Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Someone Else

Kup Taniej - Promocja

Additional Info

 • Autor: Laura Kneidl
 • Tytuł Oryginału: Someone Else
 • Gatunek: Romans
 • Przekład: Joanna Grzelak
 • Liczba Stron: 480
 • Rok Wydania: 2020
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 145x215 mm
 • ISBN: 9788376869070
 • Wydawca: Jaguar
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Warszawa
 • Ocena:

  6/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Someone Else | Autor: Laura Kneidl

Wybierz opinię:

Bookholiczka

„Pisnęłam i zaczełam podskakiwać na łóżku-to była moja wersja tańca radości. Od wczorajszego wieczora przeczytałam tego mejla co najmniej dziesięć razy i za każdym razem czułam motyle w brzuchu ze szczęścia. Nareszcie wezmę udział w SciFaCon! Od kiedy sięgam pamięcią, chciałam pojechać na konwent, na którym wszystko kręci się wokół gatunków związanych z fantastyką, niezależnie od tego, czy są to filmy, seriale, książki czy gry komputerowe. Do tej pory jednak nigdy mi się to nie udało. Albo brakowało mi czasu, albo pieniędzy, albo przyjaciół, którzy mogliby dotrzymać mi towarzystwa. A dwa lata temu, jeden jedyny raz, kiedy rzeczywiście byłam bliska wyjazdu, los pokrzyżował mi plany.”

 

Cassie i Maurice to para przyjaciół, którzy wiedzą o sobie wszystko - zaczynając od ulubionego smaku lodów, przez wstydliwe wspomnienia z dzieciństwa, na najgłębszych sekretach skończywszy. Choć różni ich wiele, łączy ich nić porozumienia. Niestety, niegdyś tak silna, dziś zaczyna tracić na mocy i znaczeniu. Nawarstwiające się nieporozumienia i niewypowiedziane słowa powoli oddalają ich od siebie. Mimo że oboje widzą, co się dzieje, trudno im zburzyć wyrastające między nimi mury - Cassie nieustannie zadaje sobie pytanie, czy wciąż jest co ratować. Wydawało się, że uczucie łączące tę dwójkę jest w stanie przetrwać wszystko - czy wytrzyma jednak najtrudniejszą próbę, jaką jest proza dnia codziennego? Cassie jest cichą, spokojną osobą, lubiącą towarzystwo własne i swoich najbliższych przyjaciół; nie pociąga jej perspektywa spotkań towarzyskich czy zabawy na mieście - w przeciwieństwie do Auriego, który ceni sobie przebywanie wśród ludzi i poznawanie nowych osób. Drobne, codzienne sytuacje stają się kością niezgody, która nieuchronnie prowadzi ich w stronę końca... czy miłość uchroni ich przed upadkiem? Czy zdobędą się na odwagę i skonfrontują się z otaczającą ich rzeczywistością?

 

Laura Kneidl pisze powieści o codziennych wyzwaniach, fantastycznych światach i miłości. Urodziła się w 1990r. w Erlangen . Studiowała zarządzanie biblioteką i informacją w Stuttgarcie. Pracę nad swoją pierwszą powieścią rozpoczęła w 2009 roku. Przez długi czas mieszkała w Szkocji, obecnie w Lipsku, a jej mieszkanie przypomina bibliotekę. Prowadzi konto na Instagramie i lubi rozmawiać ze swoimi czytelnikami. "Someone else" to najnowsza powieść autorki, kontynuacja znanego "Someone new". Poruszająca historia o sile przyjaźni, rodzinie i poświęceniu przyniosła autorce uznanie czytelników na całym świecie. Poza "Someone new" i "Someone else", pisarka ma na swoim koncie jeszcze dwie książki - "Jednak mnie kochaj" oraz "Tylko bądź przy mnie".

 

Na swojej półce z książkami mam już wszystkie powieści autorki i jestem w nich wręcz zakochana. Żadna mnie nie zawiodła, a wręcz z każdą kolejną jestem coraz bardziej zachwycona twórczością autorki. I tym razem z kontynuacją „Someone else” było tak samo. Już od pierwszych stron nie mogłam się od niej oderwać. Autorka w każdej swojej powieści porusza trudne tematy i stara się nam czytelnikom coś przekazać dzięki nim. To nie jest tylko romans, ani książka dla młodzieży. Tutaj starsze osoby też odnajdą coś dla siebie. Styl pisania autorki jest wręcz przyciągający.

 

Po skończonej lekturze pozostaje w takim wypadku chyba tylko czekać na trzecią część. Co muszę też przyznać, a co nie było w poprzedniej części to dodatkowe rysunki, które tylko dodają uroku całej powieści. Dzięki temu czytało mi się jeszcze lepiej. Książkę „Someone else” polecam wam z całego serca!

 
 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial