Okładka wydania

Medycyna Holistyczna Tom IV Układ Oddechowy Dotlenienie Organizmu I Usuwanie Toksyn

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Rosina Sonnenschmidt
 • Tytuł Oryginału: Das Atemsystem - Leben Und Bewusstsein: Band 4: Schriftenreihe Organ - Konflikt - Heilung Mit Homöopathie, Naturheilkunde Und Übungen
 • Seria: Medycyna Holistyczna
 • Gatunek: Medycyna NaturalnaChoroby i SchorzeniaPoradnikiZdrowie
 • Język Oryginału: Niemiecki
 • Przekład: Anna Bergiel
 • Liczba Stron: 256
 • Rok Wydania: 2019
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 145x205mm
 • ISBN: 9788381683111
 • Wydawca: Vital
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Białystok
 • Ocena:

  6/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Medycyna Holistyczna Tom IV Układ Oddechowy Dotlenienie Organizmu I Usuwanie Toksyn | Autor: Rosina Sonnenschmidt

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

Układ oddechowy to bez wątpienia jeden z najważniejszych obszarów naszego organizmu, od którego tak naprawdę zależy nasze życie. Niestety, wobec coraz większego zanieczyszczenia powietrza, coraz trudniej jest nam oddychać pełnią piersi, jak i też unikać rozmaitych chorób i schorzeń z nim związanych. Na szczęście także i na tym polu nie zostajemy bezbronni, o czym przekonuje nas intrygująca książka pt. "Układ oddechowy – medycyna holistyczna. Tom IV Dotlenienie organizmu i usuwanie toksyn", która to ukazała się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Vital!

 

Doktor Rosina Sonnenschmidt - autorka niniejszego poradnika, omawia na jego stronach wszelkie zagadnienia związane z funkcjonowaniem układu oddechowego człowieka. To właśnie za sprawa tej lektury dowiemy się tego, jak prawidłowo i świadomie oddychać, by w ten sposób odkwasić i odtruć nasz organizm, zoptymalizować nasze krążenie, polepszyć samopoczucie, czy też chociażby uniknąć przybierania na wadze. Co więcej, książka ta przedstawia nam wszelkie choroby układu oddechowego, opisując ich objawy, przebieg, przyczyny powstawania, jak i metody wyjścia z tychże opresji.

 

Książka ta została podzielona na kilka głównych części, z których to każda odnosi się do innego aspektu tytułowego zagadnienia. I tak oto pierwsza w z nich - "Organy układu oddechowego", charakteryzuje budowę, znaczenie dla naszego organizmu, jak i też wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie, takich organów jak nos, jama ustna, krtań, tchawica, skrzela i płuca. Kolejna część pt. "Układ oddechowy z perspektywy holistycznej", podejmuje sobą wyjaśnienie tego, jak ważnym jest jego właściwe funkcjonowanie w zakresie osiągnięcia właściwego rytmu, tempa i siły oddechu, co wiąże się z naszym lepszym samopoczuciem. Trzecia część - "Oddech z perspektywy duchowej", nawiązuje do sfery duchowości w kontekście prawidłowego oddychania.

 

Najważniejsze wydają się być jednak dwie ostatnie części tej książki tj. "Holistyczne leczenie układu oddechowego" - czyli wykorzystanie dobrodziejstwa ziół, roślin, olejków oraz właściwej diety; jak i też część pt. "Homeopatyczne leczenie układy oddechowego", czyli opisane tu konkretne choroby i schorzenia, jak i też leczenie ich za pomocą homeopatii - m.in. za pomocą odpowiednich ćwiczeń. To najważniejsze i najbardziej nam przydane rozdziały tego poradnika, które niosą konkretną, namacalną i wymierną pomoc. 

 

Całość książki cechuje także bardzo duża przystępność narracji, która to pozwala bez najmniejszego trudu odnaleźć się nam w zawartym tu morzu informacji i porad, tak byśmy nie tylko zrozumieli słowa autorki, ale też i byśmy mogli przenieść tę wiedzę na naszą codzienność w walce z chorobami układu oddechowego. Myślę, że to niezwykle ważny aspekt tego poradnika, który czyni go jeszcze lepszym i ważniejszym.

 

Na duże słowa uznania zasługuje także okazałe wydanie tego tytułu, na które to składa się ładna dla oka i klimatyczna okładka, doskonałej jakości papier, przejrzysty układ treści, czy też chociażby dodatków ikonograficznych - m.in. w postaci licznych tabelek, rysunków, zdjęć. To raz jeszcze ułatwia, jak i nade wszystko uprzyjemnia nasze spotkanie z tym ciekawym, zdrowotnym poradnikiem.

 

Podsumowując - książka dr Rosiny Sonnenschmidt pt. "Układ oddechowy – medycyna holistyczna. Tom IV Dotlenienie organizmu i usuwanie toksyn", to ciekawa, świetnie napisana i mająca nam sobą wiele do zaoferowania, pozycja. To właśnie za sprawą jej lektury dowiemy się tego, jak lepiej dbać o nasz układ oddechowy oraz jak go leczyć, gdy nadejdzie taka potrzeba. Myślę, że w kontekście tak bardzo zanieczyszczonego dziś powietrza, poznanie tej książki przyda się każdemu z nas, bez wyjątku. Polecam - naprawdę warto.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial