Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Czarny Mag Tom 4 Ostatnia Walka

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Czarny Mag Tom 4 Ostatnia Walka | Autor: Rachel E. Carter

Wybierz opinię:

Krakowska Wiedźma

Zdrada. Ludzie z różnych powodów zdradzają swoich przyjaciół, żony, mężów, rodziców, kochanków. Ona jest w każdym z nas, często zdradzamy nasze zasady czy łamiemy postanowienia. Jednakże najbardziej boli nas, gdy zdradza osoba, z którą mieliśmy spędzić resztę życia i ukochane osoby. Bardzo trudno jest wybaczyć, a zdrada jest jeszcze silniejsza, gdy zostajemy do tego zmuszeni, aby ratować życie.

 

W ostatniej części książki Ryiah musi podjąć najważniejszą decyzję w życiu. Została zdrajczynią, a jej ukochany jest Czarnym Magiem. Poznała plany, które zrujnują królestwo i ściągną na nie zagładę. Podejmuje się ostatecznej misji, lecz musi zdradzić swoją miłość, królestwo i przyjaźń. Przez te wszystkie lata zahartowała swoją duszę i serce, ale wciąż musi walczyć, by uwierzyć w siebie. Rozdarta pomiędzy miłością a powinnością podejmuje decyzję. Stawka jest wysoka, a ona pozostała sama z prawdą, którą musi bronić, oraz ukazać królestwu co naprawdę ich czeka.

 

Czwarty tom historii Ryiah to odpowiedzenie na wszystkie pytania czytelnika to rozwiązanie tajemnic, lecz też pokazanie jak główna bohaterka zmieniła się, odkąd przystąpiła do Akademii Magii. Przez te wszystkie lata wyrzeczeń, trudności i ciężkich zadań główna bohaterka stała się dojrzałą kobietą pełną wewnętrznej siły i magii. Staje do walki z najpotężniejszymi osobami, by ocalić siebie i ludzi. Wie, że gdy zawiedzie to jej królestwo, rodzina i miłość zostanie zniszczona przez wojnę. Tylko ona może to powstrzymać.

 

Ostania walka to powieść o zdradzie, sile miłości i przyjaźni. Nie każdy miałby na tyle w sobie siły, aby zdradzić, by ocalić życie. Bycie zdrajcą to ciężar nie tylko serca, ale też duszy. Świadomość zdrady powoli wyniszcza nie tylko osobowość, również serce. Ryiah będzie napiętnowana zdradą do końca życia, ale ma świadomość, że ocali wszystkich bliskich swojemu sercu. Akcja toczy się bardzo szybko i czasem można się pogubić. Pomimo czterech tomów dialogi nie straciły pikanterii i poczucia humoru. Czytelnik odczuwa napięcie z każdą stroną i zastanawia się, jakie będzie miała zakończenie ta historia, a humorystyczne dialogi pozwalają odetchnąć od oczekiwania na ostateczną rozgrywkę głównej bohaterki.

 

Autorka stworzyła świat pełen magii, przygód i walki. Każdy z bohaterów przedstawionych na kartach rozdziałów ma swoją osobowość. Śledzą tomy głównej bohaterki i jej przyjaciół śledzimy ich rozwój oraz to jak się zmieniają na przestrzeni lat i jak dorastają. Odczuwamy ich emocje, rozterki, a czytelnik odczuwa rozdarcie głównej bohaterki pomiędzy miłością a ratowaniem królestwa. Ryiah przebyła długą drogę do osiągnięcia marzeń i celu, jakim była szata czarnego maga. Jednakże jej przeznaczenie było inne i musiała się z nim pogodzić, aby stanąć do walki i ocalić to, co kochała najbardziej. Dopiero później uświadamia sobie, że szata czarnego maga nie była, tym co naprawdę pragnęła w życiu i ona nie zastąpi miłości i przyjaźni.

 

Niniejsza książka jest zakończeniem wędrówki Ryiah i jest dla tych czytelników śledzących jej kroki od pierwszego tomu. W tej książce czytelnik otrzymuje odpowiedzi, na które czekali od początku. We wszystkich tomach, jest pełno magii, przygody, emocji i walki nie tylko o przyjaźń i miłość, a także o królestwo i pokój. Cała seria jest dla osób uwielbiających magię, przygodę, walkę i tajemnicę oraz nietypowe zakończenia.

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial