Odcinanie Więzów Energetycznych Jak Uwolnić Się Od Ograniczeń I Odzyskać Swoją Naturalną Siłę I Energię

Autor: Denise Linn

Okładka wydania

Odcinanie Więzów Energetycznych Jak Uwolnić Się Od Ograniczeń I Odzyskać Swoją Naturalną Siłę I Energię


Dodatkowe informacje

 • Autor: Denise Linn
 • Tytuł Oryginału: Energy Strands: The Ultimate Guide to Clearing the Cords That Are Constricting Your Life
 • Gatunek: Poradniki
 • Język Oryginału: Angielski
 • Przekład: Katarzyna Liszyk
 • Liczba Stron: 288
 • Rok Wydania: 2019
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 145x205 mm
 • ISBN: 9788373779549
 • Wydawca: Studio Astropsychologii
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Białystok
 • Ocena:

  4/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

{tabs type=tabs}

{tab title=TomG}

Jeden z najnowszych poradników wydanych przez wydawnictwo Studio Astropsychologii traktuje o całkiem ciekawej tematyce. Chodzi mianowicie o uwolnienie się od ograniczeń i wyzwolenie swojej energii, co – jak każdy przeciętny człowiek chyba dobrze wie – wcale nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać.

 

Odcinanie więzów energetycznych. Jak uwolnić się od ograniczeń i odzyskać swoją naturalną siłę i energię jest poradnikiem napisanym przez Denise Linn, znaną na całym świcie – jak podaje wydawca – nauczycielkę samorozwoju, która napisała prawie dwie dziesiątki książek i prowadzi popularną audycję radiową. Zebrane przez długie lata doświadczenie zawodowe pozwoliło jej na napisanie poradnika, który ma pokazać czytelnikowi, jak może uwolnić się od toksycznych relacji, przywrócić sobie wewnętrzny spokój czy też nie czuć się zależnym od drugiej osoby. Brzmi to trochę jak terapia dla nieudanego małżeństwa, zdaję sobie z tego sprawę, ale coś w tym bardzo ogólnym stwierdzeniu jest.

 

Zagłębiając się uważniej w Odcinanie więzów energetycznych zauważamy, że poradnik ten został skomponowany w bardzo prostej, przyjaznej czytelnikowi i przejrzystej formie. Autorka podzieliła całość na pięć zaledwie rozdziałów, dodała przedmowę i wstęp, a wszystko to zamknęła na niecałych trzech setkach stron. Skromnie bądź też oszczędnie, można by rzec, ale tylko na pierwszy rzut oka, gdyż mnogość tekstu nieurozmaiconego ilustracjami daje w efekcie całkiem sporo czytania.

 

Na początku Denise Linn przedstawia prawdę o więziach energetycznych, wprowadzając czytelnika w tematykę poruszaną w poradniku, a następnie przechodzi do ich szczegółowego opisania, na co poświęca aż jedną trzecią książki. Zaraz potem przychodzi kolej na analizę tytułowych więzi energetycznych i – w następnym rozdziale – na omówienie tego, w jaki sposób możemy przecinać wspomniane więzi, te niepożądane oczywiście, oraz uwalniać się od nich. Rzeczywiście, trzeba przyznać autorce, że cechuje ją ambitne podejście do tematu i życia, tyle że – jak to zwykle bywa – nic nie przychodzi tak łatwo i szybko, jakbyśmy chcieli. Nie spodziewajmy się więc, że po przeczytaniu poradnika Denise Linn odkryjemy antidotum na wszelkie dręczące nas sprawy i nasze życie stanie się lepsze, co to, to nie. Autorka doradza w wielu kwestiach, bazując na własnym doświadczeniu życiowym i zawodowym, lecz wszyscy chyba dobrze wiemy, że teoria to jedno, a praktyka drugie. Zwłaszcza jeśli chodzi o relacje z innymi ludźmi.

 

Dwa ostatnie rozdziały Odcinania więzów energetycznych poruszają kwestie znacznie bardziej praktyczne niż teoretyczne, co z pewnością ucieszy potencjalnego zainteresowanego tematem czytelnika. Autorka rozpisuje się w nich o ochronie pola energetycznego, jak również doradza czytelnikowi, w jaki sposób może on wzmocnić pozytywne więzi. Jest to w zasadzie odwrotna strona tego, co Denise Linn pisała na temat odcinania niepożądanych, czyli negatywnych więzi, i ten ostatni rozdział właściwie może mieć chyba największe znaczenie dla czytelnika.

 

I to w sumie byłoby na tyle. Więcej znajdziemy w poradniku Denise Linn teorii niż praktyki, ale trzeba przyznać, że każda praktyka musi mieć swoje teoretyczne podstawy, więc nikogo nie powinna dziwić ilość teoretycznych zagadnień poruszanych przez autorkę w książce. Cóż, tak czy inaczej jest to tematyka dość ciekawa, choć w moich oczach poradnik ten okazał się nieco zbyt przegadany, że tak to określę. Dla zainteresowanych tematem czytelników może okazać się jednak lekturą w dużym stopniu ciekawą, przygotowaną całkiem profesjonalnie.

{/tab}

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!