Okładka wydania

Nawyk Produktywności

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Agnieszka Jarzębowska
 • Gatunek: Poradniki
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 176
 • Rok Wydania: 2018
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 140x208 mm
 • ISBN: 9788328347137
 • Wydawca: Sensus
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Gliwice
 • Ocena:

  5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Nawyk Produktywności | Autor: Agnieszka Jarzębowska

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

Każdy z nas zna doskonale to uczucie, gdy odwlekamy z bliżej nie dających się wytłumaczyć racjonalnie przyczyn to, co powinniśmy zrobić "tu i teraz"... Odwlekamy, odkładamy, a następnie wykańczamy się próbując nadrobić stracony czas... O tym, jak zmienić ów stan rzeczy, opowiada intrygujący poradnik Agnieszki Jarzębowskiej pt. "Nawyk produktywności. Wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągać w życiu maksymalne efekty", który to ukazał się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Sensus.

 

Autorka tej książki stara się zwrócić tu naszą uwagę na to, jak często uciekamy od ważnych decyzji, kroków i wyzwań, tłumacząc się brakiem czasu, sił i możliwości podołania im... Jak jednak dowodzi ten poradnik, są to tylko tak naprawdę nasze wygodne wymówki, gdyż wszystko - absolutnie wszystko, da się zrobić, jeśli tylko odpowiednio się do tego podejdzie. I właśnie pomysły, porady i pomoc w tym względzie, oferuje nam sobą spotkanie z tą pozycją. To właśnie ta lektura sprawi, że każdy nasz dzień będzie lepiej zorganizowanym, nasze decyzje staną się prostsze i mniej skomplikowane, a tym samym i naszcza codzienność będzie lepszą!

 

Produktywne nawyki - oto hasło przewodnie tego dzieła, czyli zestaw naprawdę prostych środków i zachowań, które pomogą żyć nam lepiej, pełniej i mądrzej. Przykłady...? Ot, chociażby sporządzanie planu dnia, zapisywanie sobie tego, co musimy zrobić, unikanie rozpraszających nas przedmiotów i czynności, czy też chociażby pilnowanie odpowiedniej pory pójścia spać. To zwyczajne rzeczy, które to jednak mogą przyczynić się w bardzo wielkim stopniu do lepszej organizacji naszego życia, a do tego naprawdę nie wymagają od nas nie wiadomo jak wielkich poświęceń. Chcieć, to móc - chciałoby się w ten sposób podsumować lekturę tej pozycji.

 

Oprócz wielkiej wartości merytorycznej tej książki, warto wspomnieć tu także o formie jej przekazu. Otóż Pani Agnieszka Jarzębowska posługuje się tutaj bardzo ciepłym, łagodnym i jak najbardziej przystępnym językiem, dzięki czemu też książka ta przyjmuje bardziej postać przyjacielskiej rozmowy, aniżeli naukowego wykładu. Myślę, że to bardzo ważne z tego względu, iż każdy czytelnik bez trudu odnajdzie się w tej lekturze, zrozumie jej kluczowy przekaz i wyniesie z niej to, co jest w tym poradniku absolutnie najważniejsze.

 

Dobre słowo należy poświęcić także wydaniu tego poradnika, który intryguje nas już samą, bardzo ładną okładką, a następnie przekonuje do siebie także przejrzystym układem treści, bogactwem dodatków ikonograficznych oraz tym, że każdy rozdział i każda strona zachęcają nas sobą do tego, by je poznawać. Myślę, że dzięki temu spotkanie z tą pozycją będzie po prostu przyjemniejszym, a i sama książka ta może okazać się tym samym świetnym prezentem dla bliskich nam osób.

 

Komu poleciłbym ten poradnik w szczególności...? Myślę, że absolutnie każdemu, gdyż książka ta jest naprawdę dla każdego z nas, bez wyjątku. Otóż niezależnie od tego, czy traktujemy literaturę poradnikową w bardzo poważny sposób, czy też nieco lżej, to akurat w tym przypadku mamy do czynienia z absolutnie ciekawą, przydatną i mogą nam pomóc praktyką, jaką to odkrywamy na przykładzie owych 45 nawyków, które wiążą się z codziennością naszego życia - od poranka, do późnej nocy. Z pewnością poznanie ich w niczym nam nie zaszkodzi, a jedynie może pomóc. Tym samym też polecam z pełnym przekonaniem sięgnięcie po niniejszą pracę Agnieszki Jarzębowskiej, która może przynieść nam naprawdę wiele dobrego!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

 • Stwórz Konto