Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Rody Krwi

Kup Taniej - Promocja

Additional Info

 • Autor: Emil Piasecki
 • Gatunek: Popularnonaukowe
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 140
 • Rok Wydania: 2019
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 145x205 mm
 • ISBN: 9788381590532
 • Wydawca: Poligraf
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Brzezia Łąka
 • Ocena:

  4/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 4 votes
Akcja: 100% - 3 votes
Wątki: 100% - 4 votes
Postacie: 100% - 7 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 94.5% - 4 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Rody Krwi | Autor: Emil Piasecki

Wybierz opinię:

Mirosława

„Wszystkim dziś rządzi pieniądz. Dobro chorego nie obchodzi nikogo”

 

Każdego dnia jesteśmy narażeni na różnego rodzaju wirusy, bakterie czy grzyby wywołujące w naszym organizmie chorobę. Wiele chorób uznawanych jest za nieuleczalne gdyż medycyna nie radzi sobie z docieraniem do źródła problemu. Dlaczego chorujemy? Jak to się dzieje, że pewnego dnia zdrowy do tej pory człowiek nagle zapada na jakąś ciężką dolegliwość? Jakie błędy popełniane są przez dzisiejszą medycynę? Dlaczego odnotowuje się wciąż wzrost zachorowań na tzw. choroby cywilizacyjne i środowiskowe mimo znacznego rozwoju medycyny? Na te i wiele innych pytań znajdziemy odpowiedź w książce pt.: „Rody krwi”.

 

Emil Piasecki znany też jako Wahe Guru Singh, posiada dwa fakultety akademickie: Zarządzanie Personelem i Techniki Relaksacyjne. Jest instruktorem chińskiego Qi gong i międzynarodowym nauczycielem Kundalini Yogi. Przez ostanie kilkanaście lat nauczał chińskiej gimnastyki na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Na swoim koncie ma serię książek pt. „Niewidzialna transfuzja”, które napisał pod pseudonimem Wahe Guru Singh. Prowadzi dwa portale internetowe: www.antygeny.pl i www.arthritis.com.pl Na portalu You Tube można obejrzeć serię jego wywiadów zatytułowanych „Rody krwi”.

 

Bardzo często ważne odkrycia następują w momencie jakiegoś przełomowego wydarzenia w życiu człowieka. W przypadku pana Emila Piaseckiego takim wydarzeniem była śmierć jego żony. Nie mógł zrozumieć, dlaczego młoda, zdrowa kobieta nagle zostaje zaatakowana przez chorobę, która doprowadziła w efekcie do śmierci. To spowodowało, że zajął się zagadnieniem etiologii, która dla współczesnej medycyny stanowi nadal zagadkę. Etiologia jest nauką, która zajmuje się przyczynami występowania różnych zjawisk, procesów i faktów, a w medycynie bada źródła powstawania chorób i schorzeń.

 

Autor poświęcił wiele lat swojego życia na studiowanie prac naukowych, publikacji akademickich i medycznych, co doprowadziło go do wielu interesujących wniosków. Efektem tych dociekań jest seria książek pod wspólnym tytułem „Niewidzialna transfuzja”, w ramach której ukazały się cztery części. Szczególnym zainteresowaniem autor obdarzył zagadnienie odporności ludzkiego organizmu odkrywając znaczenie antygenów i grup krwi. Po ukazaniu się czwartej części w 2018 roku, pt.: „Autoimmuno-nie logiczne choroby” otrzymał wiele pytań od czytelników i na swoim portalu.

 

„Rody krwi” są materiałem uzupełniającym stanowiącym kompendium opartej na opracowaniach naukowych. Pan Emil Piasecki ukazuje w niej nowe spojrzenie na takie choroby jak alergie, astma, cukrzyca, bezpłodność, choroby reumatyczne i autoimmunologiczne. Omawia zagadnienia związane z grupami krwi, antygenami, wstrząsem anafilaktycznym, szczepionkami, lektynami i wiele innych. Przełamuje funkcjonujące stereotypy dotyczące transfuzji krwi i związanych z nią problemów. Przedstawia nowy paradygmat medycyny, dzięki której możemy spojrzeć na chorobę w zupełnie odmienny sposób, niż dotychczas nam wpajano.

 

W swoich poszukiwaniach zauważył, że medycyna jest nauką, która nie spełnia swojej właściwej roli w przywracaniu zdrowia. Wiele dolegliwości zostało przez nią zaklasyfikowanych jako choroby cywilizacyjne, środowiskowe i nieuleczalne bez wgłębiania się w ich przyczynę. Najczęściej oskarża się niewłaściwy styl życia, krążące wirusy, bakterie, grzyby i pasożyty o pogorszenie stanu zdrowia. Jednak w żadnej przeanalizowanej przez autora publikacji nikt nie wziął pod uwagę, że choroby mogą być wywołane przez antygeny ludzkie. Okazuje się, że znajdują się one nie tylko we krwi ale też we wszelkich wydzielinach takich jak pot, ślina czy łzy.

 

Przedstawiony w 18 krótkich rozdziałach materiał odsłania prawdę o pojawiających się chorobach, które nie biorą się znikąd. Odnosi się do wielu nieprawidłowości, jakie możemy spotkać w leczeniu i podejściu do chorób przez lekarzy wykazując, że dobro chorego jest najmniej ważne w procesie tzw. leczenia, które nie przywraca ludziom zdrowia. Jedną z przyczyn jest skupianie się na usuwaniu objawów danego schorzenia zamiast jego źródła. Nad wieloma przypadkami lekarze rozkładają ręce nie wiedząc dlaczego pacjent jest chory. Bazują na wiedzy zdobytej na studiach, która nie uwzględnia najnowszych badań. Z tego względu pan Piasecki kieruje swoją książkę właśnie do lekarzy ale też do autorów publikacji naukowych i osób uczących studentów medycyny.

 

„Rody krwi” to bogate w informacje opracowanie, która doskonale wpisuje się w dzisiejsze realia gdyż dużo słyszymy o pandemii, wirusach i szczepionkach. Wyłania się z niej gorzka prawda, którą współczesna medycyna skutecznie ignoruje. Z tego powodu musimy sami dociekać istoty problemów, szukać rozwiązań prowadzących do zdrowia.

 
 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial