Okładka wydania

Uzdrawiająca Moc Serca

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Barbara Ann Brennan
 • Tytuł Oryginału: Core Light Healing: My Personal Journey and Advanced Healing Concepts for Creating the Life You Long to Live
 • Gatunek: Poradniki
 • Język Oryginału: Angielski
 • Przekład: Anna Gąsowska
 • Liczba Stron: 400
 • Rok Wydania: 2018
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 165x235 mm
 • ISBN: 9788366134560
 • Wydawca: Samsara
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Gliwice
 • Ocena:

  6/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Uzdrawiająca Moc Serca | Autor: Barbara Ann Brennan

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

Barbara Ann Brennan należy bezsprzecznie do grona najbardziej popularnych autorek na polu poradnikowej literatury na temat niekonwencjonalnego podejścia do naturalnej medycyny, jak i też wykorzystywania energetycznej mocy świata i nas. Jej kolejne książki stały się bestsellerami i znalazły uznanie w oczach milionów czytelników na całym świecie. Nie inaczej jest także z jej najnowszym dziełem - pozycją pt. "Uzdrawiająca moc serca", która ukazała się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Samsara.

 

Jak wskazuje sam tytuł tej książki, podejmuje ona sobą próbę omówienia zagadnienia uzdrawiającej mocy serca i energii naszego ciała, która może przekładać się nie tylko na pole lepszego samopoczucia, ale też na tzw. kreację, czyli procesu realizacji i urzeczywistniania marzeń każdego z nas. Procesu, który sprowadza się do łączenia fizycznego i widzialnego świata, ze światem astralnym i energetycznym, który tak naprawdę drzemie gdzieś w każdym z nas. By jednak mogło się to dokonać, należy przełamać naturalne bariery i blokady energetyczne, które uniemożliwiają nam uczynienie naszego życia piękniejszym, szczęśliwszym i wspanialszym.

 

Autorka w bardzo umiejętny, intrygujący, ale też i ze wszech miar przystępny sposób, wyjaśnia nam tutaj znaczenie pozazmysłowego postrzegania rzeczywistości, określa czym jest proces twórczej kreacji, ukazuje mechanikę tworzenia energetycznych blokad, jak i wreszcie wskazuje na konkretne działania, które pomogą nam się ich pozbyć. By było jeszcze ciekawiej, Barbara Ann Brennan dzieli się tu również swoją własną historią o tym, jak udało jej się osiągnąć energetyczną wolność i wypełnić swoją codzienność rzeczywistą i skuteczną kreacją marzeń i pragnień. I dokładnie to samo może czekać także i nas, jeśli tylko sami tego zechcemy...

 

Książkę tę możemy podzielić na dwie główne części, z których to pierwsza przedstawia i omawia wszelkie kwestie związane z wewnętrzną energią człowieka, uporządkowane z specjalistyczny system. To właśnie tu znajdziemy moc informacji na takie tematy, jak rola, budowa i funkcje energetycznego systemu człowieka, występujące w nim naturalne blokady, jak i wreszcie udziela porad względem tego, jak pokonywać owe ograniczenia. 

 

Rozwinięciem powyższej relacji jest druga część tego poradnika, gdzie to Barbara Ann Brennan skupia się już na wykorzystywaniu owej mocy serca, a konkretniej na owej kreacji na granicy świata realnego i metafizycznego, która pomoże spełniać nam nasze pragnienia, marzenia, czy też osiągać wewnętrzne szczęście oraz dobre zdrowie. Co ciekawe, strony tej części wypełniają również intrygujące odniesienia do wpływu owej energii, ale też i całego metafizycznego świata, na los nas wszystkich, nasze planety i przyszłości, która tak naprawdę kształtuje się "tu i teraz".

 

Lektura tej pozycji jest niezwykle intrygującą, ciekawą i przynoszącą nam wiele niezwykłych wiadomości, które w jakimś stopniu zmieniają nasz pogląd na życie, świata i to, jak wielką rolę odgrywa w nim sfera duchowa. Jednocześnie nie jest to z pewnością spotkanie najłatwiejsze, gdyż autorka odwołuje się często do specjalistycznych i naukowych pojęć, aczkolwiek stara się wyjaśniać nam wszelkie kwestie w szczegółowy, dogłębny i jak najbardziej prosty, sposób. Dużą rolę w tym względzie odgrywa także bogaty zestaw grafik, rysunków i ilustracji, jakie wypełniają strony tej pozycji i które to dopełniają tym samym jej treści.

 

Jeśli interesujecie się duchową, metafizyczną i astralną częścią ludzkiego życia, to ta książka jest właśnie dla was. "Uzdrawiająca moc serca" to pozycja, która pozwala poznać nam moc energii świata i naszych ciał oraz jej możliwość dobroczynnego wpływu na nasze życie, jak i podpowiada to, w jaki sposób wykorzystać ją w praktyce. Dlatego też że swej strony gorąco polecam i zachęcam was do sięgnięcia po ten tytuł, który cieszy się tak wielkim zainteresowaniem na całym świecie. Polecam - naprawdę warto!

 
 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial