Odcinanie Więzów Energetycznych Jak Uwolnić Się Od Ograniczeń I Odzyskać Swoją Naturalną Siłę I Energię

Autor: Denise Linn

Okładka wydania

Odcinanie Więzów Energetycznych Jak Uwolnić Się Od Ograniczeń I Odzyskać Swoją Naturalną Siłę I Energię


Dodatkowe informacje

 • Autor: Denise Linn
 • Tytuł Oryginału: Energy Strands: The Ultimate Guide to Clearing the Cords That Are Constricting Your Life
 • Gatunek: Poradniki
 • Język Oryginału: Angielski
 • Przekład: Katarzyna Liszyk
 • Liczba Stron: 288
 • Rok Wydania: 2019
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 145x205 mm
 • ISBN: 9788373779549
 • Wydawca: Studio Astropsychologii
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Białystok
 • Ocena:

  4/6

  6/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 3 votes
Klimat: 100% - 3 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 3 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

TomG

Jeden z najnowszych poradników wydanych przez wydawnictwo Studio Astropsychologii traktuje o całkiem ciekawej tematyce. Chodzi mianowicie o uwolnienie się od ograniczeń i wyzwolenie swojej energii, co – jak każdy przeciętny człowiek chyba dobrze wie – wcale nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać.

 

Odcinanie więzów energetycznych. Jak uwolnić się od ograniczeń i odzyskać swoją naturalną siłę i energię jest poradnikiem napisanym przez Denise Linn, znaną na całym świcie – jak podaje wydawca – nauczycielkę samorozwoju, która napisała prawie dwie dziesiątki książek i prowadzi popularną audycję radiową. Zebrane przez długie lata doświadczenie zawodowe pozwoliło jej na napisanie poradnika, który ma pokazać czytelnikowi, jak może uwolnić się od toksycznych relacji, przywrócić sobie wewnętrzny spokój czy też nie czuć się zależnym od drugiej osoby. Brzmi to trochę jak terapia dla nieudanego małżeństwa, zdaję sobie z tego sprawę, ale coś w tym bardzo ogólnym stwierdzeniu jest.

 

Zagłębiając się uważniej w Odcinanie więzów energetycznych zauważamy, że poradnik ten został skomponowany w bardzo prostej, przyjaznej czytelnikowi i przejrzystej formie. Autorka podzieliła całość na pięć zaledwie rozdziałów, dodała przedmowę i wstęp, a wszystko to zamknęła na niecałych trzech setkach stron. Skromnie bądź też oszczędnie, można by rzec, ale tylko na pierwszy rzut oka, gdyż mnogość tekstu nieurozmaiconego ilustracjami daje w efekcie całkiem sporo czytania.

 

Na początku Denise Linn przedstawia prawdę o więziach energetycznych, wprowadzając czytelnika w tematykę poruszaną w poradniku, a następnie przechodzi do ich szczegółowego opisania, na co poświęca aż jedną trzecią książki. Zaraz potem przychodzi kolej na analizę tytułowych więzi energetycznych i – w następnym rozdziale – na omówienie tego, w jaki sposób możemy przecinać wspomniane więzi, te niepożądane oczywiście, oraz uwalniać się od nich. Rzeczywiście, trzeba przyznać autorce, że cechuje ją ambitne podejście do tematu i życia, tyle że – jak to zwykle bywa – nic nie przychodzi tak łatwo i szybko, jakbyśmy chcieli. Nie spodziewajmy się więc, że po przeczytaniu poradnika Denise Linn odkryjemy antidotum na wszelkie dręczące nas sprawy i nasze życie stanie się lepsze, co to, to nie. Autorka doradza w wielu kwestiach, bazując na własnym doświadczeniu życiowym i zawodowym, lecz wszyscy chyba dobrze wiemy, że teoria to jedno, a praktyka drugie. Zwłaszcza jeśli chodzi o relacje z innymi ludźmi.

 

Dwa ostatnie rozdziały Odcinania więzów energetycznych poruszają kwestie znacznie bardziej praktyczne niż teoretyczne, co z pewnością ucieszy potencjalnego zainteresowanego tematem czytelnika. Autorka rozpisuje się w nich o ochronie pola energetycznego, jak również doradza czytelnikowi, w jaki sposób może on wzmocnić pozytywne więzi. Jest to w zasadzie odwrotna strona tego, co Denise Linn pisała na temat odcinania niepożądanych, czyli negatywnych więzi, i ten ostatni rozdział właściwie może mieć chyba największe znaczenie dla czytelnika.

 

I to w sumie byłoby na tyle. Więcej znajdziemy w poradniku Denise Linn teorii niż praktyki, ale trzeba przyznać, że każda praktyka musi mieć swoje teoretyczne podstawy, więc nikogo nie powinna dziwić ilość teoretycznych zagadnień poruszanych przez autorkę w książce. Cóż, tak czy inaczej jest to tematyka dość ciekawa, choć w moich oczach poradnik ten okazał się nieco zbyt przegadany, że tak to określę. Dla zainteresowanych tematem czytelników może okazać się jednak lekturą w dużym stopniu ciekawą, przygotowaną całkiem profesjonalnie.

Mirosława

„Niektóre więzi są silniejsze niż śmierć“

 

Denise Linn to znana na całym świecie nauczycielka z zakresu samorozwoju oraz autorka wielu bestsellerów. W swoim dorobku ma 19 książek, które zostały przetłumaczone na 29 języków. Prowadzi popularną.cotygodniową audycję radiową oraz seminaria na całym świecie. Występowała też w wielu filmach dokumentalnych i programach telewizyjnych.Denise i jej mąż, David, mieszkają w Summerhill Ranch w winnym kraju na środkowym wybrzeżu Kalifornii wraz z dwoma psami, Pepper i Sadie oraz pięcioma kurczakami. Ich dom położony jest na 40 akrach dębowych wzgórz otoczonych winnicami w oddali gór Santa Lucia.

 

„Nawet, jeśli nie widzimy tych strumieni, wiązek czy sznurów energii, które łączą nas ze wszystkimi rzeczami we Wszechświecie, to nie zmienia to faktu, że one istnieją.“

 

Wszyscy jesteśmy połączeni ze sobą i z całym Wszechświatem więzami energetycznymi, które mogą mieć na nas zarówno pozytywny jak i negatywny wpływ. Większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, postrzegając świat jako zbiór odrębnych elementów. Tymczasem każda rzecz, osoba, każde stworzenie i roślina tworzą specyficzne połączenia, które wzajemnie na siebie oddziałują.

 

Autorka pomaga zrozumieć naturę łączących nas więzi i dzieli się swoją wiedzą pomagającą oczyścić naszą energię i ochronić przed szkodliwymi połączeniami. Zaznacza, że nie jest jej celem straszenie kogokolwiek lecz jedynie pragnie uświadomić jak możemy budować lepsze życie. Przekazuje to, czego nauczyła się w czasie swojej praktyki, aby pomóc zrozumieć innym skąd biorą się ich problemy i jak możemy stworzyć sobie harmonię i równowagę w życiu.

 

W pięciu obszernych rozdziałach porusza wiele zagadnień, które przybliżają zagadnienie różnego rodzaju połączeń energetycznych oraz ich wpływów na nasz organizm, emocje i życie Dowiadujemy się czym są więzi energetyczne, w jaki sposób są ze sobą połączone, co na ten temat sądzili starożytni uzdrowiciele, jakie efekty mogą wywołać one na nasze emocje, zdrowie, kim są wampiry energetyczne, na czym polegają toksyczne relacje i jakie są efekty ich działań na nasze życie. Poznajemy uniwersalne zasady, które leżą u podstaw wiedzy, którą autorka przedstawia w swojej książce.

 

Dzieli się niektórymi metodami, które poznała w czasie, gdy przebywała wśród szamanów i uzdrowicieli. Wywodzą się one tradycji dawnych kultur plemiennych, które wzmacniają lub rozluźniają więzi energetyczne. Zabiera nas w podróż, dzięki której nauczymy się dostrzegać wszystko to, co nam szkodzi i rozpoznawać różne rodzaje połączeń. Nie wszystkie są dla nas szkodliwe i dlatego warto wiedzieć które z nich należałoby usunąć lub przynajmniej osłabić ich działanie, a które wzmocnić, by wspierały nas w różnych działaniach.

 

Poznajemy tradycyjne metody pozwalające odzyskać własną energię, uczymy się rozpoznawać uczucia własne i obce oraz rozpoznawać jakiego rodzaju więzi łączą nas z innymi. Prezentuje metody wzmacniania pozytywnych więzi i niwelowania tych negatywnych, techniki ochraniające nas przed nimi, sposoby rewitalizacji, ćwiczenia wzmacniania i uzdrawiania więzi miłości i radości oraz relacji z Wszechświatem. Przedstawia metody tworzenia w naszym domu uświęconej przestrzeni, do której wstęp będą miały tylko strumienie świetlistej energii.

 

Autorka porusza wiele zagadnień, które warto poznać, gdyż często źle się czujemy lub mamy przysłowiowego „pecha“ i zastanawiamy się dlaczego tak się dzieje. Przyczyn może być wiele, ale warto też wziąć pod uwagę zależności energetyczne. Uświadamia, bowiem, że nie jesteśmy bytami odseparowanymi od otaczającego nas świata lecz wszystko, włącznie z nami, składa się z wciąż zmieniającej się energii. Przekonuje, że dzięki jej poradom odzyskamy spokój wewnętrzny, równowagę, naturalną siłę i będziemy cieszyć się lepszym życiem, gdyż poprawimy relacje z otaczającymi nas ludźmi ale i miejscami, w których przebywamy.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!