Okładka wydania

Album Taty

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Album Taty | Autor: Praca Zbiorowa

Wybierz opinię:

Księżycova

Co roku w okolicach dnia dwudziestego trzeciego czerwca, mam dylemat związany z tym, co sprezentować swojemu tacie w jakże ważnym dniu jego święta. Laurki, narzędzia, portfel, odzież, biżuteria, słodycze... Mając na swoim koncie kilka ładnych lat, zdążyłam w swym życiu wręczyć swemu tacie już ponad dwadzieścia rozmaitych prezentów. Do upominków przykładam dużą wagę. Zawsze mam na uwadze fakt, iż podarunek ten powinien być wyjątkowy, niecodzienny i przede wszystkim sentymentalny. Nie jest zatem łatwym zadaniem znaleźć coś, co zadowoli zarówno mnie jak i tatę lecz dzięki Wildze, Grupie Wydawniczej Foksal mam już zapewniony prezent na przyszły rok. Mowa o niepowtarzalnym "Albumie taty", który z pewnością zadowoli każdego tatusia oraz każdą jego pociechę!

 

Pomimo iż książka nie zawiera zbyt dużej ilości stron pozwala zebrać wszystkie najistotniejsze informacje. Na samym wstępie widnieją rubryki, które zawierają postawowe dane tatusia, to znaczy: imię, nazwiko, data urodzenia, miejsce urodzenia, wykształcenie oraz praca. Dalej poruszane są ciekawsze zagadnienia takie jak: ulubiony film, książka, pięć najważniejszych słów oraz pieć najważniejszych dla taty osób w życiu. W albumie stworzone zostały również karty zawierające krótką historię rodzinną. To miejsce, gdzie możemy stworzyć mini drzewka genealogiczne najbliższej rodziny co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło.

 

Dalej znajdujemy kolejne, coraz ciekawsze zagadnienia z życia. Historia dziadków, historia żony, jak i kiedy się poznali, co zaimponowało go w jej osobie, kiedy wzięli ślub oraz jak wyglądało ich wesele. Istnieje także część przeznaczona na historię wczesnego dzieciństwa, strefę wykształcenia i pracy, marzenia spełnione i oczekujące na swą realizację i inne.

 

Wśród wszystkich kart autorzy albumu zapewnili także wolną przestrzeń na fotografie, których rzecz jasna nie może zabraknąć w albumie.

 

Książka uchodzić można za swego rodzaju biografię. Jest ona pamiętnikiem, który przedstawia naszą historię, a także historię osób, które w naszym życiu odegrały ważne role. Jak mówi sam tytuł, książka jest także albumem. Posiada liczne wolne miejsca, które przeznaczone zostały na wklejanie fotografii.

 

"Album taty" to zdecydowanie wyjątkowa i bardzo wzruszająca książka, która pozwala zwolnić tempo, zatrzymać się, a nawet cofnąć do szczęśliwych, beztroskich czasów dzieciństwa by utrwalić w niej to, co dla nas najważniejsze i najpiękniejsze w życiu. Z czasem książka stanie się cudowną i niecodzienną pamiątką dla potomków i kolejnych pokoleń, które zazwyczaj są ciekawi rodzinnych historii i przeszłości swoich przodków.

 

"Album taty" swoją premierę odbył dziewiątego maja dwa tysiące osiemnastego roku. Wydany został przez wydawnictwo Wilga, Grupę Wydawniczą Foskal. Składa się on z dziewięćdziesięciu sześciu stron. Zawiera bardzo stylową i zarazem minimalistyczną okładkę w szarej, białej oraz czerwonej tonacji, którą zaprojektowała Wioletta Kanik. Tło przedstawia biało szare pasy, a w samym centrum znajduje się czerwone koło z tytułem: "Album taty", pod którym widnieje szary cień roweru. Szata graficzna jest bardzo przyjemna dla oka. Treści są przejrzyste, spójne, a elementy graficzne minimalistyczne, aczkolwiek bardzo gustowne. Całość została szczegółowo dopracowana pod każdym możliwym względem, co widać już na pierwszy rzut oka.

 

Album polecam wszystkim tatusiom tym starszym i młodszym, którzy lubią pamiętniki, albumy i inne pamiątki w tym stylu. Książka ta jest także idealnym pomysłem na prezent z okazji urodzin bądź Dnia Ojca. Przyznaję mu w pełni zasłużoną ocenę prasową w wysokości 6 w skali od 1 do 6.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto