Okładka wydania

Falling Fast

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Falling Fast | Autor: Bianca Iosivoni

Wybierz opinię:

Bookholiczka

„Zwijam resztę swoich ubrań i wpycham je do torby obok butelki z wodą. Potem idę do łazienki, zabieram szczoteczkę i pastę do zębów i również pakuję je do torby. To by było tyle. Nic już w tym małym pokoju nie wskazuje na to, że kiedykolwiek tu byłam. Łóżko jest pościelone, a zasłony rozsunięte. Ciepłe światło słoneczne wpływa do środka i pada na chybotliwy drewniany stół stojący przy oknie, tak że drobinki kurzu wydają się tańczyć w powietrzu. To będzie kolejny piękny, wrześniowy dzień. Ale ja już go tu nie przeżyję. I tak zostałam tutaj za długo. Za długo u tych ludzi, którzy wpierw byli dla mnie obcy, potem jednak stali się moimi przyjaciółmi.”

 

Hailee DeLuca postanawia zmienić swoje życie. Koniec z przesiadywaniem w domu i ukrywaniem się przed całym światem. Dziewczyna, chce znów robić wszystkie te rzeczy, których do tej pory się bała. No i właśnie wtedy poznaje Chase’a Whittakera i od pierwszej chwili wie, że ma poważny problem. Ogarniają ją te emocje, które chciała z siebie wyrzucić na zawsze. Ale każdy uśmiech Chase’a, każdy jego dotyk sprawia, że serce Hailee szaleje coraz bardziej i w końcu zatraca się na dobre. Chciałaby być szczęśliwa, jak każda młoda kobieta, chciałaby beztrosko przeżywać miłość, ale nie pozwala jej na to mroczny sekret z przeszłości, który może zniszczyć wszystko, a zwłaszcza to nowe uczucie. Chase jest jej coraz bliższy, jest też jednak coraz bliżej poznania straszliwej tajemnicy.

 

Biancę Iosivoni od najwcześniejszego dzieciństwa fascynują historie. Z głową pełną pomysłów już jako nastolatka zajęła się pisaniem i od tej pory nie może sobie wyobrazić, że miałaby to kiedykolwiek rzucić. Po maturze studiowała nauki społeczne w Hanowerze i pracowała w redakcji internetowej. Obecnie jest niezależną pisarką. Pracuje w domu przy swoim biurku, ale równie chętnie pisze w kawiarniach kiedy podróżuje po świecie. Dawno zrezygnowała z walki z codziennym zalewem pomysłów. Czy to w drodze, czy w domu, zawsze ma przy sobie to, co niezbędne: notatnik, długopisy, książkę, czekoladę i dużo, dużo kofeiny.

 

Po debicie serią Firs przyszedł czas na coś zupełnie nowego. „Falling fast” jest pierwszą częścią nowej cyku Hailee & Chase. Na początku muszę pozachwycać się nad samą okładką. Wydawnictwo Jaguar stworzyło coś cudownego, co nawet żadne zdjęcie nie oddaje w całości piękna tej okładki. Musicie się sami na żywo przekonać jak świetnie jest ona wykonana. Nie mogę się wręcz doczekać, aż zostanie wydana druga część i obie książki staną obok siebie. To będzie przepiękny widok.

 

Jednak przechodząc do treści książki jestem nią oczarowana. Po zetknięciu się z poprzednimi powieściami autorki, wiedziałam, że i tym razem Bianca Iosivoni nie zawiedzie swoich czytelników. „Falling fast” jest wspaniałą powieścią o dążeniu do realizacji swoich marzeń, samotności, tęsknocie, przezwyciężaniu swoich słabości. Dosłownie po skończonej lekturze nie będziecie potrafili na długi czas o niej zapomnieć. Czytając powieść macie wrażenie, że płyniecie wraz z historią. Cała akcja toczy się spokojnie i powoli, co daje nam czytelnikom możliwość zagłębienia się historię Hailee i Chase’a. Więc zarezerwujcie sobie chwilę swojego czasu wolnego i zapoznajcie się jak najszybciej z powieścią „Falling fast”, a obiecuję wam, że będziecie zachwyceni książką pod każdym względem.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial