Okładka wydania

Panny Młode Lato

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Beth WisemanDebra CloptonMarybeth Whalen
 • Tytuł Oryginału: Summer Brides: A Year of Weddings
 • Gatunek: Romans
 • Język Oryginału: Angielski
 • Liczba Stron: 352
 • Rok Wydania: 2018
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 140x205 mm
 • ISBN: 9788365843166
 • Wydawca: Dreams
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Rzeszów
 • Ocena:

  3,5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Panny Młode Lato | Autor: Beth WisemanDebra CloptonMarybeth Whalen

Wybierz opinię:

Dorotbook

Ach co to był za ślub… „Panny młode. Lato” to trzeci tom serii Rok ślubów. Jeśli jednak nie czytaliście poprzednich części, nie martwcie się, książki można czytać bez znajomości wcześniejszych części, są odrębnymi historiami, które łączy motyw ślubu. „Panny młode. Lato” to książka składająca się z trzech opowiadań napisanych przez trzy różne autorki.

 

Czerwcowa panna młoda (Maryebeth Whalen). Wynne Hardy poznajemy, gdy przed milionem widzów ma wręczyć klucz do swojego serca jednemu z kilku kawalerów. Wynne bierze udział w telewizyjnym reality show a wybrankiem okazuje się być Andy, który od razu przypadł dziewczynie do gustu. Para przygotowuje się do ceremonii ślubnej na plaży, która będzie transmitowana na cały kraj. Niespodziewanie w jej życie wkracza były narzeczony, Callum. Choć złamał jej serce, to w Wynne odżywają uczucia, którymi go darzyła. Czy będzie w stanie zapomnieć o Callumie i poślubić Andy’ego? Czy telewizyjny ślub się odbędzie a ona stanie się czerwcową panną młodą?

 

Lipcowa panna młoda (Beth Wiseman). Alyssę Pennington poznajemy, gdy wraz z ojcem kroczy ku stojącemu przy ołtarzu narzeczonego Brandona. Najszczęśliwszy dzień w jej życiu zostaje jednak zniszczony przez krótkie „Nie” wypowiedziane przez ukochanego. Alyssa, upokorzona i zawstydzona przed ołtarzem, straciła zaufanie do mężczyzn. W jej życiu pojawia się Dalton, czy da mu szansę? Były narzeczony wie, że popełnił błąd i stracił kobietę swojego życia. Postanawia ją odzyskać, będzie to jednak trudniejsze zadanie, niż sobie wyobrażał.

 

Sierpniowa panna młoda (Debora Clopton). Kelsey Wilcox ma tylko jedną zasadę: nie umawiać się z kowbojami. Przed laty właśnie jeden z nich złamał jej serce, a ona musiała zmienić kowbojskie buty na klapki i bistro na pięknej plaży. Od tego czasu nie cierpi ślubów i nie wierzy w happy endy. Dwa lata później musi przetrwać nadmorskie wesele swojej kuzynki. Podczas ślubu poznaje przystojnego Brenta, który nie ma szczęścia do kobiet i nie szuka miłości. Brent jest idealnym mężczyznom, niestety jest kowbojem. Chłopak jednak nie chce zrezygnować, bo Kelsey go zafascynowała. Wraz z pomocą wścibskich znajomych będzie walczył o dziewczynę i zrobi wiele, by udowodnić jej, że nie wszyscy kowboje są źli.

 

Trzy opowiadania i trzy różne historie. Pierwsza bohaterka dopiero zamierza poślubić ukochanego, druga właśnie została porzucona przed ołtarzem a trzecia nienawidzi ślubów. Trzy opowiadania nawiązujące do ślubów w letnim klimacie. Ale czy tylko ten temat jest w nich poruszany? Każde z opowiadań dodatkowo opowiada nie tylko o miłości, ale i innych ważnych uczuciach, które spotykają ludzi. Pojawia się motyw zdrady, nieufności i starania się o pozyskania zaufania. Obecny będzie także motyw zrobienia wszystkiego, co w naszej mocy, by spełnić marzenia i odwagi, by zawalczyć o własne szczęście.

 

Książka jest lekka i niewymagająca, ot idealna na bardzo leniwe popołudnie. Czy to dobry pomysł, że jest napisana przez różne autorki? Wydaje mi się, że nie, bo przez to jest bardzo nierówna. Największe wrażenie zrobiła na mnie historia czerwcowej panny młodej. Wszystkie opowiadania łączy jeszcze jedno: schematyczność. Bardzo łatwo jest się domyślić, jak się zakończą przedstawione historie. Choć nie historie nie wywołały szybszego bicia serca, to książka spełniła swoje zadanie. Przy pannach młodych można się jednak bardzo szybko zrelaksować i odpocząć. Książka będzie idealna, by odciąć się od codziennych problemów i na chwilę zapomnieć o całym świecie.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

 • Stwórz Konto