Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Zgryźliwe Wiadomości

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Zgryźliwe Wiadomości | Autor: Vi KeelandPenelope Ward

Wybierz opinię:

Bookholiczka

„Jeszcze rok temu nie dałabym się przyłapać w takim miejscu. Nie zrozumcie mnie źle-nie jestem snobką. Gdy dorastałam, razem z mamą spędzałyśmy całe godziny na przeczesywaniu wieszaków, w second handach. A było to w czasach, gdy second handy nazywano sklepami charytatywnymi i mieściły się one głównie w dzielnicach robotniczych. Dzisiaj rzeczy używane noszą nazwę vintage, a ich ceny w sklepie na Upper East Side wymaga niewielkiej fortuny. Nosiłam ubrania lekko znoszone, zanim nastąpiła gentryfikacja Brooklynu. Second handy mi nie przeszkadzały. Mój problem z używanymi sukniami ślubnymi polegał na tym, że wyobrażałam sobie związane z nimi historie. Dlaczego tutaj trafiły?”

 

Ona - Charlotte. Pokrzywdzona przez życie kobieta, która doświadczyła niewierności na własnej skórze. Miał być ślub, w zamian za to były zerwane zaręczyny i szczęśliwie odsprzedana suknia ślubna. On - Todd. Niegdyś narzeczony Charlotte, mężczyzna, który nie potrafił kochać jednej kobiety. Historia tych dwojga, choć pozornie zakończyła się już dawno, dała początek innemu wydarzeniu w życiu dziewczyny, a może nawet szansę na prawdziwe uczucie? Dziewczyna przez serwis internetowy Facebook i zwykły przypadek z dnia na dzień staje się pracownicą Reeda Eastwooda - boga seksu o nieziemskiej urodzie, będącego jednocześnie aroganckim chamem. Od samego początku kobieta odczuwa brak sympatii ze strony pracodawcy. Prawdziwa wersja zaskakująco różni się od pozorów: w rzeczywistości mężczyźnie Charlotte wpada w oko bardziej, niż mogłoby się wydawać. Reed, także po traumatycznych miłosnych przeżyciach, zapragnął uczucia, które rozpaliłoby jego serce na nowo.

 

Penelope Ward to autorka jedenastu powieści zajmujących wysokie miejsca na listach bestsellerów czasopism „New York Times”, „USA Today” i „Wall Street Journal”. Jej książki sprzedały się w liczbie ponad miliona egzemplarzy. Jej czwarta powieść, Przyrodni brat, zajęła pierwsze miejsce na liście serwisu Amazon za rok 2014 w kategorii niezależnie publikowanych książek w wersji elektronicznej. Penelope jest dumną mamą pięknej dwunastoletniej córki, u której zdiagnozowano autyzm (i która stanowiła inspirację dla postaci Callie w powieści Gemini), oraz dziesięcioletniego syna. Mieszka w stanie Rhode Island razem z mężem i dziećmi.

 

Vi Keeland pochodzi z Nowego Jorku. Pracuje jako prawniczka, ale sławę zyskała jako autorka uwielbianych bestsellerów "New York Timesa" i "USA Today". Autorka ma w swom dorobku takie bestsellery jak EGOmaniac, powieści z cyklu MMA fighter, w skład której wchodzą części: Walka, Szansa i Przebaczenie; czy też romanse napisane wspólnie z Penelope Ward: Drań z Manhattanu, Playboy za sterami, Milioner i bogini, Słodki drań, Zbuntowany dziedzic i inne.

 

Jeszcze niedawno miałam przyjemność czytać książkę autorek pod tytułem „Zbuntowany dziedzic”, a teraz jestem już po lekturze drugiej „Zgryźliwe wiadomości”. Lektura przepełniona namiętnością i gorącym romansem - zdecydowanie świetnie zapowiadająca się książka, która zaskarbi serca tysięcy czytelniczek. W powieści znajdziecie historię o ogromnym uczuciu, ale także sile więzi, która jest w stanie przetrwać wiele. Pokazuje ona, jak zaskakujące może być życie, i podkreśla fakt, że nic nie dzieje się bez przyczyny.
Po raz kolejny książka napisana przez obie autorki mnie nie zwiodła. Szukałam czegoś co pozwoli mi wracając z pracy zapomnieć na chwilę o problemach i da chwilę na odpoczynek. „Zgryźliwe wiadomości” to był strzał w dziesiątkę. Mogłam poznać historię dwójki ludzi, którzy byli zranieni przez życie, ale w końcu się odnaleźli. Czy mimo takiej przeszłości, przyszłość będzie dla nich bardziej łaskawa? Tego dowiecie się jedynie sięgając po książkę, do czego was bardzo zachęcam.

 
 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial