Uzdrawiająca Moc Wody Utlenionej

Autor: Nikołaj Danikow

Okładka wydania

Uzdrawiająca Moc Wody Utlenionej


Dodatkowe informacje

 • Autor: Nikołaj Danikow
 • Gatunek: Poradniki
 • Język Oryginału: Rosyjski
 • Liczba Stron: 328
 • Rok Wydania: 2018
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 155x215 mm
 • ISBN: 9788362185306
 • Wydawca: Hartigrama
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Warszawa
 • Ocena:

  5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

Woda utleniona (nadtlenek wodoru) - niezbędnik każdej pani domu, która zawsze dba o to, by w jej apteczce znalazł się ten niezwykły specyfik. Specyfik, wykorzystywany najczęściej do odkażania powierzchni skóry, bądź już powstałych ran i zadrapań, tak by nie wdała się w nie infekcja. Jak się jednak okazuje, woda utleniona ma nam do zaoferowania znacznie więcej korzystnych właściwości, o których to możemy dowiedzieć się więcej z lektury intrygującej książki Nikołaja Danikowa pt. "Uzdrawiająca moc wody utlenionej"!

 

Ta wydana nakładem Wydawnictwa Hartigrama książka, przedstawia nam sobą pokaźny zestaw porad, wskazówek i informacji odnośnie zastosowania wody utlenionej w procesie przeciwdziałania i leczenia wielu chorób. To właśnie tutaj znajdziemy aż ponad tysiąc przepisów medycyny naturalnej, które w oparciu o połączenie wody utlenionej z innymi środkami - m.in. sodą oraz ziołami, pomogą w walce z ponad 100 chorobami i dolegliwościami. Począwszy od chorób skóry, poprzez schorzenia układu nerwowego, pokarmowego i sercowego, a kończąc na nowotworach. Znajdziemy tu także szereg wskazówek na wykorzystanie nadtlenku wodoru w naszym domu, m.in. w zakresie kulinariów, dbania o czystość, czy też choćby przeciwdziałania uciążliwym owadom... Całości treści dopełnia tu także bogata szata graficzna.

 

Książka ta została podzielona na kilkanaście rozdziałów, z których to każdy odnosi się do innego rodzaju chorób i schorzeń, w których to pokonaniu może nam pomóc woda utleniona. Każdy z nich wypełnia opis danego schorzenia (przyczyny, objawy, skutki braku leczenie), następnie podana szczegółowa receptura zastosowania nadtlenku wodoru w leczeniu tej choroby, jak i też wykaz naturalnych, ziołowych leków i mikstur, które także mogą pomóc w procesie leczenia. Co ważne, za każdym razem autor sugeruje konsultację z lekarzem, by w żaden sposób nie wykluczać medycznych dróg leczenia, które to powinny być jedynie uzupełniane niniejszymi poradami. W zasadzie znajdziemy tu porady na każdą możliwą chorobę, tj. od tych najbłahszych począwszy - wypryski, nadmierna potliwość, kurzajki..., a kończąc na bardzo groźnych przypadkach - z nowotworami, stwardnieniem rozsianym, czy też miażdżycą na czele... I w zakresie obszerności i rozpiętości tematycznej tej książki, należy wyrazić wielkie uznanie pod adresem jej autora.

 

Konkret - to pojęcie wydaje się charakteryzować w najlepszy sposób spotkanie z tym oto poradnikiem, w którym znajdziemy ciekawe, podane wprost, wypełnione wiedzą i szczegółowym opisem działania porady. Dzięki temu też lektura tej książki nie przypomina sobą nużącego wykładu, ale raczej coś na wzór praktycznych ćwiczeń, które w klarowny sposób ukazują nam to, w jaki sposób korzystać z dobrodziejstwa wody utlenionej w przypadku konkretnego typu schorzenia i choroby. Ponadto publikacja ta została napisana w bardzo przejrzysty i zrozumiały sposób, dzięki czemu też mogą czerpać z niej wiedzę i korzyść także zupełni laicy w kontekście medycyny, ziołolecznictwa, czy też chociażby chemii.

 

Wiele dobrego należy powiedzieć także pod kątem wydania tej książki, która to prezentuje się naprawdę pięknie i bardzo efektownie. Mam tu na myśli intrygującą i przykuwającą wzrok okładkę, świetny graficzny motyw bąbelków na stronach książki, doskonałej jakości papier, czy też chociażby przejrzysty układ treści, a o fascynujących grafikach nawet już nie wspominając. To wszystko sprawia, że lektura tego poradnika jest nie tylko intrygującą i pomocną w naszym życiu, ale też i ze wszech miar przyjemną.

 

Spotkanie z dziełem Nikołaja Danikowa dostarcza nam moc wiedzy, informacji i faktów, których to zapewnie nigdy byśmy nie poznali, gdyby nie ta książka. Już samo to w sobie czyni ją interesującą i wartą poznania. Oczywiście, nie mogę stwierdzić z pełnym przekonaniem, że woda utleniona naprawdę pomaga na tak wiele chorób i schorzeń, jak jest to tutaj opisane. Niemniej, myślę, że absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie, by poznać tę wiedzę i skonfrontować ją z naszą codzienną rzeczywistością. Myślę, że warto zrobić, do czego też i gorąco zachęcam!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!