Okładka wydania

Z Muchą Na Luzie Ćwiczymy Buzie

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Z Muchą Na Luzie Ćwiczymy Buzie | Autor: Marta Galewska KustraJoanna Kłos

Wybierz opinię:

Tam, Gdzie Matka Mówi Dobranoc

TAKA MUCHA

Taka Mucha zaimponuje każdemu dziecku! Potrafi niemal wszystko, a do tego do zabawy wciągnie każdego młodszego czy starszego czytelnika! Choć książka Marty Galewskiej-Kustry liczy sobie już kilka lat, to jednak wciąż jest niezwykle popularna, zwłaszcza wśród dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych, a także wśród ich rodziców. Mowa tutaj o książce pt. "Z muchą na luzie ćwiczymy buzie czyli zabawy logopedyczne dla dzieci" wydanej przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia! Jest to bardzo cenna pozycja na rynku wydawniczym, zwłaszcza wśród osób, które chcą z dzieckiem poćwiczyć i poprawić sprawność aparatu artykulacyjnego!

 

O CZYM BZYCZY TA MUCHA???

Książka "Z muchą na luzie ćwiczymy buzie czyli zabawy logopedyczne dla dzieci" z serii "UCZĘ SIĘ WYMAWIAĆ" jak już sam tytuł sygnalizuje, przeznaczona jest dla dzieciaków, które mają problemy z wymową lub po prostu chcą się pobawić językiem! Tytułowa mucha i jej przygody, będą przyczynkiem do wspólnych ćwiczeń! Ćwiczeń, które nie polegają na mozolnym powtarzaniu oderwanych wyrażań, ale  stanowić będą całość z historią Muchy Fefe i motywować będą dziecko nie tylko do ćwiczeń, ale i do czytania!
Bohaterka książki - Mucha Fefe - jest wyjątkową muchą noszącą... muchę! Lata balonem, zajada desery, a lubi zwłaszcza truskawki z bitą śmietaną... Śpiewa arie operowe, chodzi do przedszkola, biega w maratonach!!! Z taką muchą podczas lektury w ogóle nie będzie mowy o tym, żeby się nudzić! Książka jest niezwykle interesująca dla małego czytelnika, który z pewnością będzie chciał zapamiętać WSZYSTKIE ulubione zajęcia Muchy Fefe! Warto więc kilka razy przewertować książeczkę i powtarzać ćwiczenia, do których inteligentnie bo jakby "mimochodem" zachęca autorka! Każda przygoda muchy Fefe to również aktywność dla dziecka, które wraz z nią będzie np. dmuchać balonik, dmuchać przez słomkę, powtarzać dźwięki wydawane przez wóz strażacki, cmokać, śmiać się gromkim cha-cha-cha, czy  naśladować odgłosy kopyt konika i jego parskanie! Bardzo pomysłowe ćwiczenia z pewnością przyniosą dziecku sporo radości, ale również zmotywują do pracy!

 

Książka oprócz ciekawych przygód muchy Fefe, posiada również humorystyczne ilustracje. Ich autorką jest Joanna Kłos znana z zilustrowania przygód ostatnio bardzo popularnego bohatera uwielbianego przez najmłodszych - Pucia, ale i  książeczki pt. "Wierszyki ćwiczące języki". Ilustracje będą rozśmieszać, ale i zainteresują małego czytelnika - być możne on sam spróbuje narysować tę wesołą muszkę, która potrafi niemal wszystko... No chyba, że to tylko jej sen...

 

Oczywiście korzystanie z tej książki nie ma zastąpić wizyty u logopedy, ale raczej jej lektura ma pomóc w rozruszaniu narządów artykulacyjnych. Wraz z muchą Fefe dziecko poćwiczy buzię i język, a jeśli oczywiście będzie taka potrzeba, na pewno spotka się z logopedą, przygotowane już do dalszych działań! Będzie wiedziało, na czym polega wizyta u tego specjalisty!

 

DOBRA I POŻYTECZNA ZABAWA 

Ćwiczenia z Muchą Fefe zdecydowanie przyniosą wiele korzyści. Zaznaczyć warto, że autorka jest doświadczonym logopedą, pedagogiem dziecięcym i pedagogiem twórczości. Podczas czytania, wśród wspomnianych przygód Fefe i  rysunków Joanny Kłos, czytelnik odnajdzie dwie chmurki - czarną i białą! W jednej - czarnej - znajdują się zadania skierowane do dzieci. Są łatwe i przyjemne, krótkie i treściwe. Natomiast w drugiej - czarnej chmurce - rodzice znajdą kilka ważnych, już bardziej szczegółowych porad odnośnie tego, jak z dzieckiem ćwiczyć i na co konkretnie zwrócić uwagę.

 

"Z muchą na luzie ćwiczymy buzie czyli zabawy logopedyczne dla dzieci" to naprawdę książka NA LUZIE! Idealna dla dzieci, które bywają troszkę uparte! Z Muchą Fefe z pewnością ćwiczyć będą bardzo chętnie!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto