Sukces Jest Dla Ciebie

Autor: David R. Hawkins

Okładka wydania

Sukces Jest Dla Ciebie


Dodatkowe informacje

 • Autor: David R. Hawkins
 • Tytuł Oryginału: Success is for You – Using Heart-Centered Power Principles for Lasting Abundance and Fulfillment
 • Gatunek: Poradniki
 • Język Oryginału: Angielski
 • Przekład: Katarzyna Emilia Bogdan
 • Liczba Stron: 232
 • Rok Wydania: 2017
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 145x207 mm
 • ISBN: 9788365400116
 • Wydawca: Virgo
 • Oprawa: Twarda
 • Miejsce Wydania: Warszawa
 • Ocena:

  4/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 3 votes
Okładka: 100% - 3 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

TomG

Wydana nakładem wydawnictwa Virgo książka Davida R. Hawkinsa Sukces jest dla Ciebie zyskała już sobie bardzo znaczącą reklamę, gdyż została wybrana Książką roku 2017 w kategorii poradników. Jej autor zresztą jest od lat znanym i cenionym twórcą takich publikacji jak m.in.: Technika uwalniania. Podręcznik rozwijania świadomości, Przywracanie zdrowia czy Przekraczanie poziomów świadomości, książek, które i w naszym kraju cieszyły się (i nadal cieszą) niegasnącą popularnością. Nic w tym dziwnego, gdyż tytuły te łączą w sobie elementy intrygujące wielu czytelników, dające w efekcie publikacje mocno oryginalne i ambitne. Psychologia, nauki społeczne, ezoteryka czy socjologia są tym, czym David R. Hawkins posiłkuje się, przedstawiając czytelnikom swoje teorie.

 

Poradnik Sukces jest dla Ciebie to książka niespecjalnie obszerna, gdyż zawiera nieco ponad dwie setki stron, z czego kilkanaście ostatnich to reklamy innych publikacji wydawnictwa. Niemniej jednak to nie grubość decyduje o znaczeniu tej książki, lecz jej zawartość merytoryczna. A wiadomo, że jeśli chodzi o poradniki Davida R. Hawkinsa, czytelnik zawsze znajdzie w nich dla siebie coś interesującego.

 

Sukces jest dla Ciebie jest książką skierowaną do osób pragnących stać się przedsiębiorczymi ludźmi interesu, co – jak wszyscy zdajemy sobie sprawę – nie jest rzeczą łatwą. Jak pisze autor: „Prawdziwy sukces jest jak korek, unoszący się bez wysiłku na wodzie. Ta książka ma ci pomóc zyskać wewnętrzną pewność, że możesz zarabiać i osiągnąć sukces, a nawet sławę, jeśli tego zapragniesz.”

 

Powyższe słowa brzmią bardzo optymistycznie i może nieco mało wiarygodnie, ale w książce Davida R. Hawkinsa mamy znaleźć informację o pewnych „tajemniczych” czynnikach, które mogą decydować o osiągnięciu sukcesu. Co ważne, ze słów autora wyciągamy wniosek, że możemy odnieść sukces w czymkolwiek tylko zechcemy. Jego poradnik ma nam w tym pomóc, ukierunkować nas odpowiednio oraz – naturalnie – wzbudzić poczucie pewności siebie i zdolności osiągnięcia zaplanowanego celu.

 

W tym miejscu zapewne nasuwa się Wam skojarzenie z odpowiednim coachingiem, modnym i często praktykowanym treningiem adeptów biznesu. I rzeczywiście, porównanie to jest dość adekwatne, gdyż treść poradnika Davida R. Hawkinsa ma za zadanie motywować i zbudować odpowiednie, bardzo potrzebne psychologiczne fundamenty. Autor pisze w sposób rzeczywiście motywujący, jego słowa tchną wiarą w to, co chce czytelnikowi przekazać. Wyraźnie widzimy, że sam mocno wierzy w to, o czym pisze.

 

David R. Hawkins przekazuje informacje i swoje teorie w sposób nieskomplikowany i łatwy w odbiorze, często używając porównań i sięgając po historie z życia wzięte. Czytelnik szybko przekłada kartkę za kartką, więc lektura poradnika jest raczej krótka. Nawet nieco zbyt krótka, bo kończąc książkę doskwiera nam lekkie uczucie niedosytu. Autor co prawda przedstawił, co miał przedstawić, ale ma się ważenie, jakby czegoś tutaj jeszcze brakowało. Może to tylko moje subiektywne odczucie, może ktoś inny będzie lekturą w zupełności usatysfakcjonowany, więc nie bierzcie tych słów za bardzo do siebie.

 

Sukces jest dla Ciebie okazuje się być poradnikiem spełniającym swoją rolę. Motywuje do działania, dodaje pewności siebie, poniekąd nawet wskazuje drogę, jaką możemy podążać. Co istotne, nastawia czytelnika psychicznie do rozpoczęcia działań mających prowadzić do osiągnięcia sukcesu, a jest to jedna z jego największych zalet. Oczywiście jego lektura to dopiero pierwszy krok do czegoś większego, jednak trzeba przyznać, że jeśli zdołamy wykrzesać z siebie dość asertywności i będziemy mieli odpowiednio dobry plan, to rady udzielane przez Davida R. Hawkinsa pomogą zbudować pewność siebie i dodadzą wiary w nasze przyszłe, mające prowadzić do osiągnięcia sukcesu, działania.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!