Okładka wydania

100 Rytuałów Szeptuch. Wzmacniające Praktyki Duchowe Na Spełnienie, Ochronę I Zdrowie

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

100 Rytuałów Szeptuch. Wzmacniające Praktyki Duchowe Na Spełnienie, Ochronę I Zdrowie | Autor: Vadim Tschenze

Wybierz opinię:

Opis Wydawcy

Czy nie zapomnieliśmy, o co w życiu naprawdę chodzi?

Żyjemy w niezwykle szybkich czasach. Za bardzo się spieszymy i często zapominamy o tym, po co przyszliśmy na ten świat. Przybywamy tu, aby rozszerzyć swoją duszę i pozwolić swojemu umysłowi dojrzeć. Dusza i umysł są częścią nas, nawet jeśli nie możemy uchwycić ich dłońmi. Jakże często jednak nie potrafimy spojrzeć poza granice własnej cielesności. Na szczęście, ta książka pomoże nam to zmienić!
Duchowa ścieżka do większej odporności

 

Każdego dnia zagraża nam wiele obciążeń, takich jak nadmierne wymagania, stres lub zwątpienie. Często czujemy się wyczerpani nie tylko fizycznie, ponieważ nasza dusza również bardzo cierpi. Rosyjski uzdrowiciel pokazuje, jak możemy naładować nasze baterie, znaleźć ukojenie i uniknąć 100 najczęstszych źródeł duchowego smutku.
Sprawdzone metody na trudne czasy

 

Autor prezentuje wypróbowane receptury: energetyczno-rytualne środki zaradcze, takie jak pieczęcie aury lub cierpienia, uzupełniony starożytną wiedzą szeptuch o ziołach, szkodliwych oddziaływaniach energetycznych lub magicznym alfabecie. W ten sposób ciemne chmury mogą zostać natychmiast rozwiane, a Ty poradzisz sobie z małymi i dużymi zadaniami, jakie postawi przed Tobą życie.
Potomek szeptuch dzieli się swoją spuścizną!

 

Vadim Tschenze jest znanym uzdrowicielem duchowym. Pochodzi z rosyjskiej rodziny uzdrowicieli, w której terapie ciała i ducha były bardzo ważne i pielęgnowane od pokoleń. Specjalizuje się w analizowaniu karmy, przezwyciężaniu jej obciążeń oraz układach planetarnych. Organizuje cieszące się wielką popularnością warsztaty i seminaria, obejmujące szeroki wachlarz tematów, jak uzdrawianie za pomocą karmy, metody terapeutyczne szeptuch, channeling czy ziołolecznictwo. Szerszemu gronu odbiorców stał się znany dzięki międzynarodowym bestsellerom.

 

Dzięki jego najnowszej książce spojrzysz inaczej na:

• cykle, jakie musi przejść dusza każdego człowieka,
• duchowe inspiracje i medytacje,
• system ciało-umysł-dusza,
• czakry, aurę i energię życiową,
• miłość jako pokarm dla duszy,
• fazy dojrzałości miłości według filozofii hinduskiej.

 

Ponadto Autor proponuje szereg sposobów na ochronę duszy, w tym:

• najpotężniejsze syberyjskie rytuały,
• comiesięczne otwieranie czakr,
• metody na zyskanie pewności siebie,
• pokonanie codziennych lęków i własnych słabości,
• zwiększenie atrakcyjności,
• uwolnienie się od dawnych wspomnień,
• uzyskanie harmonii w życiu i związku,
• metody radzenia sobie ze stresem.

 

Uzdrów swoje życie!

 

Vadim Tschenze – od lat praktykuje jako uzdrowiciel duchowy. Urodził się w rosyjskiej rodzinie, w której ten typ terapii był niezwykle ważny. Zajmuje się również pojęciem przezwyciężania karmy, kodem planetarnym oraz stworzył metodę korekty aury. Organizuje warsztaty i seminaria. Jest autorem bestsellerów Rosyjski leksykon zdrowia i Sekrety szeptuch.

Tam, Gdzie Matka Mówi Dobranoc

Czym są czakry oraz aura, jak rozchodzi się w naszym ciele energia??? Od czego zależy kondycja naszej duszy? Te tematy podejmuje książka, a w zasadzie poradnik autorstwa Vadima Tschenzego autora „100 rytuałów szeptuch. Wzmacniające praktyki duchowe na spełnienie, ochronę i zdrowie”. Vadim Tschenze pasjonuje się rosyjską koncepcją duchowości od lat. Jest on ponadto autorem bestsellerów międzynarodowych, zajmuje się również pojęciem „karmy”, jej wpływem na losy człowieka i próbami jej przezwyciężania. Aktywnie uczestniczy w seminariach i warsztatach skupiających się wokół medycyny alternatywnej. Zna się na ziołolecznictwie ale także na różnych metodach m.in. terapeutycznych metodach szeptuch. Książka „100 rytuałów szeptuch. Wzmacniające praktyki duchowe na spełnienie, ochronę i zdrowie” jest poradnikiem skierowanych do tych wszystkich, którzy wierzą w uzdrowienie za pomocą rytuałów, technik i metod znanych wśród syberyjskich szamanów…

 

Autor rozpoczyna swój poradnik od wyjaśniania podstawowych pojęć, skupia się więc na czakrach czyli „bramach wejściowych” dla energii i siły życiowej, jak je nazywa. Opisuje siedem głównych czakr i podaje ich umiejscowienie. Wyróżnia więc czakry: korzenną, sakralną, splotu słonecznego, serca, gardła, czoła, korony oraz dwie kolejne czakry: ósma - służąca świadomości ja oraz dziewiąta – służąca świadomości my. Poradnik skupia się również na rozważaniach wokół trzech ciał człowieka: ciele fizycznym, duszy (czyli ciele astralnym lub eterycznym) oraz umyśle (ciało mentalne lub przyczynowe). Człowiek jest jednością i działa prawidłowo pod warunkiem, że trzy ciała pozostają ze sobą w równowadze. Aby równowagę osiągnąć Vadim Tschenze stara się przedstawić metody, które pozwolą na jej utrzymanie czy też odzyskanie. Autor pisze, iż ciało duchowe jest połączone z czakrami, dlatego też w poradniku przedstawia rytuały szptuch, które pomogą wszystkim wierzącym w energię, o której autor książki „100 rytuałów szeptuch. Wzmacniające praktyki duchowe na spełnienie, ochronę i zdrowie”, pisze.

 

Pośród rad, można znaleźć te od lat znane i praktykowane jak na przykład: zachęta do sprawiania sobie przyjemności w ciągu dnia, odprężanie, nauka kochania siebie, świata oraz innych ludzi… Autor opisuje również działanie karmy – czyli sumy postaw oraz czynów, które każdy w swoim życiu zbiera jako energię. Wpływ energii, tej pozytywnej i negatywnej również porusza na stronach swego poradnika. Aby nauczyć się rozpoznawać pewne zachowania, zwłaszcza te negatywne, autor dodatkowo w książce umieścił testy, które pozwolą odpowiedzieć na pytania dotyczące tego, czy w najbliższym środowisku czytelnik ma do czynienia np. z wampirem energetycznym.

 

Autor po teoretycznym wstępie i dokładnym opisaniu wielu terminów oraz pojęć związanych z energią, przechodzi do praktycznych porad. Sugeruje, że korzystając z sekretów zwłaszcza tych otrzymanych od jego szamanki Baby Walji, każdy będzie mógł utrzymać równowagę. Przede wszystkim same rytuały będą miały za zadanie ochronić przed stresem oraz jego wpływem na człowieka. Ważne jest bowiem według Vadima Tschenze, aby chronić duszę przed negatywnym działaniem różnorodnych czynników!

 

Wśród rytuałów opisanych przez Vadima znaleźć można np. takie, które będą odnosiły się do nas samych (podrozdział: „Ja z samym sobą”). Po krótkiej charakterystyce problemu odnajdujemy więc np. rytuał na to, jak nie czuć się niepewnie, jak przestać być zbytnim pesymistom, jak koncentrować się bardziej… Wszystkim tym kłopotom towarzyszą Rady Baby Walji, które mają odpędzić problemy. W podobnym duchu, przy rytuałach podzielonych według podrozdziałów na: „Ja i moi najbliżsi”, „Ja i moja praca”, „Ja i mój świat”, „Ja i nasz świat” również odnajdziemy sugerowane rytuały szeptuchy.
Poradnik z pewnością przyda się tym osobom, które głęboko wierzą w rytuały.

Pani M

Vadim Tschenze, autor tej publikacji, od lat zajmuje się rosyjskim podejściem do duchowości, pojęciem karmy, jej przezwyciężaniem oraz układem planetarnym. Stworzył metodę autokorekty. Skoro już nieco o autorze wiadomo, warto przekonać się, o czym jest ta książka.

 

Każdego dnia zmagamy się z obciążeniami, stresem, zwątpieniem czy zadaniami do wykonania, które są ponad nasze siły. Autor pokazuje, jak naładować baterie i znaleźć ukojenie. Z lektury dowiecie się:
⦁ jak wyglądają cykle, przez które musi przejść dusza każdego człowieka,
⦁ jakich technik użyć, by pokonać codzienne stresy, lęki i własne słabości,
⦁ jakie są rytuały, dzięki którym zwiększymy atrakcyjność oraz uzyskamy harmonię w życiu i związku.

 

Żyjemy w ciągłym biegu. Nie da się temu zaprzeczyć. Ciągle gdzieś się spieszymy, gonią nas terminy, bierzemy na siebie za dużo zadań albo po prostu dopada nas przemęczenie materiału. Jak przekonuje nas wydawca, dzięki tej publikacji możemy pomóc sobie w przezwyciężeniu stresu i innych niekorzystnych zjawisk.

 

Czy korzystałam kiedykolwiek z pomocy szeptuchy? Nie. Nie mam tego nawet w planach. Czy wierzę w to, że ich czary mogą przynieść ukojenie? Nie twierdzę, że nie, chociaż moje przekonania nie mają tutaj żadnego znaczenia. Wiem, że są ludzie, którym takie osoby pomogły. Mam nawet takie w najbliższej rodzinie. Dlaczego zdecydowałam się na lekturę tej publikacji? Z czystej ciekawości. Chciałam się przekonać, co autor ma mi do zaoferowania. Przecież to nic nie kosztuje. Mogę go wysłuchać, a czy wprowadzę w życie jego rady, to już inna sprawa.

 

To była specyficzna lektura. Podeszłam do niej z bardzo dużym dystansem. Nie, nie wykorzystałam rad autora, jestem zadowolona z tego, jak wygląda moje życie i nie chcę w nim zmian. Ta książka jest dla mnie ciekawostką i sposobem do poznania przekonań innych osób. Muszę przyznać, że dość opornie mi się ją czytało. Nie twierdzę, że jest zła. Ja po prostu nie jestem jej targetem. Zdecydowanie. To nie są moje klimaty. Nie kwestionuję jednak szeptuch samych w sobie. Podziwiam je za ich podejście do życia, za to, co robią, żeby je ułatwić i pomóc innym.

 

W jaki sposób zostały przekazane tytułowe rytuały szeptuch? Najpierw dowiecie się, czego dotyczy problem, potem poznacie energetyczny/rytualny środek zaradczy, na końcu są rady Baby Walji. Dowiecie się na przykład, dlaczego często się nudzicie, co zrobić, gdy gniewacie się na kogoś albo gdy wpadacie często w panikę.

 

Nie mnie oceniać, czy rytuały faktycznie pomagają. Jak już powiedziałam, nie wprowadziłam ich w życie. Stanowiły dla mnie ciekawostkę i pewnie już tak pozostanie. Ocenę przydatności rytuałów pozostawiam więc tym czytelnikom, którzy zdecydowali się je wykorzystać.

 

Trudno mi powiedzieć, dla kogo jest ta książka. Jeśli znacie kogoś, kto interesuje się tym tematem, możecie mu ją podsunąć. Na pewno wyniesie z lektury więcej niż ja, osoba kompletnie niezaznajomiona z szeptuchami. Jak powiedziałam, podziwiam je, ale póki co nie czuję potrzeby, by korzystać z ich rad i pomocy. Nie mówię, że nigdy tego nie zrobię, bo nie wiem, co mnie w życiu czeka. Myślę, że ta książka przypadnie do gustu starszym czytelnikom. Młodsi raczej niewiele w niej dla siebie znajdą, chociaż nikomu nie chcę odradzać czytania. Jeśli czujecie, że to publikacja dla was, śmiało, poszukajcie jej w bibliotece czy księgarni.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial