Wykorzystaj W Pełni Swój Potencjał 24 Techniki Realizacji Marzeń O Naukowo Udowodnionej Skuteczności

Autor: Melissa Joy Jonsson

Okładka wydania

Wykorzystaj W Pełni Swój Potencjał 24 Techniki Realizacji Marzeń O Naukowo Udowodnionej Skuteczności


Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Wisienka

Czy ty też uważasz, że w każdym z nas jest to ukryte ,,coś’’? To co pomaga nam osiągnąć wyznaczone cele, co daje nam codziennie siłę, by wstać, by spełniać nasze marzenia? Pisarka Melissa Joy Jonsson jest przekonana, że w każdy z nas drzemie taka utajona siła i wcześniej czy później każdy z nas ją odkryje, nauczy się jej używać i w efekcie osiągnie wszystko czego tylko sobie zapragnie i właśnie o tym przekonuje nas w swojej najnowszej książce Wykorzystaj w pełni swój potencjał 24 techniki realizacji marzeń o naukowo udowodnionej skuteczności.

 

Autorka podzieliła swoją książkę na jedenaście rozdziałów: 1. Wszechświat w ziarenku piasku. 2.Pola łaski. 3. Pola potencjału dla urzeczywistnienia miłości. 4. Pola łaski w akcji. Pole 101. Kosmiczne pole serca. Spójność. Wola tworzenia. Praktyczna zabawa. Pole 102. Połączenie, spójność. Znaczniki. Praktyczna zabawa. Pole 103. Neutralizuj (neutralne spojrzenie). Praktyczna zabawa: pola 101-102-103. 5. Interaktywne strukturyzowanie rzeczywistości: twórz, przyjmuj i dawaj. Pole 104. Interaktywne strukturyzowanie rzeczywistości. Naczynia. Pole 105. Zaufanie, intuicja, przyjmowanie. Wiemy, nie wiedząc, skąd wiemy. Praktyczna zabawa. Pole 106. Obfitość i docenianie charakteryzujące się urzeczywistnieniem w formie przepływu. Praktyczna zabawa: pola 104-105-106. 6. Wyraźna autentyczna radość. Pole 107. Oczyszczenie (wszystko jasne). Praktyczna zabawa. Pole 108. Doskonale niedoskonale. Prawdziwa Autentyczna Jaźń. Pełnia, całość. Autentyczność. Praktyczna zabawa. Pole 109. Pola radości. Praktyczna zabawa. 7. Płynność zgodna z prawdą. Pole 110. Prawdziwa Autentyczna Moc (PAM). Płynne granice. Wybór z rozeznaniem. Praktyczna zabawa. Pole 111. Boski porządek. Synchroniczność. Praktyczna zabawa. Pole 112. Prawdziwe Autentyczne Wyrażenie (PAW). Zawiera też Prawdziwą Autentyczną Opinię (PAO). Wypowiadaj naszą prawdę. Praktyczna zabawa. 8. Kwestie związków. Pole 113. Prawdziwe Autentyczne Relacje (PAR). Czyste intencje. Właściwe związki. Pole 114. Prawdziwa Autentyczna Uroda (PAU). Docenianie świętego naczynia. Praktyczna zabawa. Pole 115. Matka. Praktyczna zabawa. 9. Przyjemność, ponadczasowa zabawa, ZABAWA. Pole 116. Prawdziwe Autentyczne Pragnienie (PAP). Przyjemność. Praktyczna zabawa. Pole 117. Wieczna młodość. Praktyczna zabawa. Pole 118. ZABAWA – zaproszenie od miłości i potencjału. Praktyczna zabawa. 10. Miłość i rozróżnienia. Pole 119. ,,Bądź swoim własnym światłem’’. Praktyczna zabawa. Pole 120. Kocham cię i…nie. Kocham cię i…tak. Miłość bezwarunkowa nie oznacza kochania wszystkich warunków. Praktyczna zabawa. Pole 121. Skończone. Praktyczna zabawa. 11. Wolność duszy. Pole 122. Wolność od uzależnień. Praktyczna zabawa. Pole 123. Cel duszy. Godność zainspirowana pragnieniem skupionym na sercu połączonym z działaniem. Praktyczna zabawa. Pole 124. Planetarna równowaga i jedność. Praktyczna zabawa. Inne praktyczne zabawy.
Książka, która trafiła w Twoje ręce jest czymś niezwykłym, niespotykanym, albowiem jest przepełniona darami połączenia z polami bezgranicznej miłości. Odnajdziesz tu drogi Czytelniku proces skupiony na sercu i język do stworzenia i zasygnalizowania przepływu pól rezonujących, oparty na zasadach fraktali holograficznych, torsji, przesyłania światła i informacji. Te Pola i język służący do ich opisania autorka nazywa Spiraloglyfią. Ponadto Melissa Joy głosi tezę iż miłość jest wszędzie i co za tym idzie, w momencie, gdy zaczynamy ucieleśniać miłość pochodzącą z naszego wnętrza, jesteśmy w stanie w pełni doświadczyć tej miłości, która nas otacza.

 

Dwadzieścia cztery Pola Melissy Joy to pola miłości, które zawierają w sobie główne kosmiczne prawdy i naukowe zasady holograficznej teorii i rezonansu morficznego. Razem jesteśmy w stanie wykorzystać owe informacje, w celu wzmocnienia naszej umiejętności świadomego kreowania rzeczywistości w taki sposób, w jaki tylko sobie wybierzemy.

 

Jak widzicie książka Melissy Joy Jonsson jest niezwykle rozbudowana i zawiera w sobie wiele informacji, które mogą nam samym kreować naszą codzienność. Owa książka ułatwi nam życie, sprawi wręcz, że z szarej rzeczywistości wkroczymy w barwne dni. I poznamy nas samych dogłębniej, przez co łatwiej będzie nam zrozumieć otaczający nas świat. Polecam!

Primulka

Współcześnie niezwykle modne stają się podręczniki dotyczące zmiany sposobu myślenia. Zewsząd atakują nas nawoływania do modyfikacji życia. Każdy nas zapewnia, że jego superultrainnowacyjne podejście sprawi, że poczujemy się lepiej, szczęśliwiej, zdrowiej. Hygge, lagom, sisu, ikigai… każdy kraj ma swój własny sposób na to, by czerpać pełnymi garściami z codzienności. Już od małego uczą swoich obywateli właściwego im zdaniem podejścia.

 

Jednym z takich podręczników jest utwór Joy Jonsson Melissy Wykorzystaj w pełni swój potencjał. 24 techniki realizacji marzeń o naukowo udowodnionej skuteczności. Wydawcy obiecują, że po jej lekturze z pewnością dołączymy do grupy osób, które żyją szczęśliwe i spełnione. Tekst ten nazywa się „pełnym miłości przewodnikiem kreowania obfitości, spełnienia i radości we wszystkim czego doświadczamy”. Brzmi intrygująco? Prezentowane są w nim 24 Pola M-Joy, które opierają się na podstawowych uniwersalnych zasadach interaktywnego tworzenia rzeczywistości. Dodatkowo łączy się je ze skupioną na sercu świadomością, intuicją i potęgą wyboru. Już na początku zostajemy poinformowani, że tylko dzięki nim zyskamy umiejętność wyrażania swojego bezgranicznego potencjału, a tym samym zapoczątkujemy nowy wymiar życia!

 

Gdy tylko słyszę takie wypowiedzi, zaczynam odczuwać głęboką awersję, ponieważ nie lubię, kiedy coś mi się narzuca lub w jakiś sposób ogranicza. Wydawcy dodatkowo obiecują, że porady autorki pozwolą nam na stworzenie rezonansu z kosmicznym polem serca, dzięki którym odkryjemy i wcielimy w swoje życie „Prawdziwe Autentyczne Jaźnie i doświadczymy Prawdziwych Autentycznych Związków ze sobą i innymi”, czymkolwiek to jest.

 

Bez wątpienia Joy Jonsson Melissa zna się na temacie. Nie tylko napisała kilka książek na ten temat, ale prowadzi również liczne warsztaty, seminaria na całym świecie i webinary. W Wykorzystaj w pełni swój potencjał. 24 techniki realizacji marzeń o naukowo udowodnionej skuteczności pisze prostym językiem, pewnie opowiadając o swojej metodzie i poszczególnych polach. Wyjaśnia na swój sposób skuteczność podjęcia proponowanych przez nią działań, które na pewno zrewolucjonizują nasze postrzeganie rzeczywistości, a w konsekwencji całe życie. Użyłam wyrażenia „na swój sposób”, gdyż jej tłumaczenia do mnie nie przemawiają. Pomimo przeczytania poradnika, nie przekonała mnie do spróbowania czy tym bardziej do zmiany myślenia. Wciąż żonglując tajemniczymi terminami, sprawia, że brzmi to jak czarna magia lub tyrada guru.

 

Wykorzystaj w pełni swój potencjał. 24 techniki realizacji marzeń o naukowo udowodnionej skuteczności nie jest pozycją dla każdego czytelnika. Spodoba się z pewnością osobie, która choć w minimalnym stopniu dopuszcza do siebie ezoterykę. Ja raczej należę do osób, które cechuje sceptycyzm względem takich poglądów, dlatego trudno mi było przekonać się do prezentowanych treści. Problematyczne było w tym utworze także przeświadczenie autorki, że czytelnicy mają choć podstawowe pojęcie na temat ezoteryki. W innym razie trudno było czasem zrozumieć, o czym pisze autorka książki.

 

Podsumowując, jest to dzieło niezwykle hermetyczne, które być może trafi do osób zapoznanych z tematem bądź znających inne pozycje Joy Jonsson Melissy. W innym przypadku czeka czytelnika dość trudna lektura, gdyż w trakcie czytania zostaje zbombardowany wieloma treściami i terminami.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!