Okładka wydania

Jak Połączyć Się Ze Swoimi Aniołami I Duchowymi Przewodnikami

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Jak Połączyć Się Ze Swoimi Aniołami I Duchowymi Przewodnikami | Autor: Kyle Gray

Wybierz opinię:

Mirosława

„Pracownik światła to dusza, która słyszy wezwanie do zmiany świata, a wojownik światła to dusza, która świadomie na ten zew odpowiada”

 

W dzisiejszym świecie coraz częściej słyszymy o agresji skierowanej w stronę drugiego człowieka, okrucieństwie wobec zwierząt, wandalizmie, niszczeniu przyrody i przejawianiu negatywnych emocji. Można by mieć wrażenie, że świat coraz bardziej pogrąża się w ciemnej stronie życia. W tym momencie przypomina mi się sceneria z „Władcy Pierścieni”, gdy rządzi zło. Wówczas kraina Hobbitów spowita jest szarością, ciemnymi chmurami a wokół brakuje kolorów. W momencie, gdy zwycięża dobro, wszystko odżywa i nabiera żywych barw. Autor książki „Jak połączyć się ze swoimi aniołami i duchowymi przewodnikami” uważa, że właśnie teraz potrzebujemy światła, które każdy nosi w sobie i podpowiada jak je wydobyć, by miłość zapanowała nie tylko w nas ale też na całym świecie.

 

Kyle Gray nazywany jest „Zaklinaczem Aniołów” i należy do najmłodszych medium w Wielkiej Brytanii. Od najwcześniejszych swoich lat wykazywał dużą wrażliwość na świat niewidzialny. Gdy miał 4 lata, zmarła jego ukochana babcia Agnes. Jej duch odwiedził małego Kyle'a we śnie. Nie rozumiał w tamtym okresie tego co widział ale to był początek jego przygody z nieziemskimi energiami. Anioły zaczął widzieć w wieku 15 lat. Dziś określa siebie wojownikiem światła a jego życie wypełnione jest podróżami i przekazywaniem wiedzy duchowej, szerzeniu miłości i przewodnictwa aniołów. W 2014 roku została wydana w Polsce jego książka pt. „Modlitwy do Aniołów”, którą napisał w 2011 roku. W 2014 roku ukazała się jego talia anielska pt. „Prayer Angel Oracle” i mam nadzieję, że ukaże się ona także w Polsce.

 

Z twórczością Kyle’a Graya spotkałam się kilkakrotnie, czytając „Modlitwy do aniołów”, „Szepty aniołów”, „Przebaczanie z aniołami” i „Praca z energią”, w których przybliżał naszych niebiańskich pomocników. W swojej najnowszej książce także nie brakuje o nich informacji ale przede wszystkim zabiera nas w duchową podróż do własnego wnętrza i odkrywa przed nami piękno, które jest w każdym z nas.

 

„Przebudzenie serca wojownika to skorzystanie z okazji do uważnego spojrzenia w przestrzeń swego serca i odnalezienie tej miłości, która jest tam zawsze.”

 

W oryginalnym wydaniu tytuł brzmi „Light Warrior: Connecting with the Spiritual Power of Fierce Love” co oznacza, że książka dotyczy drogi wojownika światła i kroczeniu ścieżką miłości. W polskim wydaniu tytuł sugeruje, że to kolejny poradnik dotyczący pracy z energią anielską. Częściowo pokrywa się to z treścią tej publikacji, gdyż anioły i przewodnicy duchowi są jednymi z istot, które wspierają działania wojowników światła, więc autor przybliża ich energie podpowiadając jak nawiązać z nimi bliższe relacje. Jednak większa część książki zawiera liczne wskazówki i informacje pomagające odnaleźć w sobie miłość, by uzdrawiać siebie i swoje otoczenie poprzez emanowanie pozytywną energią.

 

Kyle nie jest typem grzecznej, pokornej osoby dlatego wiele ludzi zarzuca mu, że nie jest zbyt uduchowiony, gdyż zdarza mu się przeklinać, ma ciało pełne tatuaży, pije kawę, czasami alkohol a to kłóci się z wizerunkiem kogoś, kto przekazuje innym jak rozwijać swoje wnętrze. To tylko pokazuje jak szybko oceniamy innych patrząc na zewnętrzny wygląd, nie wgłębiając się w ich osobowość.

 

Autor opowiada o tym w sposób zabawny i lekki, pokazując swoją drogę pracownika światła i przytaczając przykłady ze swojego życia oraz swoich klientów. Zamieszcza wiele przykładów ze swoich doświadczeń na drodze rozwoju, poznawania anielskich energii i odkrywaniu własnych możliwości. Tym samym uświadamia, że duchowość wiąże się z pracą nad sobą, doskonaleniem swoich umiejętności i dążeniem do harmonii wewnętrznej.

 

„Musimy być otwarci na cuda, które dzieją się wokół nas”.

 

Przez całą publikację przewijają się liczne modlitwy, afirmacje, ćwiczenia i medytacje pomagające rozbudzić w sobie światło, odnaleźć własną ścieżkę rozwoju, wzmocnić połączenie ze swoim sercem, duszą, dostrzec połączenia z boskością, aniołami i przewodnikami duchowymi a także skutecznie tworzyć energetyczną ochronę, przywoływać cuda do swojego życia i wiele innych.

 

Autor przekonuje, że każdy z nas ma w sobie boskie światło, lecz nie wszyscy to sobie uświadamiają. Bycie wojownikiem światła nie polega na obieraniu jakieś uduchowionej pozy czy otaczaniu się dziwnymi gadżetami. To odnalezienie w sobie połączenia z duchową mocą, pokonania własnych lęków i po prostu bycie sobą. Uważa, że w dzisiejszym świecie tego rodzaju osobowości dokonały przesunięcia uważności na wyższy poziom. Nie są to ludzie związani z jakąkolwiek religią czy kulturą lecz często są to osoby, które nie wiedzą, że są wojownikami światła. Wśród nich są takie znane nazwiska jak Gandhi, Martin Luther King, Thich Nhat czy Louise Hay.

 

Książka napisana bardzo przystępnym stylem wnosi wiele optymizmu dając nadzieję, że nie jesteśmy zdani tylko i wyłącznie na siebie. To obowiązkowa pozycja dla tych, którzy chcą rozwijać się duchowo i odnaleźć boskie światło w sobie.

Tulliana

Czy można nauczyć się rozmawiać z aniołami? Jaką rolę odgrywają w naszym życiu ci duchowi przewodnicy? Co zrobić, by nawiązać z tymi wyjątkowymi istotami trwały kontakt oraz wykorzystać ich mądrość w codziennym życiu? Jeśli chcielibyście znać odpowiedź na tego typu, dość trudne i dyskusyjne pytania, zachęcam do sięgnięcia po książkę
Kyle’go Graya.

 

W dzisiejszym, jakże racjonalnym i poważnym świecie zdarza nam się zastanawiać nad formami nawiązania komunikacji z istotami boskimi, do których bez wątpienia należą anioły. Jeśli o mnie chodzi, to tematyką anielską zainteresowałam się bliżej jako świeżo upieczona pani magister, gdy w moje ręce wpadła niesamowita publikacja ,,Księga aniołów”. Potem aniołami zaczęła zajmować się również moja siostra artystka projektantka, która stworzyła przepiękną dyplomową kolekcję ubrań zainspirowaną zwiewnymi motywami tych duchowych przewodników. Po co o tym wszystkim wam tutaj opowiadam? Aby zwrócić uwagę, że tematyka anielska jest mi poniekąd bliska i to przede wszystkim pod kątem roli aniołów w literaturze oraz szeroko rozumianej sztuce. Przyznam, że nie znałam wcześniej żadnej książki Kyle’go Graya, będącego podobno znanym ekspertem od kontaktów z aniołami. Po oryginalny przewodnik tego autora sięgnęłam przede wszystkim z ciekawości, jestem osobą wierzącą w Boga i anielskie istoty, ale nigdy nie miałam w planach nawiązywania jakichś bliskich relacji z aniołami, czy medytowania, aby połączyć się z nimi duchowo, czy pozbyć toksycznej energii. Książka ,,Jak połączyć się ze swoimi aniołami” wydaje się być przygotowana bardzo starannie i zawierać naprawdę wartościowe treści dla tych wszystkich, którzy wierzą w anioły i pragną się z nimi na stałe jakoś skomunikować. Przewodnik zawiera 12 rozdziałów, które szczegółowo, ale dosyć przejrzyście wyjaśniają czytelnikowi, kim są anioły, jaką mają moc, dlaczego nazywamy ich wojownikami czy przewodnikami duchowymi. Warto zwrócić uwagę, że omawiana tutaj książka zawiera całkiem sporo interesujących treści – na przykład cytaty motywacyjne, teksty modlitw i medytacji związanych z aniołami, a nawet pewnego rodzaju ćwiczenia duchowe z nimi związane.

 

Dzieło Kyle’ego Graya do mnie osobiście jakoś szczególnie nie przemówiło, trochę za dużo w nim rozważań, które przywodzą na myśl seanse spirytystyczne oraz wróżby związane z aniołami. Niemniej jednak uważam, że to książka dość oryginalnie skomponowana i może stanowić nie lada gratkę dla tych, którzy mają podobne do Graya doświadczenia, albo chcieliby tak, jak on regularnie kontaktować się z aniołami. Zdaniem autora omawianej tutaj publikacji anioły to istoty bardzo mądre, które pomagają człowiekowi w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego i dają im otuchę w chwilach zwątpienia i zagrożenia zdrowia lub życia. Kyle Gray to uznany w Wielkiej Brytanii ekspert od relacji z aniołami, ale na podstawie przeczytanej książki wydaje mi się bardzo skromnym, sympatycznym człowiekiem, który chętnie dzieli się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem nie tylko na warsztatach i szkoleniach, ale również za pośrednictwem słowa pisanego. Na pierwszy rzut wydawać się może, że nawiązywanie relacji anielskich jest bardzo czasochłonne i skomplikowane, jak również, że nie jest to wiedza dostępna dla każdego.

 

Książka Graya pokazuje jak można na przekór takim przekonaniom stać się otwartym na techniki oddechowe, karty anielskie, czy szeroko pojęte wróżby do połączenia się ze swoimi przewodnikami. Jeśli przynajmniej od czasu do czasu macie chęć sięgnąć po oryginalny przewodnik duchowy i w jakimś stopniu interesuje was tematyka anielska, spróbujcie przeczytać wspomnianą tutaj książkę. Może to właśnie dzięki niej nauczycie się współpracować z duchowymi przewodnikami i udowodnicie innym, że czytanie podobnych książek jest ogromnie przydatne w życiu codziennym.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial