Okładka wydania

Pomiędzy Światami Lekcje Z Drugiej Strony

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Pomiędzy Światami Lekcje Z Drugiej Strony | Autor: Tyler Henry

Wybierz opinię:

Pani M

Tyler Henry to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i na świecie. Prowadzi swój autorski program Tyler Henry - medium z Hollywood, w którym gościł między innymi Joannę Krupę. Dzięki tej książce możemy poznać kulisy jego pracy. Dowiecie się z niej między innymi, czy:

 

⦁ istnieje życie po życiu,
⦁ bycie medium jest przekazywane z pokolenia na pokolenie,
⦁ jest coś takiego jak opętanie,
⦁ dzieci mają silniejszą intuicję niż dorośli,
⦁ zwierzęta się reinkarnują,
⦁ mamy swoich duchowych przewodników.

 

Podejrzewam, że każdy z nas przynajmniej raz w życiu zastanawiał się nad tym, czy istnieje coś po drugiej stronie? Czy w momencie śmierci wszystko się kończy, czy przenosimy się do innego świata? Jedni w to wierzą, drudzy nie. To kwestia indywidualna każdego z nas. Autor ma nam do powiedzenia coś o drugiej stronie, więc wiecie już, że w to wierzy i miał z tym styczność. Mówimy w końcu o medium, a jego zadaniem jest kontaktowanie się z ludźmi, którzy odeszli. Czy po lekturze tej książki niedowiarki uwierzą w zaświaty? Trudno mi się w tej kwestii wypowiedzieć, bo rozumiem, że są ludzie, którzy nie uwierzą w coś, dopóki tego nie doświadczą.

 

Książkę czyta się szybko, jest napisana prostym językiem i Tyler Henry jawi się w niej jako przyjemny gość, którego miło się słucha i którego aż chciałoby się poprosić o to, by umożliwił nam kontakt z bliskim zmarłym. Wzbudza zaufanie i choć nie znam go osobiście, nie dziwię się, że ludzie proszą go o pomoc, chcą, by skontaktował ich z najbliższymi, którzy odeszli.

 

Publikacja została podzielona na 7 rozdziałów. Każdy z nich porusza inną kwestię. Dowiecie się między innymi tego, jakie są znaki pochodzące z duszy oraz jak autor znalazł się w Hollywood i jak go tam przyjęto. Mnie zdecydowanie najbardziej interesowała ostatnia część, gdzie znalazły się pytania i odpowiedzi na tematy związane z drugą stroną. Znajdziecie tam odpowiedzi na przytoczone wcześniej pytania. Zaintrygowały mnie kwestie związane z opętaniami. Czy faktycznie istnieją. Jedni uznają je za coś prawdziwego, drudzy widzą w nich choroby psychiczne, które objawiają się w taki sposób. Nie potrafię określić mojego stanowiska w stosunku do nich, ale wiem, jak bardzo pod wpływem choroby psychicznej może się ktoś zmienić. Zainteresowała mnie też kwestia dotycząca tego, co dzieje się z małżonkami po śmierci. Czy spotykają się po drugiej stronie, a jeśli tak, to czy dalej zyją ze sobą. Uważam, że to były ciekawe wątki. Zaintrygowały mnie również zwierzęta, bo nie zastanawiałam się, skąd pochodzą i co się z nimi dzieje po śmierci.

 

Jeśli interesujecie się kwestiami duchowymi i chcecie dowiedzieć się, czy po śmierci coś was czeka, myślę, że możecie przeczytać tę książkę. Na pewno znajdziecie tutaj coś, co was zainteresuje. Publikacja nie jest obszerna i czyta się ją bardzo szybko. Na dodatek została napisana prostym, przystępnym językiem, więc na pewno zrozumiecie, co autor ma wam do przekazania, o to się nie musicie martwić. Jeżeli jednak jesteście sceptycznie do tego wszystkiego nastawieni, lepiej dajcie sobie spokój, bo raczej zmarnujecie swój czas i energię na czytanie czegoś, w co i tak nie uwierzycie, choćby i miliony monet wam płacili.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto