Duchowość W Praktyce

Autor: Pascal Voggenhuber

Okładka wydania

Duchowość W Praktyce


Dodatkowe informacje

 • Autor: Pascal Voggenhuber
 • Tytuł Oryginału: Zünde dein inneres Licht an: Wie du der Schöpfer deines Lebens wirst
 • Gatunek: Poradniki
 • Język Oryginału: Niemiecki
 • Liczba Stron: 152
 • Rok Wydania: 2019
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 145x205 mm
 • ISBN: 9788373779815
 • Wydawca: Studio Astropsychologii
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Białystok
 • Ocena:

  5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Krakowska Wiedźma

Człowiek często zastanawia się, kim jest, jaki ma naprawdę charakter. Poszukuje siebie, aby osiągnąć równowagę życiową i szczęście. Miliony osób na świecie wierzy też, że istnieje życie poza śmiercią i że wraz z końcem życia przeniesiemy się do świata umarłych, by poczekać na swój ostateczny koniec. Każdy z nas szuka życiowej ścieżki duszy. Pragnie dowiedzieć się, co go uszczęśliwia, jakie ma naprawdę cele i marzenia oraz czego oczekuje od życia. Dla jednych będzie to dom, rodzina, dzieci, a dla innych praca, podróże, sporty ekstremalne. Aby dowiedzieć się, o własnym duchowym wnętrzu trzeba zagłębić się w najdalsze zakątki własnego umysłu i serca, odsuwając na bok doczesne myśli i zachowania.

 

Autor tej książki to medium i spirytysta, który na co dzień zajmuje się kontaktem ze światem umarłych oraz prowadzi seanse dla osób, cierpiących po stracie najbliższych osób. Jednakże stworzył książkę nie do końca związaną z jego działalnością. Odszedł trochę od tematu spirytyzmu, zmarłych i medium. Napisał poradnik o medytacjach, duchowej ścieżce i ćwiczeniach uwalniających naszego ducha. Pierwszy rozdział jest przybliżeniem postaci autora i wyjaśnieniem kilku podstawowych pojęć, które będą się pojawiać w lekturze. Potem przenosimy się do konkretnych działań i opisów związanych z medytacją i duchową ścieżką. Dość szczegółowo opisano, co to jest nasze wewnętrzne światło i co ono może nam dać i jakie są skutki obudzenia go. Czytelnik dowiaduje się, że każdy z nas ma wewnątrz siebie światło, które pozwala nam na osiągnięcie sukcesów. Tylko aby rozbudzić, światło musimy zmienić siebie i poznać swój charakter. W kolejnych działach przenosimy się do świata umarłych. Autor wyjaśnia czytelnikowi, dlaczego tak pragniemy wierzyć, że coś jest po śmierci oraz dlaczego wciąż myślimy o zmarłych bliskich i chcemy, choć na chwilę się z nimi spotkać. Medium radzi, abyśmy napisali list do zmarłego i spalili go, ma to nam pomóc w przejściu żałoby. Potem opisuje znaki od zmarłych, którzy odwiedzają nasz świat. Następny rozdział opisuje nam, jak powinniśmy pozytywnie myśleć, aby nasze myśli był prawdziwe, oraz opisuje jak dążyć do pozytywnego nastawienia. Jest to kolejny krok do otwarcia się na wewnętrzne światło. Przez kilka działów czytelnik zaznajamia się z serią ćwiczeń mających na celu przybliżenie własnego charakteru, myślenia oraz osobowości. Są to bardzo proste ćwiczenia i nie wymagają od nas żadnego wysiłku fizycznego. Autor też opisuje w kilku działach naszą psychikę i bodźce kierujące myślami. Opowiada o wewnętrznym krytyku oraz narzekaniu na siebie i innych. Pokazuje czytelnikowi jak się od tego uwolnić albo zamienić to na pozytywne czynności, które wspierają osiągnięcie sukcesu. Autor też opisuje, jak ważne dla naszego umysłu jest zdrowe odżywianie oraz dbanie o swoje ciało. W ostatnich rozdziałach są ćwiczenia odnośnie do pozytywnego myślenia, zmieniania postrzegania na otaczający nas świat oraz ludzi.

 

Książka jest napisana bardzo przystępnymi słowami. Nie ma w niej określeń naukowych ani typowo medycznych. Autor w prosty i jasny sposób przekazuje czytelnikowi, jak może osiągnąć sukces, coś zmienić w swoim życiu oraz jak zmienić nastawienie do ludzi i do siebie. Poprzez kilka ćwiczeń czytelnik poznaje swój charakter oraz wady i zalety. Opowiadając o swojej działalności Pascal, pokazuje nam też, jak bardzo każdy z nas pragnie wierzyć i być zrozumianym. Jednocześnie udoskonalając siebie, otwieramy się na osiągnięcie swoich marzeń, celów i sukcesów.

 

Ta książka jest dla czytelników chcących poznać siebie i dla tych którzy chcą zagłębić się w swój charakter oraz psychikę. To bardzo przyjemna lektura bez naukowego bełkotu i każdy z nas może ją przeczytać, aby dowiedzieć się, czy faktycznie osiągnął wszystko w swoim życiu i czy jest szczęśliwy.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!