Okładka wydania

Kratki Się Pani Odbiły

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Jacek Galiński
 • Gatunek: Kryminał
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 352
 • Rok Wydania: 2020
 • Numer Wydania: I
 • ISBN: 9788328075412
 • Wydawca: W.A.B.
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Warszawa
 • Ocena:

  5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 4 votes
Wątki: 100% - 3 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Kratki Się Pani Odbiły | Autor: Jacek Galiński

Wybierz opinię:

Bookholiczka

„Słowa mogą ranić. Wie o tym każdy głupi, ale to, że serek homogenizowany może zabić…o tym wiedzą nieliczni. Tak właśnie było tego dnia. Mimo, że byłam przychylna i życzliwie nastawiona do ludzi, to do tego Borewicza nigdy się nie przekonałam. Nie wiem, jak mu się udało przetrwać w policji, gdzie trzeba mieć jednak jakąś inteligencję, żeby się nie dać zabić, zanim się zapracuje na te wszystkie dodatki i wcześniejszą emeryturę. To chyba raczej nie mogą być zbyt mądrzy ludzie, skoro jak najszybciej chcą przejść na emeryturę. Wewnątrz samochodu plastikowa tapicerka skrzypiała, jakby orkiestra Filharmonii Narodowej stroiła instrumenty przed koncertem. Za oknem jeszcze gorzej.”

 

Szanowni czytelnicy Zofia Wilkońska powraca na salony! Szalona emerytka tak namieszała, że trafiła za kratki. Czymże jednak jest więzienie dla zawziętej staruszki. Niczym innym jak sceną walki o godne i lepsze życie. Czy Zofia zerwie okowy wymiaru sprawiedliwości, który w tym wypadku okazał się rychliwy, ale na pewno nie sprawiedliwy? Więzienie nie będzie dla niej sielanką a wręcz przeciwnie polem gdzie musi walczyć o swoje życie. Pani Zofia jest waleczną kobietą i przetrwa nawet więzienie. Czy uda jej się jakoś wyjść z potrzasku? Czy Zofia przystosuje się do zasad panujących w więzieniu? Czy uda jej się rozwikłać kryminalną zagadkę? Odpowiedzi na te pytania możecie odnaleźć w trzeciej części przygód Zofii Wilkońskiej „Kratki się pani odbiły”!

 

Jacek Galiński autor, scenarzysta, sportowiec. Miłośnik sztuk walki. Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej i Wydziału Nauk Ekonomicznych UW. Laureat konkursu scenariuszowego "Wszystko zostaje w rodzinie" Akson Studio oraz konkursu na opowiadanie kryminalne w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu. Autor stworzył serię książek od Zofii Wilkońskiej, którą pokochało grono odbiorców. Jestem pewna, że tak samo jak wiele osób nie mogło się doczekać gdzie tym razem wylądowała nasza ulubiona bohaterka. To co otrzymaliśmy zachwyciło mnie i do tej pory uśmiech nie schodzi mi z twarzy. W tych czasach, kiedy potrzebne jest nam chociaż chwilowe oderwanie od rzeczywistości lektura książki „Kratki się pani odbiły” jest wyborem idealnym!

 

Dzięki Jackowi Galińskiemu mogłam doznać dawki dobrej energii. Jeszcze nigdy tyle się nie śmiałam podczas lektury, ale to co wyprawia pani Zofia chyba każdego doprowadzi do wybuchu dobrego humoru. Tylko ostrzegam nie czytajcie jej w miejscach publicznych, ponieważ ludzie mogą się dziwnie na was patrzeć. Dla mnie książka jest genialna tak samo jak poprzednie dwie części. Jeszcze się nie zawiodłam na tym co tworzy autor. Wręcz czekam z utęsknieniem na kolejne książki. Nie obraziłabym się gdyby powstała czwarta część przygód pani Zofii, na pewno przeczytałam bym ją jednym tchem.

 

Książkę przeczytałam w jeden dzień, a wręcz w parę godzin. Teraz, kiedy mamy tyle czasu wolnego korzystam z niego ile tylko się da i czytam książki najwięcej jak się tylko da. Jestem przeszczęśliwa, że mogłam poznać kolejną część serii za sprawą Wydawnictwa Wab i oczywiście autora. Dzięki nim chociaż na chwilę mój świat stał się bardziej kolory i weselszy.

 

Komedia kryminalna jest świetnie napisana. Język i styl pisania autora tylko zachęca, aby się zapoznać z jego twórczością. Jeśli nie znacie jeszcze serii o pani Zofii Wilkońskiej to jak najszybciej to nadróbcie, a obiecuję wam, że się nie zawiedziecie!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

 • Stwórz Konto