Okładka wydania

Spirit Riding Free Przyjaciółki Na Zawsze

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Spirit Riding Free Przyjaciółki Na Zawsze | Autor: Praca Zbiorowa

Wybierz opinię:

Tam, Gdzie Matka Mówi Dobranoc

"Przyjaciółki na zawsze" Stacia Deutsch

"Przyjaciółki na zawsze" autorstwa Staci Deutsch, to opowieść wykraczająca poza serialowe odcinki "Mustang: Duch wolności", który jest lubiany przez młodych widzów i dostępny na Netflixie! Gratka dla fanów serialu przygotowana została przez Wydawnictwo Egmont! Wcześniej w języku polskim pojawił się tytuł "Pamiętnik Lucky. Spirit Riding Free" również autorstwa Staci Deutsch, ale i inne pozycje z cyklu SPIRIT, w tym: magazyny, księga zadań czy kolorowanka.

 

Lucky, Pru i Abigail

Zarówno serial, jak i książka "Przyjaciółki na zawsze", skupiają się na przygodach trzech przyjaciółek, które łączy wspólna pasja do koni! Wraz ze swoimi cudownymi wierzchowcami, (ale i osiołkiem Marchewką, należącym do brata Abigail - Snipsa), przeżywają liczne perypetie, które dzieci śledzą z zapartym tchem! Książka dla wielu może być dopełnieniem i z pewnością przyniesie wielką przyjemność młodym fanom serialu!

 

Główne bohaterki, czyli: Lucky, Pru i Abigail w książce "Przyjaciółki na zawsze" czeka wyzwanie. Pani Prescott, nauczycielka w szkole w Miradero, a od niedawna także żona ojca Lucky, zapowiedziała na ferie zadanie domowe! Uczniowie mają opisać w całkowicie dowolny sposób, jak spędzili swoje ferie. Choć początkowo nie każdy jest zadowolony z zadania - niektórzy martwią się bowiem, że ferie będą nieciekawe i nudne - to wkrótce okaże się, iż każdą z bohaterek czeka nie lada przygoda!!!

 

Pru

Pru zostaje w Miradero, ale wraz ze Ślicznotką ma pomóc ojcu w organizacji rodea dla małych gości farmy jej taty! Choć początkowo wszystko wydaje się proste i jasne, to jednak dziewczynka trafia na kłopoty! Jak bowiem  kupić w sklepie potrzebne produkty, kiedy zbyt "wyluzowany" sprzedawca zupełnie nie przejmuje się swoją klientką!? A jednak głowa Pru jest pełna pomysłów!!!

 

Abigail

Z kolei Abigail wraz z Bumerangiem, swoim bratem Snipsem i osiołkiem Marchewką odwiedzi bogate kuzynostwo... Wcześniej dziewczynka zaangażowała się w naukę savoir-vivre, chciała zaimponować Arielli, dawno nie widzianej, wytwornej kuzynce... Okazuje się jednak, że ta woli bawić się ze Snipsem i wcale nie jest taka wytworna, jak myślała o niej Abigail...

 

Lucky

Z kolei Lucky przeżywa rozterki, ma wrażenie, że jej tato wraz z panią Prescott chcą się wyprowadzić z ukochanego Miradero i zamieszkać... w Destiny Falls! Byłaby to wielka katastrofa dla dziewczynki, a świadomość, że musiałaby opuścić swoje przyjaciółki, działa na nią przygnębiająco. Kuzyn Julian dorzuca kolejne zagwozdki, a Lucky coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że plan przeprowadzki jest jak najbardziej realny!!! W rozpaczy pisze list do swoich przyjaciółek z prośbą o natychmiastowe działanie i pomoc!!! A jednak... Co zrobić, kiedy w liście napisało się coś, co niekoniecznie jest  zgodne z prawdą... Jak przekonać listonosza, żeby przesyłka nie trafiła w takiej wersji do przyjaciółek???

Czytamy!

 

Trzymająca w napięciu książka, spodoba się zwłaszcza młodym czytelniczkom, które kochają konie! Będą one mogły śledzić perypetie swoich ukochanych bohaterek, a do tego bawić się przy tym świetnie!
Autorka Stacia Deutsch jest również autorką takich książek jak: "Dziewczyny kodują. Kod przyjaźni", "Dziewczyny kodują. Przyjaciółki rządzą", "Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski" czy "Zanim żyli długo i zaplątani"  i kilku innych pozycji niezwykle lubianych przez dzieci na całym świecie. "Przyjaciółki na zawsze" mają nie tylko interesujące treści, ale i śliczne ilustracje, a także bardzo ciekawie i pomysłowo zdobione strony! Książka z pewnością przypadnie do gustu fanom serialu, ale i tym, którzy go jeszcze nie znają, a dzięki książce, być może będą chcieli go poznać!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto