Okładka wydania

10 Niesamowitych Przygód Neli

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

10 Niesamowitych Przygód Neli | Autor: Nela Mała Reporterka

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

Każde polskie dziecko zna z pewnością Nelę - główną bohaterkę i zarazem autorkę bestsellerowego podróżniczego cyklu pt. "Nela. Mała bohaterka". Cyklu, którego każda kolejna odsłona cieszy się niezwykłą popularnością, niosąc dziecięcym czytelnikom nie tylko moc zabawy, przygody i uśmiechu, ale też i bezcenną wiedzą o najodleglejszych zakątkach naszego świata. Jeśli jednak zdarzyłoby się, że wciąż nie znamy tej serii i jej uroczej bohaterki, to wiedzę tę może przynieść nam spotkanie ze znakomitą książką pt. "10 niesamowitych przygód Neli" - pierwszą odsłoną z cyklu, której nowe wydanie ukazało się właśnie nakładem Wydawnictwa Burda Media Polska.

 

Jako słowo się rzekło, pozycja ta zaprasza nas do pierwszego spotkania z Nelą - podróżniczką, która dzieli się tu z nami wrażeniami ze swoich wojaży. A te są naprawdę niezwykłe, gdyż związane m.in.  z podróżami do Afryki i odkrywaniem codzienności życia w Etiopii, Zanzibarze i Kenii; kolejno wyprawą do Azji i poznawaniem cudów Tajlandii, Kambodży, Filipin, czy też Malezji; jak i wreszcie odwiedzeniem Ameryki Południowej i przemierzaniem Chile, Boliwii oraz Peru. A tam..., a tam przyjdzie poznać nam nie tylko piękno natury, przyrody i niezwykłych zwierząt, ale także i ludzi, którzy żyją w zakątkach na co dzień...

 

Niniejsza pozycja stanowi sobą wspaniałe, niezwykle barwne i porywające bez reszty spotkanie z literaturą podróżniczą dla młodego czytelnika. Spotkanie efektowne pod względem treści, opisanych przygód Neli oraz bogatej szaty ilustracyjnej, jak i też emocji, jakie sobą one niesie. To także moc bezcennej wiedzy o świecie, geografii, przyrodzie i życiu w najodleglejszych zakątkach świata, która nie tylko poszerza sobą horyzonty, ale także i rozbudza apetyt na odkrywanie tego, co nieznane. Dzięki temu też książką tą mogą zachwycić się zarówno najmłodsi czytelnicy, jak i też osoby dorosłe, gdyż przedstawiane tu treści zaintrygują  sobą absolutnie każdego!

 

Podróże... - to właśnie one i ich opisy wypełniają sobą strony tej pięknej książki. Oto wraz z Nelą docieramy na kolejne kontynenty, odwiedzamy leżące tam kraje i podziwiamy to, co mogą nam one sobą zaoferować. A mogą naprawdę wiele, tj. począwszy od piękna przyrody, niezwykłych roślin i zjawiskowych widoków, poprzez kontakt z pięknymi, czasami sympatycznymi, a niekiedy nieco groźnymi zwierzętami tam żyjącymi, a skończywszy na kulinariach, kulturze, sztuce, czy też choćby zabawach dzieci, które tam mieszkają. Jest ciekawie, nieustannie coś się dzieje, a każdy wątek wypełnia dodatkowo porcja przedniego humoru i ciepłych emocji!

 

Z pewnością największą siłą tej książki, jak i też całego cyklu, jest osoba naszej autorki i zarazem głównej bohaterki - Neli. To niezwykle sympatyczna, pogodna, zawsze uśmiechnięta i ciekawa świata dziewczynka, która z miejsca zyskuje sobie sympatię czytelnika. Sympatię, jak i też wspólny język z dziecięcym odbiorcą, który odnajduje w jej osobie swoją koleżankę, a z czasem i najprawdziwszą przyjaciółkę. Myślę, że to niezwykle ważny aspekt tej książki, który w dużej mierze wpływa na to, że cały ten cykl cieszy się tak wielkim uznaniem i popularnością.

 

Nie sposób nie zatrzymać się na chwilę przy okazałym wydaniu tej pozycji, które tworzy twarda okładka, widniejąca na niej klimatyczna grafika, doskonałej jakości papier, przejrzysty układ treści, cała masa ikonograficznych dodatków, jak i wreszcie zdjęcia z podróży Neli. Zdjęcia piękne, wykonane w bardzo profesjonalny sposób, niezwykle kolorowe i szczegółowe w swej formie. To wszystko sprawa, że lektura tej książki jest jeszcze przyjemniejszą i porywającą nas od pierwszej strony!

 

Reasumując - nowe wydanie tej książki, to wspaniały prezent dla wiernych, jak i też zupełnie nowych dziecięcych czytelników, którzy dzięki tej pozycji będą mogli poznać postać Neli i jej niezwykłe przygody. Dlatego też z jak największym przekonaniem polecam i zachęcam do sięgnięcia po książkę "10 niesamowitych przygód Neli", która gwarantuje wielkie emocje i wspaniałą zabawę. To bez wątpienia jeden z najlepszych podróżniczych cykli dla młodego czytelnika, jakie tylko powstały w naszym kraju!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto