Okładka wydania

Shih-Tzu Anioł Nie Pies

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Marta Paszkiewicz
 • Gatunek: Poradniki
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 100
 • Rok Wydania: 2019
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 148x210 mm
 • ISBN: 9788381194358
 • Wydawca: Psychoskok
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Konin
 • Ocena:

  4/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 3 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 3 votes

Polecam:


Podziel się!

Shih-Tzu Anioł Nie Pies | Autor: Marta Paszkiewicz

Wybierz opinię:

Sagittarius

Psy nazywane są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Te wierne i piękne stworzenia często uznajemy za normalnych członków rodziny, bez których nie wyobrażamy sobie życia. Są jak małe dzieci, przy których nabieramy odpowiedzialności i troski. Potrzebują zarówno nas jak i naszej miłości, a naszym obowiązkiem jest im ją dawać. Dzielenie domu ze zwierzątkiem jest czymś pięknym, ale nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że także bardzo trudnym. Należy więc dobrze zastanowić się nie tylko nad decyzją wzięcia pupila, ale także nad jego wyborem. Marta Paszkiewicz przybliża nam jedną z ras, której warto poświęcić uwagę. Mowa tu o pochodzących z Tybetu lwich pieskach, czyli małych puchatych kuleczkach shih tzu.

 

Osobiście posiadam pieska tej właśnie rasy, więc nie zastanawiając się ani chwili sięgnęłam po tę książkę. Sprawdzając autorkę dowiedziałam się, iż Marta Paszkiewicz jest psim psychologiem świadczącym szeroko związane ze zwierzątkami usługi. Na prężnie działających w internecie stronach można podziwiać jej zamiłowanie do czworonogów, którego nie da się ukryć również na stronach niepozornej książeczki.

 

,,Shih tzu – anioł nie pies” to pozycja, która idealnie nada się dla przyszłych lub obecnych posiadaczy tych słodkich czworonogów. Książeczka choć krótka i z zewnątrz równie urocza co same pieski, to jej zawartość jest bardzo konkretna. Dowiemy się z niej wielu przydatnych informacji oraz ciekawostek na temat danej rasy. Autorka przybliża nam temat shih tzu poczynając od ich historii i pojawienia się w Europie, aż po ich poszczególne zachowania oraz opiekę nad nimi. Książka stanowi wspaniały poradnik jak sobie z pieskami radzić, jak je tresować i jak się nimi opiekować. Autorka sama posiada shih tzu, więc pisze o rasie z perspektywy nie tylko psychologa, ale też właściciela. Dzięki temu poza suchymi informacjami i wskazówkami dostajemy osobiste spostrzeżenia i uwagi Marty Paszkiewicz. Wszelkie porady są jasno i prosto wytłumaczone, a wszystkie instrukcje klarownie wypunktowane. Po lekturze tej książki z pewnością właściciele shih tzu będą wiedzieli w jaki sposób odpowiednio zajmować się swoimi pupilami. Będą również mieli okazję pozachwycać się zdjęciami małych przedstawicieli rasy, których w książeczce nie brakuje. Autorka zadbała, aby można było podziwiać fotografie małych pociech, dzięki którym może nawet ktoś przekona się do zaopiekowania się jednym z takich psiaków. Czworonogi tej rasy są reprezentacyjne i niebywale urocze, więc nawet kwestia mody zostaje poruszona. Autorka wypowiada się na temat ubranek dla zwierząt czy preferowanych fryzur. Całość opracowana jest w oparciu o zawartą na końcu bibliografię. Możemy również dowiedzieć się o innych pozycjach autorki, które także dotyczą czworonogów.

 

Książka jest zdecydowanie obowiązkowa dla właścicieli shih tzu. Stanowi poradnik, do którego można stale zaglądać i wspomagać się zawartymi w nim wskazówkami. Dzięki niemu zadbamy o komfort życia psiaka oraz zapewnimy sobie jego posłuszeństwo. Na podstawie tej pozycji będziemy też w stanie rozpoznać lub nawet zapobiec różnym chorobom oraz niepożądanym zachowaniom pupili. Uzyskamy wiele porad dotyczących nie tylko samych psów, ale także przydatnych akcesoriów. Autorka nie pominęła nawet tematu odpowiednich zabawek. W tej książce zdecydowanie zadbano, aby żaden shih tzu nie pozostał zaniedbany. Najlepszym dowodem na to jest dedykacja umieszczona na samym początku. Skierowana jest ona w stronę wszystkich psiaków rasy shih tzu.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

 • Stwórz Konto