Okładka wydania

Bing 100 Naklejek

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Bing 100 Naklejek | Autor: Praca Zbiorowa

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

Bajkowe klimaty, wspaniali zwierzęcy bohaterowie, wielka przygoda i piękne emocje..., a do tego to, co dzieci uwielbiają najbardziej - pomysłowe łamigłówki i naklejki! Oto tak właśnie przedstawia się kolejna odsłona literackiego cyklu dla dzieci ze świata "Bing"  - sympatycznego króliczka i jego przyjaciół, którego cechuje  połączenie zabawy z edukacją dla najmłodszych. Tym razem mamy przyjemność poznać pozycję o tytule "Bing. 100 naklejek", która ukazała się nakładem Wydawnictwa Egmont Polska!

 

Jako słowo się rzekło i jak mówi nam sam tytuł tej książeczki, jej szesnaście stron wypełnia zestaw ciekawych, przystosowanych do możliwości kilkuletniego dziecka i niezwykle zabawnych zadań i łamigłówek z jednej strony..., z drugiej zaś potężna porcja naklejek z bohaterami tej książki, które to dzieci mogą nakleić zarówno na stronach tej pozycji, ale też i chociażby na swoich zeszytach, innych książkach, meblach, czy też ścianach - pod warunkiem, że rodzice na to pozwolą;) Całość wydawnictwa cechuje zaś niezwykle malowniczy charakter i ciepły klimat.

 

Jeśli chodzi o część natury rozrywkowo-edukacyjnej, to ta objawia się oczywiście pod postacią najrozmaitszych ćwiczeń i łamigłówek. Ot, wystarczy wspomnieć chociażby o znalezieniu zagubionej przez Binga, przytulanki, w postaci naklejki, połączenie odpowiednich punktów w labiryncie miksowanych owoców, narysowaniu bąbelków w kąpieli, znalezieniu przedmiotu w odpowiednim kolorze, czy też chociażby ubranie "Binga" i zimowego bałwanka w ciepłe ubranka, za pomocą rysunku! To oczywiście tylko część ze świetnych łamigłówek, jakie to czekają na dziecięcych czytelników, a które to są nie tylko zabawne i pomysłowe, ale też i naprawdę bardzo proste pod kątem trudności wykonania.

 

Równie dobre wrażenie wywierają na nas tytułowe naklejki, jakich to znajdziemy tu aż 100! Są to nie tylko bardzo bajkowe, wypełnione pięknymi kolorami i znakomicie wykonane w zakresie technicznym, naklejki..., ale też i chociażby piękne ozdoby, jakimi to mogą się one stać w pokoju dziecka. I jestem w tym miejscu absolutnie przekonana co do tego, że każde dziecko będzie zachwycone zabawą tymi naklejkami, która to od zawsze stanowiła i stanowić będzie wielką frajdę dla maluchów!

 

Nie sposób nie docenić także fabularnego aspektu tej pozycji, które to tworzy codzienność króliczka Binga i jego zwierzęcych przyjaciół. Codzienność, wypełniona zabawą, spotkaniami w miłym gronie, czy też zwyczajnymi czynnościami. To zabawne, nacechowanie niezwykle sympatyczną atmosferą i ciepłymi emocjami - historie, które kojarzą się od pierwszych chwil z najpiękniejszymi bajkami. I naprawdę wspaniale ogląda się i czyta tę relację, która ma w sobie coś takiego, iż na naszej twarzy pojawia się uśmiech już od pierwszych chwil spotkania z tym tytułem.

 

Z pewnością trzeba także docenić całościowe wydanie tej publikacji, które jest po prostu piękne. Piękne za sprawą swojego dużego formatu, doskonałej jakości papieru, przejrzystego układu treści, jak i przede wszystkim niezwykle malowniczych ilustracji. Ilustracji, pociągniętych lekką i płyną kreską, bardzo szczegółowych w swojej formie, jak i wreszcie wypełnionych przepięknymi kolorami. I nie ma po prostu takiej opcji, aby nie spodobały się one dziecięcemu odbiorcy tej książeczki, gdyż to jest po prostu nie możliwe.

 

Podsumowując - książeczka pt. "Bing. 100 naklejek", to ciekawa, niezwykle emocjonująca i malownicza propozycja dla każdego dziecka, które będzie się przy niej świetnie bawić. Bawić za sprawą łamigłówek, naklejek oraz spotkania z przesympatycznymi, zwierzęcymi bohaterami tej opowieści. Ze swej strony oczywiście jak najbardziej polecam i zachęcam was do sięgnięcia po ten tytuł!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto