Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Droga Kalendarz 2019

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 8 votes
Akcja: 100% - 7 votes
Wątki: 100% - 7 votes
Postacie: 100% - 8 votes
Styl: 100% - 10 votes
Klimat: 100% - 9 votes
Okładka: 100% - 4 votes
Polecam: 100% - 5 votes

Polecam:


Podziel się!

Droga Kalendarz 2019 | Autor: Paulo Coelho

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

Do końca roku 2018 coraz bliżej..., dlatego też już dziś warto pomyśleć o nowym kalendarzu na kolejny, już 2019 rok! I tu mam właśnie dla was znakomitą propozycję, czyli wspaniały kalendarz-notatnik od Wydawnictwa Drzewo Babel. Kalendarz pt. "Paulo Coelho. Kalendarz 2019", który zgodnie ze swym tytułem, będzie prowadził nas sobą przez 365 dni nowego roku przy towarzystwie myśli i sentencji wielkiego brazylijskiego pisarza...

 

Książkowy kalendarz oferuje nam sobą z jednej strony niezwykle intrygujące spotkanie z twórczością Paulo Coelho, z drugiej zaś klasyczne elementy każdego kalendarza-notatnika. I tak oto strony tej pozycji wypełniają piękne, niezwykle mądre i poruszające cytaty z dzieł słynnego pisarza, jak i też fragmenty jego nie mniej intrygujących wypowiedzi. To mądrość, życiowe doświadczenie i siła pozytywnych emocji, które napełni nas dobrą energię na każdy dzień roku. Obok z nich znajdziemy czytelny i przejrzysty podział na poszczególne dni roku, ciekawie zobrazowany plan na cały rok, czy też choćby notatnik, który możemy wykorzystać do dowolnych celów. Jedynym mankamentem może wydawać się tylko to, że nie zawarto tu wykazu imion solenizantów, co bardzo ułatwiło by nam życie:) Całości dopełnia zaś przepiękna i wielce okazała szata ilustracyjna.

 

Zanim jednak o ilustracjach i wydaniu..., warto skupić się na tytule tego kalendarza. To droga przez cały rok u boku Paulo Coelho i jego jakże wspaniałej twórczość, której klimat i wielkość, daje się odczuć także i tutaj. I choć to tylko krótkie cytaty i sentencje, to ich mądrość, znaczenie i celność ujęcia emocji, czynią ten kalendarz naprawdę wyjątkowym. Myślę, że trudno byłoby wyobrazić sobie lepszego przewodnika i towarzysza naszej całorocznej podroży, aniżeli właśnie ten wybitny brazylijski pisarz i poeta. Co niezwykle istotne, dobór tych sentencji został dobrany w taki sposób, by każda dawała nam sobą materiał nie tylko do przemyśleń, ale też i idealnie oddawała charakter i naturę danej pory roku - a nawet i danego miesiąca, co także nadaje tej publikacji jeszcze większej wartości i wyjątkowości.

 

I oto jest ten moment, gdy należy wyrazić swój zachwyt na oprawą graficzną tego kalendarza... To przepiękne, kwieciste, niezwykle wyraziste i skomplikowane w swych wzorach różnobarwne witraże, które mają w sobie coś z kultury orientu. Te kształty, a przede wszystkim cudowne kolory oraz ich całościowy charakter niemalże hipnotyzują tutaj nasz wzrok, nie pozwalają oderwać od siebie wzroku, a tym samym wprawiają nas w wyjątkowy nastrój. I nie ma tu naprawdę żadnego znaczenia ten fakt, czy zerkamy na rozległą w swej formie i objętości okładkę, czy też patrzymy na małą grafikę umieszczoną gdzieś na dole strony..., gdyż za każdym razem efekt ten jest również spektakularny i magiczny!

 

"Paulo Coelho. Kalendarz 2019", to bez wątpienia idealna propozycja dla każdego miłośnika literatury, poezji, jak i wreszcie niepowtarzalnej twórczości słynnego brazylijskiego pisarza. Propozycja efektowna, intrygująca, wnoszącą sobą w naszą całoroczną codzienność ogromną porcję dobrych i pozytywnych emocji, a przy tym - co jest niezwykle istotne, nie tracą w sobie nic z praktycznej strony kalendarza-notatnika. Innymi słowy rzecz ujmując, publikacja ta stanowi idealny wybór dla każdego odbiorcy. Ponadto tytuł ten sprawdzi się również świetnie w roli bardzo udanego, pomysłowego, praktycznego i wielce efektownego prezentu na gwiazdkę!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial