Okładka wydania

Kompleksowa Dieta Antyrakowa Krok Po Kroku

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Kompleksowa Dieta Antyrakowa Krok Po Kroku | Autor: Liana Werner Gray

Wybierz opinię:

Mirosława

Nowotwory to jedna z najczęstszych chorób, z którymi zmagają się ludzie na całym świecie i mimo rozwoju medycyny, jest ona bezradna w wielu przypadkach. Prognozy są przerażające, dlatego musimy sami zadbać o swoje zdrowie, szukając innych możliwości utrzymania zdrowia. Jedną z nich jest odpowiedni sposób odżywiania, który proponuje autorka książki pt.: „Kompleksowa dieta antyrakowa krok po kroku”

 

Liana Werner-Gray urodziła się i wychowała w Australii. Jest znaną mówczynią, zwolenniczką naturalnego, holistycznego uzdrawiania. W ostatnim roku nauki na Uniwersytecie Karola Darwina otrzymała nagrodę szkoły za sztukę: nagrodę Liana Nappi. Została nazwana Miss Earth Australia w 2009 roku przez People's Choice, trzeci co do wielkości konkurs piękności na świecie. Podczas tego samego konkursu otrzymała także nagrodę Best in Environmental Speech, Green Achievers i Innovators. Jest założycielką i właścicielką Earth Diet, gdzie kieruje zespołem, który pomaga ludziom na całym świecie znaleźć przepisy, które są skuteczne w walce z rakiem. Prowadzi zajęcia z surowego jedzenia i gotowania na całym świecie. Obecnie mieszka w Nowym Jorku.

 

W swoim poradniku autorka przedstawia najnowsze badania naukowe dotyczące skuteczności niektórych produktów w walce z nowotworami. Badania wykazały, że żywność to nie tylko walory smakowe ale także zdrowotne. Oczywiście, nie wszystkie można do nich zaliczyć dlatego książka „Kompleksowa dieta antyrakowa krok po kroku” stanowi drogowskaz dla tych, którzy chcieliby uodpornić swój organizm, by uchronić się przed rakiem ale też dla osób walczących z nowotworem i skutkami chemioterapii. Liana pokazuje w jaki sposób zmienić dietę, by była skuteczną bronią przed tą straszną chorobą naszych czasów.

 

Na potwierdzenie słuszności swojej tezy, przedstawia własną historię oraz przypadki osób, które zastosowały jej program żywieniowy. Książka jest bowiem, efektem jej osobistego dramatu, gdyż mając 9 lat straciła dziadka, który zachorował na raka. Nowotwór zabrał też jej najlepszą przyjaciółkę a niedługo potem drugiego dziadka. Kilka lat temu zachorowała też jej mama, ale tym razem udało się ją uratować, i to dzięki diecie Liany.

 

Autorka także musiała zmierzyć się z tą chorobą, gdyż w wieku 21 lat stwierdzono u niej guzek z prawej strony szyi. Lisa nie poddała się chemioterapii ani radioterapii i zaczęła szukać alternatywnych metod. Ogromną rolę w pokonaniu raka odegrała u niej dieta, którą wówczas opracowała. Zmieniła sposób odżywiania, piła dużo soków, efektywnie wypoczywała i skutecznie zredukowała stres. W ciągu 3 miesięcy guzek na jej szyi wyraźnie się zmniejszył i w efekcie całkowicie zniknął. Od tamtej pory minęło 10 lat i dziś pisarka cieszy się doskonałym zdrowiem. Na bazie własnych doświadczeń pragnęła stworzyć zasób informacji i przepisów, które zapewnią, że jej przyjaciele i rodzina nie zachorują na żaden nowotwór. Dlatego powstała niniejsza publikacja, by zainspirować innych do wprowadzenia zmian, rozbudzenia nadziei i pomóc w przejęciu kontroli nad tym, co spożywamy. Zaznacza przy tym, że nie należy rezygnować z konwencjonalnych metod leczenia, lecz jednocześnie warto zdrowo się odżywiać, gdyż nasze wybory żywieniowe wpływają na to, czy zachorujemy na raka a przede wszystkim mogą pomóc w leczeniu i profilaktyce.

 

Materiał został podzielony na dwie części. Pierwsza z nich omawia żywność, która ma pozytywny wpływ na organizm, wzmacnia go i sprawia, że wzrastają nasze szanse na życie bez nowotworu. Pokazuje co, poza dietą, wpływa na powstawanie tej choroby, jakie produkty spożywać a których unikać. Przedstawia siedem kluczowych zasad żywieniowych, 15 produktów, które wspierają walkę z rakiem oraz 15 produktów najbardziej toksycznych. Odkrywa zalety produktów, które często spożywamy, nie wiedząc jaki mają na nas wpływ, omawia suplementy antyrakowe, toksyczne substancje i pokarmy ale przede wszystkim uczy nowego sposobu myślenia.

 

Część druga jest wypełniona ponad dwustoma przepisami kulinarnymi, wśród których znajdziemy wzmacniające soki, odżywcze koktajle i smoothie, detoksykujące herbatki i inne napoje, szybkie śniadania, dodające energię obiadki, przekąski i zdrowe desery. Są wśród nich propozycje dla wegetarian ale i dla lubiących mięsne dania. Głównym założeniem tej diety jest prostota, dlatego receptury zostały opracowane tak, by ich przygotowanie zabierało jak najmniej czasu. Niestety nie wszystkie produkty są u nas łatwo dostępne a ich cena nie jest na każdą kieszeń. Minusem wydania jest brak jakichkolwiek zdjęć opisywanych potraw. Mimo to, proponowany program pozwala na modyfikację przepisów i może być motywacją do skomponowania własnego zestawu składników.

 

„Kompleksowa dieta antyrakowa krok po kroku” to z pewnością ważna publikacja wśród wielu innych, które możemy zobaczyć na księgarskich półkach. Jest wypełniona wieloma praktycznymi poradami, wskazówkami a przede wszystkim informacjami o składnikach odżywczych, zdrowych produktach i zasadach odżywiania wspierające proces uzdrawiania i regeneracji organizmu. Ukazuje w nowy sposób problemy z leczeniem chorób nowotworowych ale też zagadnienia związane z profilaktyką. Publikacja dodaje otuchy i wiarę, że można pokonać chorobę nowotworową i zniwelować jej skutki poprzez zmiany w podejściu do odżywiania.

Uleczkaa38

Nowotwory... - to wciąż, niezmiennie od tak wielu lat, najbardziej podstępna i śmiertelna choroba ludzkości. Każdego dnia umiera na raka na całym świecie kilkadziesiąt tysięcy osób - tak starszych, jak i młodych. I choć medycyna czyni wciąż postępy na polu walki z nowotworami, to jednak nadal nie możemy powiedzieć, że wygrywamy w tej walce. Na szczęście są środki, metody i sposoby na to, by ograniczać możliwość zachorowania na raka - m.in. za sprawa właściwej diety. I właśnie o tym zagadnieniu opowiada interesująca książka pt. "Kompleksowa dieta antyrakowa krok po kroku. Proste przepisy, ćwiczenia, oczyszczanie umysłu w oparciu o badania naukowe", która ukazała się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Vital!

 

Liana Werner-Gray - autorka tej książki, zaprasza nas za sprawą jej lektury do poznania właściwego, korzystnego i niezwykle cennego sposobu odżywania się, który może pomóc nam w uniknięciu zachorowania na nowotwory. To właśnie na stronach tej pozycji poznamy zarówno teorię, podstawowe zasady i niezbędne do wprowadzenia do naszej codziennej diety nawyki, przyzwyczajenia i zachowania..., jak i również rzecz stricte praktyczną - ogromną ilość kulinarnych przepisów, które pomogą nam zapobiegać chorobom, ale też i cieszyć się przy tym smacznym jedzeniem!

 

Jako słowo się rzekło, pozycja ta została podzielona na dwie główne części. Pierwsza z nich - 'ŻYWNOŚĆ JAKO LEKARSTWO', odnosi się m.in. do najbardziej niekorzystnych i toksycznych produktów żywności, jak i też do tych jak najbardziej dla nas wskazanych - m.in. kiełki brokułów, kurkuma, borówki, czosnek, czy też kakao. Również tutaj zyskamy cenną wiedzę na temat tego jak jeść, by nie zwiększyć prawdopodobieństwa zachorowania, czyli m.in. odpowiednie tempo jedzenia, ilość i objętość posiłków, czy też nie łączenie konkretnych produktów. To również cenny aspekt zmiany naszego całościowego, psychicznego podejścia do jedzenia, które to wydaje się być kluczowym w tym, by robić to mądrze i zdrowo.

 

Druga część książki - 'KOMPLEKSOWA DIETA ANTYRAKOWA KROK PO KROKU. PRZEPISY', przedstawia nam kilkadziesiąt wspaniałych przepisów na zdrowe dania. Przepisy na soki, własnej roboty napoje mleczne, dodatki do dań, sałatki, dania główne i desery. Ich pomysłowość i duża liczba sprawia, że każdy czytelnik znajdzie tu dla siebie coś wyjątkowego. Moje serca skradły tu np. przepisy na "Sałatkę z mango i avocado", "Pieczonego łososia w panierce z orzechów włoskich", "Paprykę nadziewaną humusem", czy też smakowity deser w postaci "Sernika z nerkowców". Oczywiście, to kilka przykładów z ogromu kulinarnych receptur, jakie znajdziemy na stronach tej książki...

 

Poradnik o zdrowiu, jak i też książka kulinarna, w jednym - tak należy odbierać tę pozycję, która niesie sobą ogrom cennej wiedzy na temat zdrowego odżywiania. Wiedzy, podanej tu w bardzo prosty, czytelny i przejrzystszy sposób, dzięki czemu bez trudu zrozumiemy wszelkie wyłożone tu treści. To przekłada się również na lekkość, szybkość i przyjemność tej lektury, która upływa nam w błyskawicznym tempie. Nie można nie docenić także konkretu tej książki, która skupia się na najważniejszych i najciekawszych zagadnieniach tego tematu.

 

Kolejna porcja komplementów wiąże się z efektownym wydaniem tej pozycji, na które to składa się m.in. bardzo klimatyczna i ładna okładka, doskonałej jakości papier oraz bardzo przejrzysty układ treści - tak w swojej teoretycznej, jak i tej bardziej praktycznej, części. Oczywiście, efekt ten mógłby być jeszcze bardziej spektakularny w przypadku zamieszczenia kilku fotografii gotowych już potraw..., ale myślę, że i tak nie mamy tu prawa narzekać na jakość wydania tej pozycji.

 

To książka dla każdego... Niestety już tak bowiem jest, że nikt z nas nie może być pewien tego, iż ustrzeże się nowotworowej choroby w swoim życia. Jednak właśnie dzięki tej książce i zawarte w niej wiedzy, mamy na to zdecydowanie większa szansę. Dlatego też z jak największym przekonaniem zachęcam i polecam wam sięgnięcie po poradnik "Kompleksowa dieta antyrakowa krok po kroku. Proste przepisy, ćwiczenia, oczyszczanie umysłu w oparciu o badania naukowe" - książkę, która może przynieść nam samo dobro!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial