Okładka wydania

Pozerka

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: J. Harrow
 • Gatunek: Romans
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 316
 • Rok Wydania: 2020
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 140x205 mm
 • ISBN: 9788381169462
 • Wydawca: Zysk I S ka
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Poznań
 • Ocena:

  5,5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Pozerka | Autor: J. Harrow

Wybierz opinię:

Bookholiczka

„Większość ludzi sporządza listę postanowień noworocznych na początku stycznia. Schudnąć pięć kilo, zacząć biegać, zapisać się na jakiś kurs. Standardowe plany, z których zazwyczaj żaden nie dochodzi do skutku. Pewnie ze względu na te demotywujące statystyki Magda zaprzestała obiecywać swojemu odbiciu w lustrze tych i podobnych bzdetów. No dobra, może też dlatego, że należała do tej niechlubnej większości ludzi, których realizacja postanowień spełzła na niczym…Zamiast schudnąć, co roku odnotowywała co najmniej jeden dodatkowy kilogram, bieganie skończyło się po dwóch tygodniach przez rzekome nadwerężanie kostki, a o reszcie…eh nawet wolała nie pamiętać. Żenujące, kobiece obiecanki cacanki. A więc reasumując, od dwóch lat nie sporządzała listy noworocznych postanowień.”

 

Magda piękna kobieta, która poszukuje w swoim życiu ciekawych doznań. Jest niezależną kobietą, która nie boi się przygód w swoim życiu. Po rozwodzie postanowiła, że już nigdy się nie zaangażuje w żadną miłość. Idealnym mężczyzną, o jakim na razie myśli to taki, który nie pyta, nie oczekuje miłości i płaci, za każdą jej zachciankę. Taki właśnie jest Bartosz, tylko jest jeden mały problem kobieta, za bardzo nie lubi spędzać z nim wolnego czasu. Kiedy Magda przeprowadza się do nowego mieszkania i w pewnym momencie ktoś do niej puka, nie spodziewa się, że za drzwiami ujrzy mężczyznę, który pisał o niej „pusta blondynka”. Chłodna materialistka i bezduszna kokietka ma jednak swoje słabości. Czuje, że coś ją przyciąga do tego mężczyzny, jednak boi się konsekwencji. Jej przyjaciółka gdyby się dowiedziała, że Magda się z nim spotka chyba by jej tego, nigdy w życiu nie wybaczyła. Jak zakończy się cała sprawa, z przystojnym brunetem? Czy połączy ich miłość i mężczyzna dostrzeże w Madzi, coś czego nie widzą inni? Czy skrzywdzona kobieta będzie potrafiła na nowo zaufać mężczyznom?

 

J. Harrow ma na swoim koncie już dwie książki: „Nieodpowiednia dziewczyna” i „Pozerka”. Dla mnie powieść „Pozerka” była pierwszym spotkaniem, z twórczością autorki. Niech nie zwiedzie was informacja, że powieść jest z gatunku romansu, porusza ona też takie tematy jak alkoholizm, depresja, choroba nowotworowa, zdrady, rozwody, śmierć bliskich osób. Cała historia jest również podzielona na dwie części w pierwszej dowiadujemy się rzeczy, które dzieją się teraz. Natomiast w drugiej odkrywamy przeszłość naszej bohaterki. Czy to, jest dobry zabieg sami oceńcie.

 

Od momentu, w którym zaczęłam czytać „Pozerkę” obawiałam się tego spotkania, tego że się zawiodę. Na szczęście tak się nie stało i twórczość autorki przypadła mi do gustu. Może nie wszystko było napisane doskonale, ale nie żałuję, że mogłam przeczytać powieść. Styl autorki jest lekki i przyjemny, dzięki czemu książkę pochłonęłam w jeden dzień. Świetna historia, ciekawi bohaterowie, dialogi, które nie nudzą to wszystko znajdziecie w nowej powieści J. Harrow. Bohaterowie nie są tutaj papierowi, a autorka tchnęła w nich życie. Możemy w Madzi zobaczyć samych siebie. Jest ona skrzywdzona, nieufna, zamknięta w sobie, ale szukając szczęścia i spełnienia.

 

Z chęcią sięgnę teraz po skończonej lekturze po „Nieodpowiednią dziewczynę”. Na koniec chciałabym was zachęcić, do tego, abyście sięgnęli po „Pozerkę” i sami się przekonali , co tam naprawdę, o niej sądzicie. Przygotujcie sobie trochę wolnego czasu, ulokujcie się w najwygodniejszym dla was miejscu z zimnym napojem i poznajcie losy głównej bohaterki.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

 • Stwórz Konto