Oczyszczanie Wątroby Według Boskiego Lekarza. Wyeliminuj Łuszczycę, Trądzik, Cukrzycę, Nadwagę, Choroby Autoimmunologiczne I Inne Chroniczne Dolegliwości

Autor: Anthony William

Okładka wydania

Oczyszczanie Wątroby Według Boskiego Lekarza. Wyeliminuj Łuszczycę, Trądzik, Cukrzycę, Nadwagę, Choroby Autoimmunologiczne I Inne Chroniczne Dolegliwości


Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 75.5% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 72.5% - 2 votes
Styl: 100% - 3 votes
Klimat: 100% - 3 votes
Okładka: 99% - 3 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Opis Wydawcy

Wątroba odpowiedzialna za niemal wszystko?

Każdemu z nas coś dolega i w coraz młodszym wieku rozpoczynamy pielgrzymki po gabinetach lekarskich bądź aptekach. Wmawia się nam, że na każdą chorobę wymyślono tabletkę, z jednej strony zdejmując z nas odpowiedzialność za swój stan zdrowia, a z drugiej czyniąc bezwolnymi ofiarami niedociągnięć zdrowotnych. A co, jeśli większość dolegliwości mogłaby zniknąć, gdybyś skoncentrował się na jednym narządzie, którego dysfunkcje odpowiadają za wszelkie objawy – zarówno te zauważalne, jak i dopiero czające się pod powierzchnią? A co, gdyby wystarczyło zadbać o własną wątrobę?

 

Kolejny hit bestsellerowego Autora

Autor bestsellerów ze szczytów list New York Timesa, a zarazem uwielbiany na całym świecie autorytet z dziedziny uzdrawiania odkrywa, w jaki sposób wyeliminowanie nadmiernego obciążenia wątroby może pomóc w pozbyciu się szerokiego spektrum objawów i dolegliwości. Dzięki niemu weźmiesz odpowiedzialność za swoje zdrowie i zapanujesz nad nim w stopniu dotychczas absolutnie niespotykanym.

 

Wątroba – kluczowy organ człowieka

W dzisiejszym świecie nie mamy pojęcia, ile symptomów, dolegliwości i chorób jest zakorzenionych w przeciążonej wątrobie. Nie chodzi tylko o raka wątroby, marskość i zapalenie wątroby. Prawie każde wyzwanie zdrowotne – od tych dotyczących naszej ogólnej kondycji po bardzo specyficzne, ma swoje podłoże w wątrobie.

 

Jak dowiesz się z książki, to wątroba odpowiada za:
• problemy z trawieniem,
• dolegliwości natury emocjonalnej,
• niemożność zrzucenia nadprogramowych kilogramów,
• nadciśnienie,
• problemy z sercem,
• otępienie,
• dolegliwości skórne,
• choroby autoimmunologiczne
i wiele innych schorzeń chronicznych.

Wszystkie one mają źródło w przeciążonej wątrobie i mogą zostać wyeliminowane, jeśli przywrócisz jej pełną wydajność.
Skorzystaj z możliwości wątroby!

 

Anthony William dzieli się niezrównanymi spostrzeżeniami dotyczącymi nieodkrytych funkcji wątroby. Wyjaśnia, co kryje się za wieloma problemami zdrowotnymi i oferuje szczegółowe wskazówki, jak sobie z nimi samodzielnie poradzić. Przekonaj się sam, jak możesz lepiej przystosować własną wątrobę do szybko zmieniających się czasów. Dowiedz się, jak dobrze spać, zrównoważyć poziom cukru we krwi, obniżyć ciśnienie krwi, schudnąć oraz wyglądać i czuć się młodo. Zdrowa wątroba jest największym antystresorem, przeciwdziałającym starzeniu i chroni przed zagrożeniami. Ta książka podpowie Ci, jak zapewnić jej właściwe wsparcie.

 

Co o tej książce sądzą autorytety?

„Anthony wykonał odczyt mojego ciała i bezbłędnie opisał rzeczy, które wiedziałam tylko ja. Jest miłym, ciepłym, zabawnym, skromnym i szczodrym człowiekiem. Co więcej, jest niesamowicie utalentowany i posiada umiejętności, które przeciwstawiają się temu, jak widzimy świat. Nawet ja – medium – byłam w szoku! To współczesny Edgar Cayce, a my możemy czuć się błogosławieni, że jest tu z nami. Anthony William udowadnia, że jesteśmy czymś więcej niż tym, co nam znane”.
– Colette Baron-Reid,
autorka bestsellerowej książki Odważ się na zmiany

„Dopełnieniem ezoterycznego talentu musi być pełna miłości, uczciwa służba ludziom. Anthony William łączy w sobie uzdrawiającą moc, boski dar i nienaganną etykę zawodową. Ten prawdziwy cudotwórca oferuje swoje usługi światu i nie spoczywa na laurach”.

– Danielle LaPorte,
autorka bestsellerowej Mapy pragnień

„Anthony jest jasnowidzem i mędrcem dobrobytu. Jego dar jest niesamowity. Dzięki jego wskazówkom zdołałam wykryć i uderzyć w problemy zdrowotne nękające mnie od lat”.

Kris Carr,
autorka bestsellera Sexy soki

„Dar Anthony’ego uczynił z niego kanał komunikacyjny przekazujący informacje na temat nauki odległej od nas o całe lata świetlne”.

– lekarz medycyny Christiane Northrup,
autorka bestsellerów New York Timesa, w tym Sekrety wiecznie młodych kobiet

 

Bo zdrowie zaczyna się w wątrobie!

 

Anthony William – autor licznych bestsellerów New York Timesa, przyszedł na świat z wyjątkową umiejętnością: potrafi komunikować się z Duchem, który dostarcza mu niezwykle szczegółowych diagnoz często wybiegających poza stan wiedzy współczesnej nauki. W wieku czterech lat wprawił w zdumienie całą rodzinę, oznajmiając, że pomimo braku widocznych objawów jego babcia choruje na raka płuc – co wkrótce potwierdziło badanie lekarskie. Od tego czasu Anthony używa swego daru, by „odczytywać” choroby i umożliwić cierpiącym powrót do zdrowia.

 

Z jego terapii skorzystały już miliony osób na całym świecie

 

Dzięki niezwykłej trafności diagnoz i dużej skuteczności terapii „Boski Lekarz” zaskarbił sobie zaufanie i oddanie milionów pacjentów, w tym wielu gwiazd filmu, piosenkarzy, milionerów, sportowców, popularnych pisarzy i wielu, wielu innych osób, którym dopiero Anthony William pomógł wrócić do zdrowia. Anthony pomaga też lekarzom rozwiązać najtrudniejsze zagadki medyczne.

TomG

Jedna z najnowszych pozycji wydawniczych znanego już dobrze nie tylko za granicą, ale i w naszym kraju autora licznych bestsellerów New York Timesa, Anthony’ego Williama, nosi niebagatelny tytuł: Oczyszczanie wątroby według boskiego lekarza. Wyeliminuj łuszczycę, trądzik, cukrzycę, nadwagę, choroby autoimmunologiczne i inne chroniczne dolegliwości. Ten poradnik posiada tak samo niebagatelne rozmiary, gdyż obejmuje niemalże siedem setek stron, co czytelnikowi już na pierwszy rzut oka gwarantuje długą lekturę.

 

Anthony William jest lekarzem, któremu przypisuje się niezwykłą trafność wystawianych diagnoz i którego skuteczność w prowadzonych terapiach jest bardzo duża. Dzięki tej właśnie skuteczności zyskał sobie sławę wśród sławnych i bogatych, a w swoim kolejnym poradniku przekazuje czytelnikowi mnóstwo zdobytej w ciągu minionych lat wiedzy.

 

Oczyszczanie wątroby według boskiego lekarza jest poradnikiem wydanym bardzo profesjonalnie, wzbogaconym o kolorowe zdjęcia i skupiającym się ściśle na tematyce wątroby i jej funkcjonowaniu, efektach  pracy tego narządu i skutkach jej niewłaściwego funkcjonowania. Anthony William rozłożył punkty ciężkości w warstwie merytorycznej bardzo sprawnie, przez co efekt końcowy jest dla czytelnika całkiem zadowalający.

 

W tym obszernym, podzielonym na cztery kolejne części poradniku najpierw zapoznamy się z wszelkimi zagadnieniami dotyczącymi wątroby i jej ciągłej pracy, czyli przeczytamy o wszelkich aspektach jej funkcjonowania: przetwarzaniu tłuszczów, ochronie trzustki, magazynowaniu glikogenu, minerałów i witamin, jak również o monitorowaniu i filtrowaniu krwi. Wielu czytelników zapewne dobrze zdaje sobie sprawę z elementarnych funkcji pełnionych przez wątrobę, jednak fakty te przedstawiane z punktu widzenia Anthony’ego Williama prezentują się ciekawie i momentami mocno innowacyjnie. Podobnie jest z kolejną częścią, w której mamy okazję przeczytać o tym, co dzieje się we wnętrzu wątroby, syndromie brudnej krwi, stłuszczeniu wątroby i nadwadze.

 

Część trzecia książki okazuje się jeszcze ciekawsza, gdyż autor omawia w niej objawy różnych chorób, opisuje występujący przy cukrzycy brak poziomu równowagi cukru, rozważa na temat wysokiego poziomu cholesterolu i nadwrażliwości na substancje chemiczne i składniki pokarmowe. Następnie przechodzi do egzemy i łuszczycy, zaburzeń metyzacji i chorób antyimmunologicznych.

 

Zwieńczeniem poradnika Anthony’ego Williama jest część, która zapewne okaże się najciekawsza dla czytelników, gdyż traktuje o praktycznym dbaniu o zdrowie wątroby, a tym samym poprawieniu sobie jakości życia. Skoro zaś mowa o praktyce, to nie może zabraknąć przedstawionej przez autora odpowiedniej, właściwie dobranej diety wysokotłuszczowej. To w tej właśnie części zamieszczono wiele kolorowych, całostronicowych fotografii, uzupełniających ustępy tekstu traktujące o przepisach, według których będziemy mogli przyrządzić dania dobrze wpływające na funkcjonowanie wątroby. Oczywiście nie zabraknie również opisów dobroczynnych, jak nazywa je autor, produktów żywnościowych, suplementów diety i ziół, co dla niektórych czytelników z pewnością stanowić będzie bardzo interesującą część książki.

 

Oczyszczanie wątroby według boskiego lekarza jest imponującym poradnikiem, to trzeba szczerze przyznać. Opatrzony twardą okładką, z szytymi stronami powinien zachować się w dobrym stanie przez długie lata, a jego warstwa tekstowa przygotowana dzięki dużemu nakładowi wyczerpującej pracy odpowie czytelnikowi prawdopodobnie na wszystkie pytania związane z wątrobą, jakie tylko mógłby zadać. Ta książka zdecydowanie jest warta swojej ceny, a Anthony William zdobędzie dzięki tej publikacji kolejnych zwolenników jego terapii. Autor wychodzi ku czytelnikowi jak bardzo tylko może, wyjaśnia, radzi i stara się pomóc, co na pewno zasługuje na słowa uznania. Trzeba także przyznać, że zakres informacji zawartych w Oczyszczaniu wątroby według boskiego lekarza jest wręcz ogromny i sprawia imponujące wrażenie.

Mirosława

W dzisiejszych czasach można zaobserwować coraz więcej zachorowań na choroby przewlekłe. Autor książki „Oczyszczanie wątroby według Boskiego Lekarza“ podaje, że tylko w Stanach Zjednoczonych cierpi na nie lub skarży się na tajemnicze objawy ponad dwieście pięćdziesiąt milionów ludzi. Niestety, mimo korzystania z różnych terapii, nadal nie ma dla nich ratunku. Wiele chorób stanowi dla obecnej medycyny konwencjonalnej ogromny problem, z którymi nie potrafi sobie poradzić.

 

Anthony William urodził się z wyjątkową umiejętnością rozmawiania z Duchem wysokiego poziomu, który zapewnia mu niezwykle dokładne informacje zdrowotne, które często wyprzedzają swoje czasy. Używa swojego daru do „czytania” stanów ludzi i mówienia im, jak odzyskać zdrowie. Jego niespotykana dokładność i wskaźnik skuteczności jako medycznego medium przyniosły mu zaufanie i miłość setek tysięcy ludzi na całym świecie, w tym gwiazd filmowych, gwiazd rocka, miliarderów, profesjonalnych sportowców, najlepiej sprzedających się autorów i niezliczonych innych osób ze wszystkich dziedzin życia który nie mógł znaleźć sposobu na uzdrowienie, dopóki nie zapewni im wglądu Ducha. Swoją wiedzę pozyskał od Najwyższego Ducha, który nawiedził go, gdy miał 4 lata. Duch nauczył go metody rozpoznawania pierwotnych przyczyn chorób i wskazał w jaki sposób można sobie z nimi poradzić.

 

To moje trzecie spotkanie z Boskim Lekarzem i jego niesamowitym spojrzeniem na to, co nam dolega. Miałam okazję poznać przekazy od jego Ducha najpierw w książce „Boski Lekarz. Sekrety leczenia chorób przewlekłych i niewyjaśnionych“ a potem w „Uzdrawianie tarczycy według Boskiego Lekarza“. Obie charakteryzowały się odmiennym podejściem do znanych dolegliwości i ujawniały ich prawdziwe przyczyny. Podobnie jest w publikacji pt.: „Oczyszczanie wątroby według Boskiego Lekarza“, w którym poznajemy sekrety działania i dbania o jeden z najważniejszych organów naszego organizmu.

 

Anthony William podkreśla, że szanuje dotychczasowe dokonania nauk medycznych, jednak cały czas są one niedostateczne i nieskuteczne w wielu przypadkach. Uważa, że „większość lekarzy dysponuje wewnętrzną mądrością i intuicją, która podpowiada im, że wykształcenie medyczne nie zapewniło im wszystkiego co niezbędne do postawienia właściwej diagnozy lub wybrania lepszej metody leczenia“. Często pacjenci borykający się z jakimś długotrwałym schorzeniem, mogą usłyszeć, że na daną chorobę nie ma lekarstwa.

 

O skuteczności metody proponowanej przez Boskiego Lekarza świadczą liczne pozytywne opinie osób, które zastosowały się do jego wskazówek. Niektóre z nich możemy przeczytać na początku książki. Materiały zebrane w tej książce są autentyczne i gotowe do wykorzystania. To nie są jedynie informacje teoretyczne czy też efekt nacisku ze stron jakichkolwiek koncernów farmaceutycznych i medycznych, lecz przede przekazy pochodzące z Boskiego Źródła. To nadaje im wiarygodności, autentyczności i świeżości. Wiele z nich niesie zupełnie nowe spojrzenie na znane dolegliwości i rozwiązania problemów zdrowotnych uznawanych za beznadziejne.

 

Pierwsze trzy części zawierają informacje teoretyczne, w których autor omawia między innymi najważniejsze funkcje naszej wątroby, zagrożenia dla jej prawidłowego funkcjonowania, opisuje co dzieje się w jej wnętrzu, na czym polega jej pielęgnowanie i dbanie o nią. Przybliża prawdziwe przyczyny takich chorób jak cukrzyca, nadciśnienie, egzema, trądzik, żółtaczka i wiele innych.

 

W czwartej części przedstawia praktyczne narzędzia, które mają na celu pomóc zadbać o wątrobę oraz rozprawia się z mitami i przekonaniami wynikającymi z mody na niektóre diety, tendencji, błędów i nieporozumień. Wymienia to, czego powinniśmy unikać w swoim codziennym menu a co sprzyja wątrobie. Proponuje dziewięciodniowy plan oczyszczania wątroby, medytacje dostosowane do potrzeb tego organu oraz program „Poranny ratunek dla wątroby“ oraz „Ratunek dla wątroby 3:6:9 a także zestaw suplementów do zastosowania przy różnych dolegliwościach.

 

„Jeżeli ktoś mówi ci, ze powinieneś za wszelką cenę unikać spożywania cukrów, wiedz, że doprowadziłoby to do uszkodzenia twojej wątroby“

 

Książka jest bardzo obszerna, gdyż liczy sobie aż 680 stron! Została wydana bardzo starannie, na dobrym jakościowo papierze, w twardej oprawie ze zszywanymi brzegami. Zawiera wiele interesujących informacji poszerzających naszą wiedzą o wątrobie i innych powiązanych z nią organach, ale dla przeciętnego czytelnika jest zbyt szczegółowa. Objętość publikacji sprawia, że niektóre istotne zagadnienia giną w natłoku zbyt wielu słów i sformułowań, które często się powtarzają. Zgromadzony materiał niewątpliwie wnosi mnóstwo ważnych wskazówek i porad, ale zabrakło mi w części teoretycznej chociażby schematów, rysunków czy wyszczególnień tekstu, które urozmaiciłyby monotonię poszczególnych akapitów. Mimo to uważam, że publikacja wnosi zupełnie nowe spojrzenie na nasze dolegliwości i warto przebrnąć przez kolejne zagadnienia, by się o nich dowiedzieć. Ogromnym plusem jest kolorowa wkładka z przepisami, które mają dobroczynny wpływ na wątrobę. Zostały one podzielone na sześć rodzajów: soki, herbaty i wywary, śniadania, lunch, obiad, przekąski i desery.

 

Wątroba należy do tych organów, które często są lekceważone i niedoceniane w diagnostyce chorób. Możemy znaleźć liczne informacje o naszym mózgu, sercu czy skórze i o tym jak je pielęgnować. Wiele schorzeń przypisuje się złemu funkcjonowaniu tarczycy, genom czy układowi pokarmowemu szukając w nich przyczyn dolegliwości. Tymczasem prawdziwym źródłem trapiących nas schorzeń często ma swoje źródło w niedomaganiu wątroby. Uważamy, że nie jest to narząd, który wymaga szczególnej opieki ale okazuje się, że uzdrawianie powinniśmy zacząć właśnie od niej. Nie zdajemy sobie sprawy, że jest ona odpowiedzialna za wiele funkcji, dzięki którym jesteśmy zdrowi. Wątroba nazywana jest naszym najlepszym przyjacielem, dlatego warto wiedzieć jak o nią zadbać, by służyła nam jak najdłużej. Wspieranie jej funkcjonowania należy do naszych najważniejszych zadań w drodze do zdrowia i dobrego samopoczucia.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!