Angielski: Praca Za Granicą

Autor: Sylwia WaśniewskaAnna Kamont

Okładka wydania

Angielski: Praca Za Granicą


Dodatkowe informacje

 • Autor: Sylwia WaśniewskaAnna Kamont
 • Pod Redakcją: Patryk Łapiński
 • Tytuł Oryginału: Angielski: Praca Za Granicą
 • Gatunek: Języki ObceNauka JęzykówPoradnikiJęzykoznawstwo
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 128
 • Rok Wydania: 2017
 • Numer Wydania: II
 • Wymiary: 135x190mm
 • ISBN: 9788365884084
 • Wydawca: Edgard
 • Oprawa: Miękka
 • Lektor: Viktoria Atkinson, Sharon Chorbadjian, Dominic Edwards, Andy Edwins, Miłogost Reczek
 • Miejsce Wydania: Warszawa
 • Ocena:

  5/6

 • Format: Książka + Audiobook (2xCD)

Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

W dzisiejszym świecie praca za granicą stanowi niemalże naszą codzienność, gdy oto opuszczamy swoją ojczyznę, udajemy się do jednego z krajów Europy lub jeszcze dalej, by tam podjąć lepszą, ciekawszą i atrakcyjniejszą pracę. W tym przypadku niezbędnym jest jednak posiadanie umiejętności językowych, pozwalających nam na swobodne porozumiewanie się w miejscu naszego zajęcia, jak i też w codziennym życiu. I tu z pomocą przychodzi nam ciekawy zestaw fiszek wraz z płytą CD pt. "Angielski. Praca za granicą", który ukazał się nakładem Wydawnictwa Edgard.

 

Jak nie trudno się domyślić, pozycja ta niesie nam sobą pokaźny zestaw popularnych zwrotów, słówek i pojęć, które mogą okazać się nie tylko przydatnymi, ale wręcz i niezbędnymi w naszym miejscu pracy w jednym z krajów anglosaskich, Stanach Zjednoczonych, czy też jakimikolwiek innym miejscu, w którym jest powszechnie używany język angielski. Oprócz tego, znajdziemy tu również praktyczne rozmówki wraz z tłumaczeniami, blisko 150 minut nagrań native speakerów (osób posługujących się angielszczyzną na co dzień, a co za tym idzie oryginalnym akcentem), gramatyczny wstęp wraz z pomysłowymi zestawami ćwiczeń, jak i wreszcie pokaźny słownik polsko-angielski, który zawiera aż 1000 haseł.

 

Niniejsza publikacja stanowi sobą doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych polskich obywateli, którzy planują lub też rozpoczęli już swoją przygodą z nowym życiem na emigracji. To cenne porady, wskazówki, ułatwienia i wartościowa pomoc w porozumiewaniu się ze swoim szefem, kolegami, jak i też chociażby klientami w przypadku pracy, która niesie sobą z nimi bezpośredni kontakt. Całość cechuje fachowość, przystępność, prosty charakter i duża różnorodność w zakresie doboru słów i rozmówek, gdyż wszakże rozpiętość zawodowa współczesnego świata, jest przecież przeolbrzymia...

 

Największe atuty tej publikacji...? Przede wszystkim łatwość odbioru, przejrzysty układ koncepcyjny, zasób informacji oraz efektowność wydania, które jest po prostu bardzo przyjemne wizualnie dla naszego oka. To także odpowiednie podejście do odbiorcy, któremu nie stawia się nazbyt wygórowanych oczekiwań, a raczej traktuje go jako osobę posiadającą podstawowy zakres opanowania języka angielskiego, pomagając mu tym samum w poszerzaniu tej wiedzy i zasobu niezbędnych pojęć. To niezwykle ważne, gdyż nie ma chyba nic bardziej zniechęcającego, aniżeli pierwsze wrażenie spod znaku "ale to trudne...":)

 

Nie sposób nie poświęcić także słów kilka płycie CD, jaką to dołączono do niniejszej publikacji. To profesjonalny zestaw rozmów, słówek i wskazówek, nagranych przez osoby posługujące się od dziecka angielskim językiem, a tym samym też dający nam pewność co do poprawności wymawiania poszczególnych słów, jak i też pomagający przyswoić sobie w łatwiejszy sposób brytyjski akcent, co z pewnością w przypadku niektórych zawodów - m.in. hotelarstwo, praca w biurze itd., może okazać się niezwykle ważne i istotne.

 

"Angielski, Praca za granicą", to pozycja ciekawa, niezwykle pomocna i napisana w bardzo profesjonalny, a przy tym też i ze wszech miar przystępny sposób. Jej treść, jak i też dodatek w postaci płyty, pomagają odnaleźć się w nowym miejscu pracy, poradzić z nowymi wyzwaniami, jak i też w jak najszybszym czasie przystosować do nowych realiów. Myślę, że każda osoba która tylko myśli o wyjeździe zarobkowym lub też znalazła się w takiej roli, powinna sięgnąć po ten tytuł, a tym samym też i ułatwić sobie życie. Polecam - naprawdę warto!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!