Okładka wydania

Oddech W Związkach

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Grzegorz Pawłowski
 • Gatunek: Poradniki
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 260
 • Rok Wydania: 2019
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 145x210 mm
 • ISBN: 9788381320986
 • Wydawca: Zwierciadło
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Warszawa
 • Ocena:

  4/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Oddech W Związkach | Autor: Grzegorz Pawłowski

Wybierz opinię:

TomG

Grzegorz Pawłowski to licencjonowany coach i wykładowca coachingu w Akademii Coacha w Wyższej Szkole Bankowej, który przez dwie dekady przeprowadził kilka tysięcy indywidualnych sesji oddechowych i coachingowych. Jest również autorem książek: Oddech. Oddychaj świadomie, żyj pełniej oraz Life coaching w nurcie serca. Niedawno na polskim rynku ukazała się najnowsza książka Grzegorza Pawłowskiego, poradnik zatytułowany Oddech w związkach. Oddychaj świadomie, kochaj pełniej.

 

Wydany przez warszawskie wydawnictwo Zwierciadło poradnik obejmuje nieco ponad trzy setki stron i trzeba przyznać, że zawarto w nim bardzo wiele informacji dotyczących terapeutycznego oddziaływania oddechu, psychologicznego podejścia do związków i jakości naszego życia, a przede wszystkim szeroki zakres wiedzy wpływu oddechu na nasze życie. Jak twierdzi autor, świadomy oddech może poprawić jakość naszego życia, nie tylko ogólnie, ale również w sferze związków. To dlatego właśnie powstała książka Oddech w związkach, będąca poniekąd uzupełnieniem wydanej dwa lata wcześniej Oddychaj świadomie, żyj pełniej.

 

Oddech w związkach jest poradnikiem napisanym w sposób przemyślany i przyjazny czytelnikowi, wyjaśniający wszystkie aspekty opisywanych przez autora zagadnień. Książka została podzielona na trzy kolejne części, w których przeczytamy o związku z samym sobą, o tym, jak to jest być samotnym oraz szczęśliwym w związku z drugą osobą, a także zapoznamy się z sesjami oddechowymi. Co zrozumiałe, autor aktualizuje podawane przez siebie informacje, pisząc na przykład o tym, z czym mamy do czynienia „dzisiaj” w związku, a więc czytelnik z pewnością zauważy różnice wynikające z „wcześniej” i „teraz”, jeśli chodzi o zmieniające się czasy i otaczającą nas rzeczywistość. Związki ludzi zmieniły się przez ostatnie dekady, każdy z nas z pewnością to zauważył, a Grzegorz Pawłowski wyciąga odpowiednie wnioski i podaje je czytelnikowi czarno na białym. Za to „zaktualizowanie” informacji na temat związków należy się autorowi duży plus.

 

Choć zawartość merytoryczna poradnika skoncentrowana jest głównie wokół oddechu i jego znaczenia w odczuwaniu miłości i relacjach międzyludzkich, to autor porusza również zagadnienia praktyk tantrycznych, opisuje strukturę cyklu tantrycznego, a także przybliża czytelnikowi, czym jest podróż przez czakry. Grzegorz Pawłowski postarał się, by czytelnik w pełni zrozumiał znaczenie poszczególnych aspektów składających się na cztery sfery, czyli ciało, uczucia, umysł i ducha. A skoro mowa w książce o miłości, to naturalnie nie mogło zabraknąć w niej rozdziałów poświęconych tematyce seksu, co jest w pełni zrozumiałe, gdyż seks jest bardzo ważną sferą naszego życia.

 

Dzięki lekturze Oddechu w związkach czytelnik ma dowiedzieć się, jak może tworzyć bardziej udane związki, jak być szczęśliwym, a także wolnym, w związku, a także jak być najlepszą wersją partnera życiowego. Jak twierdzi autor, dzięki lekturze Oddechu w związkach możemy odbyć podróż przez siebie i przez związki, w których jesteśmy, a nie ulega wątpliwości, że tworzenie świadomego, pełnego związku jest o tyleż fascynujące, co trudne. Wszystkie aspekty oddechu opisywane w książce przez Grzegorza Pawłowskiego mają prowadzić nie tylko do spełnienia się, ale również do zrozumienia siebie samego i swojego partnera, a także – co równie ważne – do poprawy naszego samopoczucia i zwiększenia własnej pewności siebie.

 

Poradnik Grzegorza Pawłowskiego jest książką intrygującą i ciekawą pod wieloma względami. Autor odsłania przed czytelnikiem nie tylko informacje na temat praktykowania oddechu, ale również opisuje wiele kwestii dotykających międzyludzkich związków, co może być w dużej mierze pouczające dla każdego z nas.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

 • Stwórz Konto