Okładka wydania

Świetnie Się Bawię W Twoich Snach

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Izabela Skrzypiec Dagnan
 • Język Oryginału: Romans
 • Liczba Stron: 256
 • Rok Wydania: 2019
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 130x200 mm
 • ISBN: 9788381167185
 • Wydawca: Zysk I S ka
 • Miejsce Wydania: Poznań
 • Ocena:

  5,5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Świetnie Się Bawię W Twoich Snach | Autor: Izabela Skrzypiec Dagnan

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

Miłość... - na pozór jakże prosta sprawa, gdy oto ona kocha jego, a on kocha ją... Tyle, że w życiu zazwyczaj to właśnie te najprostsze sprawy najbardziej się komplikują, gdy oto pojawia się ktoś trzeci, echa bolesnej przeszłości, czy też rodzące się w głowie wątpliwości... O takim przypadku opowiada właśnie debiutancka powieść Izabeli Skrzypiec-Dagnan pt. "Świetnie się bawię", która ukazała się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Zysk i S-ka.

 

Głównymi bohaterami opowieści są Julia i Krystian - dwoje młodych ludzi, którzy żyją wspólnie w wypełnionym miłością, zabawą i szczęściem, związku. Lecz oto wtedy pojawia się pewna rzecz, która kładzie kres ich relacji, doprowadzając do rozstania. Oboje, choć w zupełnie inny sposób, starają się pogodzić z zaistniałą sytuacją, otworzyć na nowe związki, jak i też zapomnieć o traumie przeszłości. I choć zarówno Julka, jak i Krystian bardzo szybko spotykają nowych partnerów, to wciąż otwartym pozostaje pytanie o to, czy tym razem im się poszczęści i osiągną z nimi to nienazywalne coś, czego też zabrakło w ich dawnych związku...

 

Pani Izabela Skrzypiec-Dagnan oddała w nasze ręce ciekawą i wyróżniającą się z szeregu innych obyczajowych odsłon literatury, książkę, która potrafi nas sobą oczarować, zaintrygować i porwać bez reszty. Ów odmienność tej pozycji bierze się stąd, iż punktem wyjścia dla jej fabuły jest rozstanie dwojga młodych ludzi, którzy następnie próbują ułożyć sobie na nowo dalsze życie. Już sam ten fakt wydaje się niezwykle interesujący..., a gdy dodamy do tego ciekawych bohaterów, pokaźną porcję erotyki i szczyptę inteligentnego humoru, to już naprawdę trudno jest odmówić sobie możliwości sięgnięcia po tę naprawdę udaną książkę...

 

Konstrukcja fabularna powieści opiera się na podziale na dwa główne tory narracyjne - ten, opisujący wydarzenia z perspektywy Julii, jak i też przedstawiający kolejne losy Krystiana. To ciekawe rozwiązanie autorki, która w ten sposób oferuje nam niejako dwie opowieści w jednej historii, na które to składają się najpierw wspólnie, a potem już oddzielne perypetie obojga bohaterów. Obie ścieżki toczą się w inny sposób, w odmiennym tempie, wokół różnych emocji, jak i też z zupełnie innym finałem..., ale obie mają sobą wiele do zaoferowania. Jest ciekawie, emocjonująco, czasami zabawnie, zaś innym razem smutno i gorzko..., ale zawsze intrygująco.

 

Duże słowa uznania należą się autorce pod kątem kreacji pary głównych bohaterów tej książki - Julii i Krystiana. Ona jest niezwykle sympatyczną, odrobinę ekstrawagancką i uwielbiającą korzystać z uroków życia, dziewczyną... On stanowi znacznie bardziej wrażliwego i stąpającego mocniej po ziemi, młodego mężczyznę. Oboje ich lubimy, darzymy sympatią, jak i też odbieramy jako niezwykle naturalnych, prawdziwych i przekonujących nas do uwierzenia weń, bohaterów. Oczywiście, poznamy tu więcej barwnych postaci z drugiego planu - m.in. w osobach nowych partnerów tej pary, którzy także wniosą wielce dobrego do tej opowieści.

 

Samo spotkanie z tą historią upływa nam w iście błyskawicznym tempie, co jest zasługą wartkiej akcji, co najmniej kilku wielkich zaskoczeń, jak i również samej konstrukcji tej książki, która objawia się nam w krótkich i konkretnych rozdziałach. To także dobry, na wskroś współczesny i codzienny język, który także dodaje tej opowieści realizmu i dynamiki. I tym samym też lektura tej książki niesie nam wielkie emocje, zapewnie wspaniałą rozrywkę oraz gwarantuje miło spędzony czas.

 

Słowem podsumowania - powieść Izabeli Skrzypiec-Dagnan pt. "Świetnie się bawię", to ciekawa, intrygująca, dobrze napisana i mająca sobą wiele do zaoferowania, odsłona współczesnej literatury obyczajowej w naszym rodzimym wydaniu. Dlatego też gorąco was zachęcam i namawiam do sięgnięcia po ten tytuł, gdyż z pewnością nie będziecie nim rozczarowani!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

 • Stwórz Konto