Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Życie Po Drugiej Stronie

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Życie Po Drugiej Stronie | Autor: Sylvia BrowneLindsay Harrison

Wybierz opinię:

Aneta Sawicka

Przyznam się szczerze, że po książkę "Życie po drugiej stronie" sięgnęłam po części z ciekawości, a po części może trochę dla żartu. Okazało się jednak, że jest to lektura naprawdę wciągająca, skłaniająca do refleksji, a jej treść wcale nie jest tak dziwna, jak się początkowo nastawiałam. O tym, co dzieje się z nami po śmierci myśli każdy z nas. Nawet jeśli nie dopuszczamy do siebie takich myśli, to jednak jedno jest pewne- umrzemy. Umrę ja, ty i każdy inny człowiek na Ziemi, bo śmierć to w zasadzie jedyna pewna rzecz. O tym, co dzieje się z duszą dalej w dużej mierze myślimy w perspektywie wyznawanej wiary. Jedni wierzą w reinkarnację, inni w Zbawienie, w piekło, niebo, czyściec, a są też tacy, którzy uważają, że po śmierci nic już nie ma. Umieramy i znikamy.

 

Autorka książki Sylvia Browne przedstawia czytelnikom swoje spojrzenie na śmierć i życie po niej. Jak twierdzi- wszystko co opisuje jest oparte na jej sprawdzonych przeżyciach i doświadczeniach i wszystko jest prawdą. Oczywiście możemy jej wierzyć lub też nie, ale trzeba przyznać, że opowiada o wszystkich z wielkim przekonaniem. Kiedy zaczynałam czytać byłam bardzo ciekawa, czy opisane przez Sylvię Browne życie po Drugiej Stronie stoi w sprzeczności z religią katolicką. Okazuje się, że zupełnie nie! Ba! Sama autorka jest z wykształcenia m.in. teologiem. I choć oczywiście wielu katolikom świeckim jak i księżom może się to nie spodobać, bo nie wszystko jest w 100% zgodne z nauką Kościoła, to jednak czytając miałam przeświadczenie, że moja wiara, moje prywatne poglądy i myśli nie stoją w sprzeczności z tym co mam na kartkach tej książki. Zresztą sama pani Browne wielokrotnie konsultowała swoje wizje i poglądy z osobami duchownymi.

 

Autorka Sylvia Browne w swojej książce dużo opowiada o sobie samej. Jak sama podkreśla od dziecka wykazywała zdolności paranormalne, widywała zmarłych i miała wizje dotyczące przyszłości. W miarę upływu czasu zaczęła zgłębiać tematy związane ze śmiercią, przechodzeniem na Drugą Stronę i życiem tam. W książce przedstawia historie wielu różnych osób, z którymi miała okazję spotkać się i pracować. Jednak najwięcej miejsca poświęca temu, jak wygląda ta Druga Strona i w jaki sposób człowiek, który umiera do niej przechodzi. Po przeczytaniu mogę powiedzieć jedno- bardzo chcę, aby to wszystko wyglądało rzeczywiście tak jak autorka pokazuje. Jeśli tak jest- większość z nas zazna po śmierci niezwykłego szczęścia i przeniesie się do cudownego miejsca. Według opisu autorki jest tam pięknie, nie ma zmartwień, wszędzie czuć obecność Boga, a ludzie są szczęśliwi tak, jak pragnęli tego najbardziej. I oby to była prawda!

 

Bardzo się cieszę, że mimo początkowo sceptycznego podejścia zdecydowałam się przeczytać tę książkę. To, co opisuje Sylwia Browne bardzo do mnie przemawia i w dużym stopniu oswaja temat śmierci, której każdy z nas w większym lub mniejszym stopniu się boi. Jeśli to, co opisuje pani Browne jest prawdą- w śmierci nie ma nic strasznego.
Co ciekawe autorka ma na swoim koncie również inną ciekawą publikację, dotyczącą koronawirusa, którego przewidziała w 2007 roku. Zdecydowanie po tą książkę też muszę sięgnąć.

 

"Życie po drugiej stronie" polecam każdej osobie interesującej się tematyką życia po śmierci oraz parapsychologią, zarówno katolikom, jak i osobom innej wiary.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial