Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Czego Uczą Nas Zwierzęta

Kup Taniej - Promocja

Additional Info

 • Autor: Danielle MacKinnon
 • Tytuł Oryginału: Animal Lessons: Discovering Your Spiritual Connection with Animals
 • Gatunek: Poradniki
 • Język Oryginału: Angielski
 • Przekład: Ischim Odorowicz Śliwa
 • Liczba Stron: 232
 • Rok Wydania: 2020
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 145x205 mm
 • ISBN: 9788366654822
 • Wydawca: Kobiece
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Białystok
 • Ocena:

  6/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Czego Uczą Nas Zwierzęta | Autor: Danielle MacKinnon

Wybierz opinię:

Mirosława

„zwierzęta rozumieją cię lepiej, niż ty w tej chwili rozumiesz siebie”

 

Można spotkać się z twierdzeniem, że zwierzęta nie mają duszy i nic nie czują. Tymczasem wystarczy spojrzeć w ich oczy. One mówią same za siebie. Zwierzęta mają uczucia, emocje i duszę. Są z nami nie tylko dla naszej zachcianki lecz przede wszystkim dla naszej radości i zdrowia ale też wewnętrznego rozwoju. Znane są terapie i rehabilitacje zwane z udziałem zwierząt zooterapią takie jak dogoterapia, hipoterapia, felinoterapia, onoterapia czy delfinoterapia. To tylko jedna z form pomocy zwierząt ale także w życiu codziennym mają na nas dobroczynny wpływ. Potwierdza to książka pt.: „Czego uczą nas zwierzęta?”

 

Danielle MacKinnon jest coacherką o silnie rozwiniętej intuicji oraz szanowaną członkinią ciał pedagogicznych w Omega Institute, Kripalu Center, a także w wielu innych instytucjach edukacyjnych i zdrowotnych.

 

Nie mogłam oprzeć się tej książce patrząc na okładkę, na której widać uroczą mordkę wpatrującą się w nas swymi mądrymi oczkami. Oprawa, poza ujmującym zdjęciem ma dodatkowo przyjemną dla oka kolorystykę utrzymaną w brązowej tonacji oraz miłą w dotyku strukturę. Tytuł wyróżnia się dużą, wypukłą białą czcionką. Wewnętrzną stronę okładki ozdabiają wydruki psich łap i serduszek, a na skrzydełkach zamieszczono fragment z książki oraz kolejną słodką psią mordkę.

 

Nie jest to jednak publikacja dotycząca tylko psów ale zwierząt ogólnie. Z reguły tego rodzaju poradniki dotyczą problemów behawioralnych i różnych perypetii z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi. W niniejszej publikacji autorka uświadamia, że emanują one pozytywną energią a ich miłość służy wyższemu celowi.

 

Przytacza wiele przykładów ze swojej pracy ze swoimi klientami i ich pupilami, pomagając odkryć prawdziwą przyczynę zachowań zwierząt i zrozumieć ich przekaz. Danielle MacKinnon ma dar komunikowania się ze zwierzętami, co pozwala jej dosłownie rozmawiać z nimi. Wykazuje, że każde zwierzę wnosi do naszego świata mądrość, intuicję i rozwój duchowy. Nie pojawia się w naszym życiu przypadkowo i zawsze mamy z nimi kontakt w jakimś celu, nawet jeżeli jest on tylko na chwilę.

 

Swoją wiedzę zgromadziła w dziewięciu rozdziałach, z których dwa pierwsze przybliżają tematykę, a kolejne pięć opisują poszczególne kroki w poznawaniu mowy zwierząt. Opowiada też o swoich doświadczeniach na drodze do swojej obecnej pracy, kiedy to odkryła lekcje udzielane przez zwierzęta. Stopniowo wprowadza kolejne zagadnienia zamieszczone w osobnych częściach i poszerzając zakres prezentowanego materiału.

 

To poradnik pozwalający spojrzeć w nowy sposób na otaczające nas zwierzęta i uczący uważnej obserwacji ich zachowań. Autorka przekazuje to, czego nauczyła się w ciągu swojej wieloletniej praktyki, byśmy mogli w pełni docenić dary, jakie ze sobą niesie królestwo zwierząt. Robi to w bardzo przystępny sposób często przytaczając różne sytuacje ze swojego życia i swoich klientów. Te historie spisane są pod wspólnym tytułem „Zwierzęta w akcji”, które umieszczone zostały na końcu każdego rozdziału. Czyta się je z ciekawością, gdyż są przedstawione w formie krótkiego opowiadania. W każdym z nich główną rolę odgrywają zwierzęta, których zachowania nie są przypadkowe. Na takich przykładach możemy dostrzec dlaczego nasz pupil zachowuje się tak a nie inaczej i być może znajdziemy w swoich relacjach z nim podobne sytuacje.

 

Zachęca, byśmy nauczyli się obserwować swoich pupili i potrafili odczytać to, co chcą nam przekazać. Zapewnia, że dzięki nim ludzie stają się lepsi a ich życie bardziej jest bardziej kolorowe i wartościowe. Podpowiada jak zbudować zdrowe z nimi relacje ale przede wszystkim skupia się na wartości duchowe jakie dają nam zwierzęta. Wykazuje, że dzięki nim nasze życie staje się szczęśliwsze, pełniejsze a my stajemy się po prostu lepszymi ludźmi.

 
 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial