Różeniec Górski Złoty Korzeń

Autor: Richard P. BrownPatricia L. GerbargBarbara Graham

Okładka wydania

Różeniec Górski Złoty Korzeń


Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:


Uleczkaa38

"Różeniec górski – złoty korzeń. Cudowny adaptogen na zwiększenie energii, eliminację stresu, lepszą pracę mózgu i wiele innych" - Brown Richard P., Gerbarg Patricia L.

 

Natura i przyroda, to największa skarbnica środków służących poprawie naszego zdrowia. Zioła, kwiaty, korzenie i owoce od wieków leczyły człowieka, pomagały zapobiegać najrozmaitszym chorobom, jak i też dbały o to, by żyło się nam lepiej i szczęśliwiej. I w związku z tym z wielką przyjemnością postaram się opowiedzieć dziś o wspaniałym poradniku pt. "Różeniec górski – złoty korzeń. Cudowny adaptogen na zwiększenie energii, eliminację stresu, lepszą pracę mózgu i wiele innych", który to ukazał się właśnie nakładem Wydawnictea Vital!

 

Jak nie trudno się domyślić, bohaterem tej książki jest korzeń różeńca górskiego - niezwykle cenionej rośliny w medycynie naturalnej, która od wieków wspomaga układ nerwowy człowieka, jak i też zapobiega wielu schorzeniem - na czele z chorobami serca i nowotworami. I tak oto z lektury tego poradnika dowiemy się  m.in. tego, jak stosować ów roślinę, na jakie choroby może ona działać, poznamy odpowiednie jej dawkowanie, czy też chociażby dowiemy się  wynikach najnowszych badań nad leczniczymi korzyściami korzeńca górskiego! A wszystko to oferuje nam tak treść, jak i też liczne grafiki i wykresy ją dopełniające.

 

Całość książki została podzielona na trzy główne części, z których to każda odnosi się do innego zagadnienia związanego z wykorzystywaniem syberyjskiej rośliny. Pierwsza  z nich - "Różeniec górski, a energetyczne załamanie się ludzkiej kondycji", porusza kwestię wpływu stresu, nerwów i lęków współczesnych nas na funkcjonowanie całego naszego organizmu. Druga część - "Co różeniec górski może zrobić dla ciebie", odnosi się już bezpośrednio do narracji o wpływie tej rośliny na nasze zdrowie, stosowaniu jej na poszczególne dolegliwości - m.in. na czele z depresją, stresem, sprawnością seksualną, nadwagą, czy też zapobieganiu chorobom serca i nowotworom. I wreszcie trzecia część, czyli "Naenergetyzowani do życia", to zbiór cennych porad o tym, jak usprawnić naszą energię ciała za pomocą odpowiedniej diety, korzystaniem z dobrodziejstwa naturalnych suplementów, czy też dobrego snu. Każda z tych trzech części jest równie ważna, intrygująca i podana nam w bardzo fachowy sposób.

 

Lektura niniejszego poradnika odkrywa przed nami bogactwo zdrowotnych właściwości różeńca górskiego, jak i też wskazuje na najlepsze i najefektywniejsze sposoby wykorzystania tej rośliny w naszym życiu. W szczególny sposób ujęto tu kwestię naszej życiowej energii, której to wzrost oraz swoiste uwolnienie będzie możliwe właśnie przy korzystaniu z dobrodziejstwa syberyjskiego korzenia. Bardzo ważne w tym względzie wydaje się to, że wiedza ta jest przekazywana nam tutaj za pomocą prostego, przystępnego i w pełni zrozumiałego języka, dzięki czemu nie czujemy się jak na naukowym wykładzie, ale bardzo jako na spotkaniu z lekarzem, farmaceutą, czy też po prostu osobą, która zna się na tym temacie. Oczywiście, pojawiają się tu fachowe pojęcia i zwroty, ale zawsze towarzyszy także i szczegółowe wyjaśnienie ów aspektu.

 

Dużo dobrego należy powiedzieć także o wydani tej książki, które jest bardzo efektowne, przyjemne dla oka i przy tym nacechowane dużą solidnością. Począwszy od ładnej i klimatycznej okładki, poprzez doskonałej jakości papier i druk, a na przejrzystym układzie treści, skończywszy. To także intrygujące grafiki w postaci rycin, rysunków i tabel, które także wpływają na jeszcze większą przyjemność lektury tego poradnika.

 

Niniejsze dzieło podejmuje sobą w kompleksowy sposób tematykę dobroczynnego działania korzeńca górskiego, poświęcając wiele uwagi każdemu aspektowi jego wpływu na nasze zdrowie. Tym samym też jestem przekonana o tym, że każdy, kto tylko poszukuje wiedzy na temat tej rośliny i jej zastosowania w procesie dbania o własne zdrowie, będzie w pełni usatysfakcjonowany spotkaniem z tą książką. Polecam - naprawdę warto.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!