Okładka wydania

Trening Jaguara

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Dagmara Gmitrzak
 • Gatunek: Poradniki
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 160
 • Rok Wydania: 2020
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 140x200 mm
 • ISBN: 9788328365490
 • Wydawca: OnePress
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Gliwice
 • Ocena:

  5,5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Trening Jaguara | Autor: Dagmara Gmitrzak

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

Jaguar... - ten dziki kot, który zamieszkuje w głównej mierze teren obu Ameryk, symbolizuje sobą niezwykłą szybkość, siłę, odwagę i zdecydowanie w działaniu. To cechy, których może pozazdrościć temu zwierzęciu nie jeden z nas, gdy oto zmagamy się z codzienność niełatwego życia... Jak się jednak okazuje jest to jak najbardziej możliwe, o czym przekonuje nas fascynująca książka Dagmary Gmitrzak pt. "Trening jaguara", która ukazała się nakładem Wydawnictwa Sensus!

 

Niniejsza pozycja stanowi sobą intrygujący poradnik motywacyjny, którego głównym zadaniem jest przekonanie czytelnika o tym, że dysponuje on równie wielką siłą, determinacją i mocą, jak tytułowe zwierzę. To właśnie tu znajdziemy szereg ciekawych ćwiczeń, pomocy, wskazówek i porad, które pozwolą nam m.in. wyzbyć się naszych lęków, obaw i niewiary we własne siły, pozostawić daleko za sobą marazm, zniechęcenie i rezygnację, jak i przede wszystkim pomogą uwierzyć w to, że mamy dość sił i umiejętności do tego, by spełniać się w codziennym życiu i pokonywać wszelkie problemy, jakie to stawia przed nami los.

 

Całość książki została podzielona na kilka głównych części, z których to każda odnosi się do odrębnego aspektu omawianego zagadnienia. I tak oto pierwsza z nich pt. "Poznaj jaguara", przedstawia nam owe zwierzę, jego naturę, przypisywaną mu symbolikę oraz cechy, jakie charakteryzują tego dzikiego kota. Również tutaj znajdziemy informację o tym, czego możemy nauczyć się od tego zwierzęcia, jakie jego cechy przenieść na pole własnego życia oraz poznamy korzyści, jakie mogą płynąć z niniejszej lektury.

 

Druga część książki - "Trening jaguara", to już czysta praktyka działania, która pozwoli zmienić nam nasze nastawienie do życia, a w efekcie także i je samo, na lepsze. Tu znajdziemy wiele informacji o tym, jak rozwinąć naszą uważność, jak osiągnąć wewnętrzne wyciszenie i spokój, czy też jak oddzielić przeszłość od przyszłości, którą mają wyznaczać nasze jasno wytyczone cele.

 

Również w tej części omówiono tak ciekawe kwestie, jak umiejętne wyzbycie się lęku, strachu, obaw przed przyszłością, poprzez przekształcenie ich w naszą wewnętrzną moc; kolejno poznamy pomocne środki ku wzmacnianiu własnej pewności siebie; następnie odkryjemy metody koncentracji na realizacji jasnych celów i zamierzeń; czy też wreszcie poznamy szereg zasad i "praw jaguara", którymi możemy kierować się we własnym życiu.

 

Książkę tę cechuje przede wszystkim duża merytoryczność i znajomość omawianego zagadnienia przez autorkę, która posługując się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem wskazuje w punkt wszystko to, co pozwoli stać się nam silniejszymi, bardziej pewnymi siebie i osiągającymi w życiu to, czego naprawdę pragniemy. Jednocześnie treści te zostały przekazane tu w bardzo przystępny, klarowny i jasny sposób, który jednocześnie nie przeczy atrakcyjności tej relacji, m.in. na polu bardzo pomysłowych i ciekawych ćwiczeń.
Książkę tę cechuje także piękne i niezwykle efektowne wydanie, które objawia się wspaniałą i hipnotyzującą nasz wzrok, okładką z jaguarem, ale też i chociażby pięknymi ilustracjami w środku, ogromną ilością różnego rodzaju grafik, jak i też przejrzystym układem treści, co ma bardzo duże znaczenie m.in. na polu wykonywania poszczególnych ćwiczeń. To wszystko sprawia, że lektura tego poradnika jest jeszcze ciekawszą i przyjemniejszą.

 

Książka pt. "Trening jaguara", to idealna propozycja dla wszystkich tych osób, które poszukują pomocy w pokonaniu własnych ograniczeń, lęków i niewiary we własne siły. Temu wszystkiego pomoże zaradzić właśnie spotkanie z tą pozycją, która bazując na postaci jaguara, pozwala stać się nam takimi, jakimi być pragniemy. To ciekawa, napisana w świetnym stylu i mająca sobą wiele do zaoferowania książka, do której to poznania gorąco was zachęcam. Polecam - naprawdę warto!

 
 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial