Źródło Jak Zmienić Swoje Życie Na Lepsze

Autor: Tara Swart

Okładka wydania

Źródło Jak Zmienić Swoje Życie Na Lepsze


Dodatkowe informacje

 • Autor: Tara Swart
 • Tytuł Oryginału: The Source. Open Your Mind, Change Your Life
 • Gatunek: Psychologiczne
 • Język Oryginału: Angielski
 • Przekład: Ischim Odorowicz Śliwa
 • Liczba Stron: 340
 • Rok Wydania: 2020
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 135x195 mm
 • ISBN: 9788381168267
 • Wydawca: Zysk I S ka
 • Oprawa: Twarda
 • Miejsce Wydania: Poznań
 • Ocena:

  4,5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Bookholiczka

„Każdego dnia w naszym życiu pojawiają się okazje do jego zmiany. Przypadkowe spotkanie z potencjalnym partnerem, komentarz, którym mógłby otworzyć nową ścieżkę kariery…Jednak w szaleńczym tempie codzienności łatwo takie chwile przeoczyć albo zlekceważyć. Mimo to z odpowiednią pomocą możemy wyszkolić umysł w rozpoznawaniu ich i wykorzystywaniu oraz nauczyć się przekształcać ułamek sekundy w trwałą zmianę. Wynika to z tego, że rzeczy, których najbardziej w życiu pragniemy – zdrowie, szczęście, bogactwo, miłość – podlegają naszej zdolności myślenia, czucia i działania. Innymi słowy, kieruje nimi mózg. Od dawna obiecuje to myśl New Age: możemy kontrolować przeznaczenie, przekształcając umysł. Metody takie jak Sekret i jego przodkowie są stosowane przez miliony ludzi, mimo że budzą wątpliwości.”

 

W wasze ręce Dr Tara Swart oddaje swoim czytelnikom poradnik. Pewnie wielu z was myślało sobie jak zmienić swoje życie na lepsze. Na takie jakie od bardzo dawna marzycie. Jednak zawsze coś was zatrzymywało przed podjęciem tej ważnej decyzji, aby za jednym podejściem zmienić wszystko co do tej pory widzieliście na co dzień. Baliście się podejmowania trudnych decyzji? Książka podpowie wam jak można to zmienić. Autorka jest przekonana, że każda osoba może wieść życie o jakim tylko sobie zamarzy. A dlaczego jest o tym wręcz przekonana, ponieważ to wszystko czego chcemy nie zależy od tajemniczych sił, tylko od naszej zdolności do myślenia, czucia i działania, innymi słowy od naszego mózgu. Jeśli zachęcił was opis książki i chcecie w końcu zawalczyć o lepsze jutro to jak najszybciej przeczytajcie „Źródło. Jak zmienić swoje życie na lepsze”!

 

Dr Tara Swart neuronaukowczyni i była psychiatra. Autorka to starsza wykładowczyni na MIT Sloan and Kings College w Londynie, a także konsultantka kilku najbardziej szanowanych na świecie liderów w mediach i biznesie. Jest współautorką nagrodzonej książki Neuroscience for Leadership. Jej pasja to uczenie innych, jak wykorzystywać lekcje płynące z nauki kognitywnej do poprawy codziennego życia. „Źródło. Jak zmienić swoje życie na lepsze” to jej pierwsza książka na polskim rynku wydawniczym.

 

Nigdy nie czytałam poradników. Jakoś zawsze wątpiłam w potrzebę przekonywania mnie do zmiany swojego życia czy czegokolwiek innego. Do tej pory wzbraniałam się od tego, aż w moje ręce wpadła książka Dr Tary Swart i muszę przyznać, że przekonałam się na razie w minimalnym stopniu do tego typu książek. Może po przeczytaniu całego poradnika nie zgadzam się ze wszystkim, ale parę informacji, które przekazuję nam autorka zapadła mi w pamięć. Kiedyś byłam zmęczona swoim życiem. Wstawałam rano i nie nawidziałam tego, że muszę iść na uczelnię i słuchać nieprzydatnych informacji, które i tak nie przydadzą mi się w dorosłym życiu. Jednak z czasem zmieniłam swoje myślenia i mogę was zapewnić, że to pomogło.

 

Książka jest podzielona na cztery części: nauka i duchowość, plastyczny mózg, sprawny mózg, odpal źródło. Do tego te części są jeszcze podzielone na rozdziały, w których możemy dowiedzieć się wielu przydatnych rad, porad. Autorka razi nam jak zmienić swój sposób myślenia na lepszy, sprawniejszy. Pierwsza zasada jest taka, żeby mieć dobre nastawienie reszta jakoś przyjdzie sama. Poradnik jest napisany lekkim, przyjemnym językiem. Czyta się go szybko i sprawnie bez jakichkolwiek problemów ze zrozumieniem. Dla mnie to była nowość i jestem zadowolona, że mogłam poznać ten poradnik.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!