Okładka wydania

Blackpink Księżniczki K-Popu

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Blackpink Księżniczki K-Popu | Autor: Adrian Besley

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

"BLACKPINK" - ta nazwa nie mówi zapewne zbyt wiele większości z nas..., ale miłośnikom muzyki pop rodem z Korei Południowej, już tak! Otóż tak właśnie nazywa się jeden z najpopularniejszych koreańskich girlsbandów, który podbił swoją muzyką nie tylko ojczyznę, ale i cały świat. Dziś mamy przyjemność poznać nieco bliżej cztery wokalistki tworzące ten zespół za sprawą premiery książki pt. "Blackpink. Księżniczki K-popu", która opisuje ich drogę do sławy. Pozycja ta ukazała się w Polsce nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

 

Jako słowo się rzekło, jest to biograficzna opowieść o karierze tych niezwykle utalentowanych i popularnych dziewcząt - JIisoo / 지수 (wokal), Jennie / 제니 (wokal i rap), Rose / 로제 (wokal) i Liza / 리사 (rap i taniec). To właśnie za sprawą lektury tej książki dowiemy się tego, jak wyglądała ich droga ku sławie, niełatwe początki kariery, pierwsze sukcesy i porażki, jak i wreszcie dzisiejsza codzienność, czyli wielka kariera. Co więcej, poznamy tu również te dziewczęta od ich bardziej prywatnej strony, dowiadując się m.in. tego, czym się interesują, jakie mają pasje, czy też wreszcie co wypełnia ich nieliczny, wolny czas. I wszystkie to niesie nam zarówno pasjonująca treść, jak i też ogromna ilość intrygujących fotografii. 

 

Adrian Besley - autor tej pozycji, zaoferował na za sprawą jej lektury możliwość poznania losów i najważniejszych wydarzeń z życia tych czterech dziewcząt. Losów, które odnoszą się tak do ich osobistego i prywatnego życia, jak i pierwszych wspólnych prób, powstawania wielkich przebojów i znakomitych do nich teledysków, czy też wreszcie wspaniałych koncertów oraz licznie zdobywanych nagród. To kompendium wiedzy i informacji o tym zespole, które zaspokoją ciekawość wszystkich fanów i miłośników formacji Blackpink...

 

Lektura tej biograficznej książki upływa nam w iście błyskawicznym tempie, co jest zasługą zarówno ciekawej treści, jaki i też sposobu jej podania. Otóż mamy tu do czynienia z chronologiczną podróżą przez karierę tych dziewcząt - od samego początku, do dnia dzisiejszego. Podróżą, którą wypełnia oczywiście w głównej mierze muzyka, ale też i m.in. z sukcesy na polu mody, projektowania ubrań, czy też konkursów piękności oraz telewizyjnej kariery. To dobrze poprowadzona, napisana przystępnym językiem i potrafią nas sobą naprawdę zaintrygować, relacja. 

 

Nie sposób nie docenić tu również wielce efektownego i bardzo pięknego wydania tej książki, na które to składa się przykuwająca wzrok okładka, doskonałej jakości papier i drukarska farba, czy też wreszcie bardzo przejrzysty układ treści. Na osobne słowa uznania zasługuje bogactwo fotografii wypełniające strony tej książki, które to tworzą zarówno oficjalne zdjęcia tych gwiazd muzyki, jak i też fotografie z ich prywatnych albumów. To wszystko sprawia, że spotkanie z tą pozycją upływa nam w jeszcze przyjemniejszy sposób, a i ponadto książka ta może okazać się znakomitym i bardzo okazałym prezentem dla nastoletnich miłośniczek koreańskiego zespołu.

 

Rzecz całą podsumowując - książka pt. "Blackpink. Księżniczki K-popu", to bardzo udana, świetnie napisana i co najważniejsze, oferująca wiele cennych informacji o bohaterkach tej publikacji, biograficzna opowieść. Każdy fan tego koreańskiego bandu będzie zachwycony spotkaniem z tym tytułem, a być może i za jego sprawą formacja ta zyska sobie także i nowych miłośników w naszym kraju. Ze swej strony oczywiście zachęcam was i polecam sięgnięcie po niniejsze dzieło Adriana Besley'a.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial