Malezja, Singapur I Brunei Tropiki W Kolonialnym Stylu

Autor: Krzysztof Dopierała

Okładka wydania

Malezja, Singapur I Brunei Tropiki W Kolonialnym Stylu


Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

Podróże poszerzają nasze horyzonty, odkrywają przed nami piękno wielkiego świata, jak i też uczą odmienności kultur i sposobu życia, co tak naprawdę jest chyba w nich najważniejsze! Oczywiście, przed wyprawą w takową podróż warto zaopatrzyć się w dobry przewodnik turystyczny, który nie pozwoli przegapić nam na miejscu niczego, co jest tylko warte poznania i zobaczenia. Dla czytelników planujących urlop w rejonie Azji Południowo-Wschodniej, idealnym wyborem w tym zakresie będzie przewodnik Krzysztofa Dopierały pt. "Malezja, Singapur i  Brunei. Tropiki w kolonialnym stylu", który ukazał się nakładem Wydawnictwa Bezdroża!

 

Jak nie trudno się domyślić po tytule tej książki, zabiera nas ona swoją treścią i  efektowną szatą graficzną do Malezji, Singapuru i Sułtanatu Brunei. Zabiera, a  następie ukazuje historię, kulturę i naturalne piękno tego malowniczego i jakże egzotycznego zakątka świata. Znajdziemy tu informacje o dziejach tego regionu, jego kulturze, architekturze, sztuce, jak i też codziennym życiu mieszkańców. To także kulinaria, ceny najpopularniejszych usług, jak i też chociażby niezwykle istotne wskazówki względem tego, jak łatwo można złamać obowiązujące tam grace prawa i jakie mogą grozić nam za to konsekwencje.

 

Książka "Malezja, Singapur i Brunei. Tropiki w kolonialnym stylu" to przykład kompleksowego, ciekawego i przystępnie napisanego przewodnika turystycznego, który przyniesie nam sobą moc wiedzy i informacji, jak i też porcję bardzo przyjemnej i ciekawej lektury o Azji i jej atrakcjach. Całości treści dopełnia tu również piękna, efektowna i naprawdę wielce imponująca szata fotograficzna, ukazująca zarówno zabytki, przyrodę i architekturę tego zakątka świata, jak i też ludzi tam żyjących. Tym samym też jestem w pełni przekonana, iż każdy planujący podróż w ten region świata czytelnik, odnajdzie tu wszystko to, co tylko będzie mu niezbędne!

 

Czego poszukuje turysta...? Informacji, ciekawostek, przydatnych praktycznie porad oraz smaczków, których sam nigdy by nie odkrył, będąc już u celu swej podroży. I dokładnie to wszystko niesie sobą ten niniejszy przewodnik,  przybliżając nam dzieje, obraz i kulturę Malezji, Singapuru i Brunei. Każdy z tych zakątków świat jest inny i każdemu też poświęcono tu dość miejsca,  by zrozumieć, poznać i zauroczyć się w pięknych plażach, monumentalnych szczytach,  intrygujących obyczajach, czy też kulinarnych cudach:) Dla mnie szczególnie ważne są fauna i flora miejsc, które odwiedzam..., i w związku z tym ten aspekt niniejszej lektury wywarł na mnie największe wrażenie. Drzewa, kwiaty i owoce z jednej strony, z drugiej zaś m.in. słonie, urocze małpki i ryby, które zachwycają nas swoimi barwami. Naprawdę, jest tu na czym oko zawiesić:)

 

I tu trzeba zwrócić uwagę na wspaniałą szatą fotograficzną, jaka wypełnia strony tego przewodnika. To profesjonalne, piękne, zachwycające nas kolorami i  szczegółami zdjęcia, które z miejsca przenoszą nas do tych azjatyckich zakątków. Co istotne, znajdziemy tu absolutnie wszystko to, co najważniejsze, czyli zdjęcia zabytków, ważnych budynków, przepięknych miejsc natury, czy też choćby ludzi tam żyjących. Całości efektownych fotografii dopełnia przejrzysty układ graficzny,  jak i też coś, bez czego nie może obyć się żaden turysta - mapy!

 

Reasumując - "Malezja, Singapur i Brunei. Tropiki w kolonialnym stylu", to świetnie opracowany, piękny wydany i niosący moc wiedzy tytuł dla każdego turysty, który wybiera się w region  Azji Południowo-Wschodniej. Z tą książką nic nas nie zaskoczy na miejscu, a samo jej przeglądanie tu i teraz, zachęci jeszcze bardziej do odwiedzenia tych zakątków świata!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!