Okładka wydania

Anielskie Liczby

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Anielskie Liczby | Autor: Kyle Gray

Wybierz opinię:

Mirosława

Anioły towarzyszą nam od zawsze i każdy z nas ma przynajmniej dwa obok siebie przez całe życie. Jednym z nich jest Anioł Stróż, ale tego rodzaju energii o różnych funkcjach jest ogromna ilość. Określani są jako boscy posłańcy, którzy emanują miłością i światłem. O swoim istnieniu przypominają nam poprzez znaki, które spotykamy na swojej drodze życiowej. Mogą one przybierać różne formy, np. w postaci piór, słów „przypadkowo” przeczytanych, spotkanych osób ale i liczb, które dostrzegamy na zegarze, paragonach czy w snach. W rozszyfrowaniu numerycznych przesłań z pewnością pomoże książka pt.: „Anielskie Liczby”.

 

Napisał ją Kyle Gray, najmłodszy w Wielkiej Brytanii ekspert od aniołów, zwany „Zaklinaczem Aniołów” . Od 16 lat pracuje z aniołami i liczbami. Wpływ na to miały jego badania nad tarotem i mistycyzmem zachodniego świata. Na początku swojej ścieżki duchowej zauważał pewne układy liczb, które powtarzały się w różnych okolicznościach.

 

Nie bez powodu sięgnęłam po kolejną książkę tego autora, gdyż jego publikacje są pełne pozytywnych energii, świeżego spojrzenia na znane zagadnienia, oparte na jego własnych doświadczeniach. Nie są to więc powtarzające się slogany i utarte schematy, lecz autentyczna wiedza pochodząca od Aniołów. Przekonałam się o tym czytając wcześniejsze książki Graya takie jak: "Jak połączyć się ze swoimi aniołami i duchowymi przewodnikami", "Modlitwy do Aniołów" czy "Szepty Aniołów".

 

Drugim aspektem skłaniającym mnie do poznania "Anielskich Liczb" była okładka utrzymana w delikatnej, biało-niebieskiej tonacji. Ciekawym zabiegiem wydawniczym są wytłoczone różne cyfry, które widać dokładniej, gdy skierujemy książkę pod światło.

 

Przy pisaniu tej książki, Kyle często medytował, prosząc anioły o przesłania dotyczące poszczególnych liczb. Zebrał w niej własne interpretacje, które uzyskał, najczęściej podczas medytacji i modlitwy. Ujął swoje doświadczenia w dwóch częściach, w których zamieścił przesłania wszystkich ustawień liczbowych, jakie mogą pojawić się w naszym życiu.

 

W części pierwszej zostały omówione trzycyfrowe i czterocyfrowe układy, jakie możemy dostrzec się na elektronicznym zegarowym wyświetlaczu. W części drugiej znajdziemy informacje wyjaśniające sekwencje liczbowe od 0 do 999.

 

Poradnik można zastosować na różne sposoby. Może on być naszym przewodnikiem w momencie, gdy chcemy poznać jakiś układ liczb, który nas intryguje, powtarza się czy do nas „przychodzi”. Wówczas, sprawdzając ich znaczenie, otrzymujemy poradę lub przesłanie pomagające nam w osiągnięciu celu, wykonaniu zadania czy po prostu zapewniające nas o anielskiej opiece. Drugą możliwością jest uzyskanie odpowiedzi na jakieś dręczące nas pytanie. Wówczas, po krótkiej modlitwie, możemy otworzyć książkę na losowo otwartej stronie lub wybranie jakiejś liczby i odczytanie przekazu.

 

Jakiś czas temu kupiłam poradnik napisany przez Doreen Virtue, która również podała swoje wersje znaczenia numerycznych układów. Jedną z metod, którą zaproponowała była medytacja z interesującą nas sekwencją liczbową. Można też narysować układ cyfr na kawałku papieru, często na nią spoglądać, mieć przy sobie i obserwować, co się wokół nas dzieje. Kyle Gray tego rodzaju porad nie podaje lecz każdy może znaleźć swój sposób na kontakt z energią liczb, którą przesłały nam Anioły.

 

Anioły są naszym połączeniem z Boskim Źródłem. Gdy otwieramy się na odbieranie ich energii, zaczynamy je zauważać. Świadomość ich obecności z pewnością ułatwia przejście przez wiele sytuacji, nie zawsze przyjemnych, ale wiara w ich opiekę dodaje otuchy.

 

Nie wszyscy wierzą w Anioły, ale relacje wielu ludzi są dowodem na ich istnienie. Z pewnością każdy doświadczył działania tej energii, ale nie każdy zawsze sobie to uświadamia. Często zwracamy się do boskich posłańców z prośbą o wsparcie lub pomoc i nie jesteśmy pewni czy one nas „słyszą”, dlatego Anioły zostawiają nam różne informacje i znaki, które przypominają nam o ich istnieniu i opiece. Jednym z takich sygnałów są różne sekwencje liczbowe. Nieraz „przypadkowo” spojrzymy, na przykład na zegarek a tam: liczba 23:23 albo 11:11. Czasami może nam się jakaś liczba przyśnić, lub wciąż towarzyszyć na każdym kroku. Można to uznać za cudowny zbieg okoliczności ale ja uważam, że nie ma przypadków. Poprzez zestawy liczb anioły przypominają nam o swoim istnieniu, pokazują nam możliwości, metody rozwiązania codziennych dylematów ale to my musimy podjąć decyzję co wybieramy.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Skomentuj - Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto