Okładka wydania

Masza I Niedźwiedź Szalone Szablony

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Masza I Niedźwiedź Szalone Szablony | Autor: Praca Zbiorowa

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

Rysowanie to świetna zabawa, ogromna frajda i wielka przyjemność - wiedzą o tym doskonale tak dzieci, jak i dorośli! Oczywiście, każdy rysuje tak jak umie - czasami nieco lepiej, czasami nieco gorzej..., ale najważniejsze jest to, że znakomicie się przy tym bawi. Jeśli jednak dziecko ma ochotę na zabawną i niezwykle klimatyczną lekcję rysowania, polecam mu sięgnięcię po wspaniałą książeczkę pt. "Masza i Niedźwiedź. Szalone szablony", która ukazała się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Egmont Polska!

 

Oto oni - Masza i Niedźwiedź, czyli główni i niezwykle sympatyczni bohaterowie  tej książki,  których to niezwykłe przygody wypełniają sobą tej kolorowankowo-rysunkowej, pozycji. Z jednej strony mamy tu bowiem wspaniałe rysunki bohaterów i scen z ich życia, które aż proszą się o to, by wypełnić je wspaniałymi i dobranymi przez nas, kolorami. Z drugiej zaś mamy puste miejsca z podpisanymi zadaniami, które wymagają od nas narysowania danej postaci, przedmiotu, lub czynności. Ale, ale - by nie było nazbyt trudno, rysunki te możemy wykonać za pomocą wytłoczonych na wewnętrznej stronie okładki, szablonów. Prawda, że zabawa z tym tytułem zapowiada się świetnie?

 

Ta niezwykle ciekawa publikacja stanowi sobą idealną propozycję dla wszystkich tych dziecięcych czytelników, którzy uwielbiają rysować. To właśnie za sprawą spotkania z tą książeczką będą mogli rysować, kolorować, cieszyć się zabawą i do tego spotykać wspaniałych bohaterów, którzy będą ich rozśmieszać na każdym kroku. I kolejny raz można powiedzieć w tym względzie, iż książeczka ta łączy sobą przyjemne z pożytecznym, czyli bajkową i niezwykle ciepłą historię, z lekcją rysunku. I zapewniam was, że absolutnie każdy dziecięcy odbiorca tego tytułu, będzie nim ze wszech miar zachwycony!

 

Wielkie słowa uznania należą się autorom tej pozycji za to, że postawili tu oni na bardzo dyskretną pomoc w rysowaniu, jaka jest oferowana dziecięcemu czytelnikowi. Otóż ten może pokusić się tu o samodzielne wykonanie danego rysunku, jak i też skorzystać z zawartych szablonów, które to jednak są na pierwszy rzut tak mało widoczne i nierzucające się w oczy, iż każda dorosła osoba, która weźmie do rąk ten tytuł, z dużym prawdopodobieństwem nawet ich nie zauważy. To z kolei sprawia, iż dziecko może pochwalić się "prawie" samodzielnych wykonanie rysunków bohaterów i sytuacji z ich życia. To dobre rozwiązanie, które w jakimś sensie podnosi pewność siebie dziecięcego rysownika.

 

Nie sposób nie docenić tu również niezwykle ciepłego, bajkowej i zabawnego charakteru tej książeczki, który to tworzą z jednej strony niezwykli bohaterowie, z drugiej zaś piękne rysunki. To dobre emocje, humor i pełne bezpieczeństwo dla dziecka, gdyż brak tu chociażby nawet najmniejszej porcji przemocy, czy też strachu. Myślę, że to bardzo ważne spostrzeżenie w kontekście dzisiejszych bajek dla dzieci, które to prawdę mówiąc, wydają się być tworzone bardziej dla rodziców, aniżeli ich pociech.

 

Na koniec warto docenić także całościowe wydanie tej pozycji, na które to składa się duży format, piękna okładka, doskonałej jakości papier, czy też przejrzysty układ treści - m.in. na gruncie samych rysunków. To wszystko sprawia, że spotkanie z tą książeczką jest jeszcze wspanialszym i przyjemniejszym. Dlatego też gorąco zachęcam was - drodzy rodzice, do podarowania waszym dzieciom książeczki "Masza i Niedźwiedź. Szalone szablony", która to zapewni im wielką frajdę, ale też i być może rozwinie z nich wielką pasję i umiejętności na polu rysunku!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial