Okładka wydania

Medycyna Holistyczna Tom VIII Układ Rozrodczy

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Rosina Sonnenschmidt
 • Podtytuł: PłodnośćAtrakcyjnośćZdrowie Libido
 • Tytuł Oryginału: Weibliche Und Männliche Sexualorgane - Selbstverwirklichung: Band 8: Schriftenreihe Organ - Konflikt - Heilung Mit Homöopathie, Naturheilkunde Und Übungen
 • Seria: Medycyna Holistyczna
 • Gatunek: PoradnikiMedycyna i Zdrowie
 • Język Oryginału: Niemiecki
 • Przekład: Piotr Lewiński
 • Liczba Stron: 248
 • Rok Wydania: 2020
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 145x205mm
 • ISBN: 9788381683364
 • Wydawca: Vital
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Białystok
 • Ocena:

  6/6

 • Okładka: Krzysztof Remiszewski

Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Medycyna Holistyczna Tom VIII Układ Rozrodczy | Autor: Rosina Sonnenschmidt

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

Układ rozrodczy - to tej niezwykłej części naszego ciała poświęcono kolejną już odsłonę popularnego cyklu poradnikowego dr Rosiny Sonnenschmidt pt. "Medycyna holistyczna". To właśnie na stronach tej książki znajdziemy szereg cennych informacji o tym, jak dbać o prawidłowy stan żeńskich i męskich narządów płciowych, jak wyeliminować różnego rodzaju ich choroby i schorzenia oraz jak zapobiegać bezpłodności. Książka ta ukazała się nakładem Wydawnictwa Vital.

 

Tradycyjnie już w przypadku spotkań z niniejszym cyklem, zaskakuje nas oto bogactwo oferty tego poradnika. Bogactwo z zakresie merytorycznego ujęcia tematu skutecznego dbania o nasz układ rozrodczy, gdzie to znajdziemy zarówno odniesienia do codziennej pielęgnacji, właściwych technik oddawania moczu, czy też naturalnych roślin i ziół, które mogą pomóc nam w pielęgnacji oraz leczeniu rozmaitych chorób.... Ponadto znajdziemy tu także bardzo szczegółowe opisy poszczególnych organów - tak u kobiet, jak i u mężczyzn. Oczywiście, nie mogło zabraknąć tu również odniesień do kwestii energetycznych konfliktów w obszarze układu rozrodczego człowieka - rzeczy niezwykle istotnej w holistycznym ujęciu medycyny.

 

Książka ta została podzielona na dwie główne części - poświęconą ciału kobiety, jak i ciału mężczyzny. I tak oto pierwsza z nich - "KOBIETA - RYTMICZNA ZASADA KARMIĄCA", skupia się na budowie kobiecego ciała, całościowym funkcjonowaniu układu rozrodczego, wyszczególnieniu najczęstszych chorób i schorzeń, jak i też wskazaniu naturalnych leków w postaci roślin, ziół i ich odpowiedniego dawkowania. To również tu poświęcono wiele miejsca właściwej pielęgnacji miejsc intymnych, masażom piersi, czy też chociażby seksualności.

 

Podobnie ma się rzecz z drugą częścią książki - "MĘŻCZYZNA - STATYCZNA ZASADA PROKREACYJNA. Także i tu omówiono budowę męskich narządów płciowych, wyjaśniono mechanizm powstawania plemników, jak i też skupiono się na ich roli i przebiegu procesu zapładniania. Omówiono tu również najczęstsze choroby tych organów oraz wskazano metody i środki ich rozwiązania - także w postaci naturalnych leków z ziół i roślin.

 

Na koniec mamy tu zaś ciekawy rozdział o wpływie właściwej techniki oddychania na stan narządów płciowych i układu rozrodczego - co jak się okazuje, ma bardzo duże znaczenie, jak i też o kwestii erotyzmu i związanego z nim przepływu energii.

 

Te niezwykle ważne, jak i przede wszystkim pomocne w trosce o nasze lepsze zdrowie - treści, zostały podane tu nam w bardzo przejrzysty, prosty i zrozumiały sposób. Autorka zadbała tu o dokładne wytłumaczenie budowy i funkcji poszczególnych organów, wyjaśniła nam bardziej skomplikowane pojęcia, jak i wreszcie odniosła się w jak najbardziej prosty - życiowy sposób, do, jakby nie patrzeć, bardzo intymnych kwestii każdego z nas. Co więcej, mamy tu tylko i wyłącznie konkret, czyli wskazanie pomocnych porad i środków, które pomogą zadbać o nasze intymne sfery, ale też i wyleczyć wiele związanych z nimi przypadłości. Co ważne, tym razem wydaje się, że położono tu większy nacisk właśnie na działanie, aniżeli na kwestie stricte teoretyczne.

 

Tradycyjnie też nie możemy mieć żadnych uwag względem wydania tej książki, które jest naprawdę okazałym i efektownym. Mam tu na myśli zarówno piękną dla oka i klimatyczną okładkę, jak i też dobrą jakość papieru, przejrzysty układ treści oraz liczne grafiki, które przyjmują tu postać zdjęć, rycin, wykresów i tabel. To wszystko siłą rzeczy czyni lekturę tego poradnika jeszcze przyjemniejszą, ciekawszą, bardziej intrygującą, jak i też łatwiejszą w odbiorze.

 

Reasumując - książka "Układ rozrodczy. Medycyna holistyczna", to bardzo ciekawa, mająca sobą wiele do zaoferowania, jak i też w mej ocenie niezwykle ważna, pozycja. Ważna choćby z tego względu, iż we współczesnym świecie coraz więcej osób zmaga się nie tylko ze schorzeniami narządów płciowych i całego układu rozrodczego, ale też i z bezpłodnością. Poza tym książka ta stanowi sobą kolejną, intrygującą i niezwykle pomocną dla zwykłego człowieka, odsłonę znakomitego cyklu dr Rosiny Sonnenschmidt. Tym samym nie pozostaje mi już nic więcej, aniżeli gorąco zachęcić was do sięgnięcia po ten tytuł, co też i niniejszym robię. Polecam - naprawdę warto!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

 • Stwórz Konto