Okładka wydania

Mądrość Twoich Duchowych Przewodników

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Mądrość Twoich Duchowych Przewodników | Autor: James Van Praagh

Wybierz opinię:

Mirosława

„Świat Duchów jest naszym prawdziwym domem, do którego wrócimy po ukończeniu nauki w szkole, którą nazywamy Ziemią.”

 

Świat duchowy to nie duchy, zjawy czy inne demoniczne siły. To istoty pochodzące ze światła, emanujące miłością i chęcią pomocy w odnalezieniu właściwej ścieżki, dzięki możemy wznieść się na wyższy poziom świadomości. O jednych z takich bytów opowiada książka pt.: „Mądrość Twoich duchowych przewodników”

 

James Van Praagh jest znanym na całym świecie, najlepiej sprzedającym się autorem kilkunastu książek New York Timesa, w tym najnowszej „The Power of Love”. Jest założycielem „The James Van Praagh School of Mystical Arts”, szkoły internetowej oferującej różnorodne doświadczenia edukacyjne, od profesjonalnych certyfikatów po kursy audio i wideo, z połączeniami na żywo i forami internetowymi. To uznany na całym świecie pionier ruchu medium i jeden z najdokładniejszych, działających obecnie środków duchowych. Jego przesłania przyniosły ukojenie, pokój i wgląd duchowy, zmieniając miliony poglądów na życie i śmierć.

 

„gdziekolwiek byśmy byli, Świat Duchów jest na wyciągnięcie ręki, nawet jeśli nie jesteśmy tego świadomi”

 

Poradnik opisuje świat, którego nie widać naszymi fizycznymi oczami. Wiele osób nie wierzy w istnienie duchowych istot lub też ma ukształtowany pogląd w tej sprawie na podstawie funkcjonujących mitów. Tymczasem autor przekonuje o obecności w naszym życiu przewodników, którzy są gotowi wspierać nas w naszych ziemskich działaniach.

 

Swoją wiedzę ujął w czterech częściach, które z kolei zostały podzielone na tematyczne rozdziały i podrozdziały. Dzieli się w nich swoimi doświadczeniami z kontaktów z przewodnikami i zamieszcza to, co zostało mu przekazane w medytacjach i channelingu oraz podczas spotkań na swoich wykładach. Niezwykle przystępnie, jasno i konkretnie podpowiada w jaki sposób powinniśmy współpracować z naszymi przewodnikami duchowymi, wskazuje co jest pomocne w nawiązywaniu z nimi kontaktu, w jaki sposób zwiększyć swoją wrażliwość na wyczuwanie ich energii. Przedstawia wiele wskazówek i porad w formie ćwiczeń oraz medytacji pomagających podnieść nasze wibracje, by móc nawiązać z nimi kontakt.

 

Opowiada w jaki sposób komunikują się z nami przewodnicy duchowi, jak pomagają, na czym polega ich rola w naszym życiu. Udziela odpowiedzi na pytania zadawane mu przez jego studentów na przestrzeni lat. Przedstawia różnego rodzaju wymiary, z czego się składają, kto w nich przebywa i jakie mają dla nas znaczenie. Poznajemy ekspresję przewodników, ich energię i rodzaje w zależności od funkcji jaką sprawują. Omawia też kwestię związaną z planowaniem przedurodzeniowym, gdy nasza dusza zawiera święte przymierze na swoje kolejne, przyszłe życie. To w tym momencie otrzymujemy grono osobistych przewodników, którzy mają na celu wspierać nas w wypełnieniu podjętego zadania.

 

Najistotniejsza jest jednak część trzecia, w której autor przekazuje lekcje dla ludzkości od swoich przewodników. Otrzymał je, gdy miał zamiar napisać niniejszą książkę. Wówczas poprosił swoich opiekunów duchowych o wskazówki, które byłyby ważnymi przesłaniami dla ludzi czytających ten poradnik. Po dwugodzinnej sesji poprosił, by wydarzenia z jego życia zostały przyporządkowane do poszczególnych lekcji, by łatwiej można było zrozumieć poszczególne przekazy. .

 

„pragnienie nawiązania kontaktu z naszymi przewodnikami to tak naprawdę pragnienie, aby lepiej poznać i zrozumieć samych siebie”

 

Uważam jest to bardzo interesująca i wartościowa lektura, gdyż uświadamia, że zawsze możemy liczyć na duchowe wsparcie w trudnych sytuacjach, podejmowaniu decyzji czy poszukiwaniu drogowskazów na naszej życiowej ścieżce. Autor sam współpracuje ze swoimi duchowymi opiekunami i w przekazywanej wiedzy można wyczuć doświadczenie i autentyczność. Podobało mi się, że zachęca on do kontaktów z Drugą Stroną mądrze, zwracając uwagę na zachowanie bezpieczeństwa.

 

W życiu niejednokrotnie doświadczamy trudnych sytuacji, w których nie zawsze wiemy co zrobić, nie umiemy znaleźć rozwiązania, czujemy się samotni, jest nam źle i smutno. W takich chwilach szukamy pomocy na różne sposoby albo załamujemy się nie widząc dróg wyjścia. Tymczasem świadomość, że nigdy nie jesteśmy sami dodaje wiary i nadzieję na poprawę. Z tego względu warto bliżej poznać naszych duchowych przewodników.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Skomentuj - Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto