Okładka wydania

Medycyna Energetyczna. Jak Zmierzyć I Uzdrowić Pole Energetyczne Człowieka

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 3 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Medycyna Energetyczna. Jak Zmierzyć I Uzdrowić Pole Energetyczne Człowieka | Autor: Konstantin Korotkov

Wybierz opinię:

Opis Wydawcy

Jak działa medycyna energetyczna

Medycyna energetyczna to najprostsza z istniejących technik, która jest zarazem przyjemna, nieinwazyjna i skuteczna. Nie koliduje z innymi metodami i nie ma żadnych efektów ubocznych. Twoje dłonie dysponują potężną energią, która nie tylko przyniesie ciału ukojenie po każdym zabiegu, ale pomoże zapobiec ciężkiej chorobie lub ją przezwyciężyć. Zniweluje nie tylko uciążliwe dolegliwości, takie jak: ból głowy, stawów, nerwowość czy nawracające infekcje, ale także pozwoli przywrócić w organizmie poziom równowagi Yin Yang. Czołowy naukowiec o międzynarodowej renomie, dzięki pionierskim badaniom z dziedziny energii ludzkiej, wyjaśnia, jak tego dokonać.

 

Zagrożenia współczesnego życia

Konstantin Korotkov, doktor nauk ścisłych, profesor fizyki i jeden z rosyjskich inicjatorów dotyczących badań aury, uświadamia, iż zadaniem medycyny energetycznej nie jest leczenie objawów jakiegokolwiek problemu, ale zapobieganie nieprawidłowościom zdrowotnym na wczesnym etapie.

 

Pole energetyczne – jaki ma wpływ na Twoje zdrowie?

Autor pokazuje jak możemy wykryć ewentualną chorobę u siebie bądź innej osoby i ją wyeliminować. Dzięki jego autorskiej metodzie, możemy wzmocnić i oczyścić umysł, zrównoważyć ośrodkowy układ nerwowy, zadbać o swój przewód pokarmowy oraz układ hormonalny, a także oczyścić i zregenerować ciało.

 

Energia skupiona wokół ciała

Ta książka pozwoli Ci krok po kroku poznać techniki i metody medycyny energetycznej. Przedstawia sekrety zdrowia i długowieczności konfrontując je z zagrożeniami współczesnego życia. Dodatkowo uczy jak uzdrawiać pole energetyczne i pozwala wyciągać wnioski odnośnie stanu psychofizjologicznego danej osoby. Zawiera również opis różnych przypadków z ich interpretacją.

 

Skorzystaj z medycyny przyszłości!

 

Konstantin G. Korotkov – doktor nauk ścisłych, profesor wydziału mechaniki i optyki na Uniwersytecie Technologii Informacyjnych w Petersburgu, wiodący badacz Instytutu Badań Kultury Fizycznej i Sportu w Petersburgu, prezydent Międzynarodowego Towarzystwa Bioelektrografii Medycznej i Stosowanej, autor ponad 400 artykułów naukowych i 10 książek przetłumaczonych na wiele języków europejskich.

Mirosława

„Zdrowie jest stanem pełnego fizycznego, psychicznego i społecznego dobrostany, a nie wyłącznie brakiem choroby i kalectwa“
yjemy w świecie pełnym zagrożeń, mimo że nastąpił ogromny rozwój cywilizacji i korzystamy z wielu technologicznych ułatwień. Jednak ten fakt ma też swoją ciemniejszą stronę, która odbija się na naszym zdrowiu. Medycyna konwencjonalna nie radzi sobie z wieloma chorobami i schorzeniami, więc szukamy pomocy w alternatywnych terapiach. Jedną z nich stwarza dziedzina, którą przybliża książka pt.: „Medycyna energetyczna.“

 

Dr. Konstantin Korotkov urodził się w Leningradzie. Jest doktorem nauk ścisłych, profesorem wydziału mechaniki i optyki na Uniwersytecie Technologii Informacyjnych w Sankt Petersburgu, prezydentem Międzynarodowego Towarzystwa Bioelektrografii Medycznej i Stosowanej oraz autorem kilkuset artykułów naukowych oraz książkowych bestsellerów, min."Woda życia“.

 

Podstawą dobrania właściwej terapii jest prawidłowa diagnostyka. Objawy fizyczne są łatwe do określenia i sprecyzowania. Gorzej jest z symptomami na poziomie energetycznym, które nie są widoczne dla oczu. Z pomocą przychodzi medycyna energetyczna, która daje pełniejszy obraz stanu naszego organizmu. W tym celu został stworzony system BIO-WELL, który bazuje na osiągnięciach technik wizualizacji wyładowań gazowych w skrócie GDV i został opracowany w 1995 roku przez grupę profesora Korotkova.

 

Bio-Well nie jest instrumentem medycznym lecz urządzeniem, które dostarcza informacji na temat pola energetycznego człowieka. Umożliwia obejrzenie jego codziennej transformacji, co z kolei pozwala na lepsze zdiagnozowanie i leczenie chorego. Jego zaletą jest przede wszystkim nieinwazyjność, szybkość ale też możliwość uzyskania całościowego obrazu stanu zdrowia pacjenta.

 

„Instrument Bio-Well wypełnia lukę między logiczną praktyką Zachodu a intuicyjną nauką Orientu“

 

Każde ciało stanowi ogromny zasób energii, które są wykorzystywane przy każdym działaniu. Przyrząd Bio-Well mierzy gęstości elektronowe w ludzkich systemach i narządach umożliwiając pomiar potencjalnej rezerwy energii organizmu. Analiza otrzymanych wyników jest częścią medycyny prognostycznej, której zadaniem jest zapobiegać nieprawidłowościom w funkcjonowaniu naszego organizmu na początkowym etapie, zanim jeszcze choroba ujawni się w ciele fizycznym.

 

Książka „Medycyna energetyczna“ dla przeciętnego czytelnika zawiera wiedzę zbyt teoretyczną. Omawiany system przydatny jest dla ekspertów zajmujących się diagnozowaniem na podstawie otrzymanych wyników z urządzenia Bio-Well. Analizę i ocenę stanu może przeprowadzić tylko certyfikowany specjalista, który pomaga dostrzec zaburzenia energetyczne w otrzymanych wykresach. Z tego powodu publikacja mnie nieco rozczarowała, mimo że zawiera nie tylko informacje o urządzeniu ale też przekazuje wiedzę na temat funkcjonowania naszego organizmu na poziomie ciał subtelnych. To materiał przeznaczony raczej dla osób, którzy zgłębiają tajniki medycyny energetycznej i zajmują się diagnozowaniem chorób. Dla zwykłego czytelnika to jedynie zbiór zagadnień, który przybliża naszą energetyczną naturę i nowe możliwości w leczeniu chorób.

Bnioff

Medycyna energetyczna próbuje odpowiedzieć na pytanie jak mierzyć i uzdrowić pole energetyczne człowieka. Zdefiniowaniu owego pojęcia, czyli pola energetycznego, poświęca Autor praktycznie całą część pierwszą swojej pracy, trudno bowiem byłoby przejść do konkretnych działań zanim nie zrozumiałoby się podstawowych zasad.

 

Zgodnie z definicjami zawartymi w książce doktora Korotkova medycyna energetyczna jest jedną z najprostszych z istniejących technik, która jest zarazem przyjemna, nieinwazyjna i skuteczna. Nie koliduje z innymi metodami i nie ma żadnych efektów ubocznych, by ją praktykować wystarczą praktycznie same dłonie. „Dysponują one potężną energią, która nie tylko przyniesie ciału ukojenie po każdym zabiegu, ale pomoże zapobiec ciężkiej chorobie lub ją przezwyciężyć. Zniweluje nie tylko uciążliwe dolegliwości, takie jak: ból głowy, stawów, nerwowość czy nawracające infekcje, ale także pozwoli przywrócić w organizmie poziom równowagi Yin Yang”.

 

Przewodnikiem i nauczycielem po owej technice jest człowiek wyjątkowy, doktor nauk ścisłych, profesor wydziału mechaniki i optyki na Uniwersytecie Technologii Informacyjnej w Sankt Petersburgu, prezydent Międzynarodowego Towarzystwa Bioelektrografii Medycznej i Stosowanej, znakomity naukowiec o międzynarodowej renomie oraz autor kilkuset artykułów naukowych i książkowych bestsellerów. W niniejszej publikacji dzieli się z czytelnikami wynikami swoich pionierskich badań z dziedziny energii ludzkiej aby wyjaśnić, jak, Dzięki za wszystko efektywnym metodom wzmacniania człowieka, jego ciała, umysłu i ducha, poprawić zdrowie i zwalczyć różnorakie uciążliwe dolegliwości.

 

Konstantin Korotkov, stara się uświadomić czytelnika , iż zadaniem medycyny energetycznej nie jest leczenie objawów jakiegokolwiek problemu, ale zapobieganie nieprawidłowościom zdrowotnym na wczesnym etapie. Służyć ma temu opracowana przez niego analiza Bio-Well, która nie jest naturalnie, co należy wyraźnie podkreślić, terapią, ale rodzajem analitycznego i diagnostycznego wsparcia dla lekarza i pacjenta. Autor, omawiając swoje badania, pokazuje jak możemy wykryć ewentualną chorobę u siebie bądź innej osoby i ją wyeliminować. Dzięki jego autorskiej metodzie, możemy wzmocnić i oczyścić umysł, zrównoważyć ośrodkowy układ nerwowy, zadbać o swój przewód pokarmowy oraz układ hormonalny, a także oczyścić i zregenerować ciało. Ciało, które należy traktować holistycznie przy zastosowaniu zasad 4 filarów zdrowia.

 

„Medycyna energetyczna” pozwala krok po kroku poznać techniki i metody tej unikatowej dziedziny z pogranicza medycyny klasycznej i naturalnej, wywiedzionej z doświadczeń starożytnych i podrasowanej przez dokonania współczesnych nauk ścisłych. Przedstawia sekrety zdrowia i długowieczności konfrontując je z zagrożeniami współczesnego życia. Dodatkowo uczy jak uzdrawiać pole energetyczne i pozwala wyciągać wnioski odnośnie stanu psychofizjologicznego danej osoby. Zawiera również opis różnych konkretnych przypadków wraz z ich interpretacją. Chodzi naturalnie o interpretację danych z analizy dokonanej przez stworzone przez doktora Korolkova specjalistyczne urządzenie Bio-Well.

 

Podsumowując, niniejsza publikacja podzielona jest na trzy bloki tematyczne. Pierwszy poświęcony jest przedstawieniu zasad zdrowia i długowieczności wraz z zagrożeniami współczesnego życia znanych autorowi. To dość przygnębiająca część, zwłaszcza dla tych, którzy ciesząc się na co dzień z dobrodziejstw jakie niesie chociażby rozwój nowych technologii, nie zwracają uwagę na cenę, jaką przychodzi za to płacić naszym organizmom. 

 

Blok drugi opisuje krótko budowę systemu Bio-Well, by w bloku trzecim przedstawić rodzaj atlasu różnych sytuacji zdrowotnych z analizą każdego przypadku.

 

Czytając pracę doktora Konstantina Korolkova trudno oprzeć się wrażeniu, że mamy do czynienia z czymś rewolucyjnym, z jakimś rodzajem medycyny przyszłości. To fascynująca lektura, wymagająca jednak skupienia i otwartości umysłu, dająca przy tym ogromną satysfakcję, zwłaszcza, gdy zainspiruje do dalszych poszukiwań, a przede wszystkim stosowania umawianych w niej metod.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial