Okładka wydania

Album Mamy

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Praca Zbiorowa
 • Gatunek: Dziecięce I Młodzieżowe
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 96
 • Rok Wydania: 2018
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 210x295 mm
 • ISBN: 9788328055230
 • Wydawca: Wilga
 • Oprawa: Twarda
 • Miejsce Wydania: Warszawa
 • Ocena:

  5,5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Album Mamy | Autor: Praca Zbiorowa

Wybierz opinię:

Księżycova

Z natury jestem osobą niesłychanie sentymentalną. Łatwo się wzruszam, przywiązuję się do miejsc, ludzi, zwierząt, a nawet przedmiotów. Odkąd jednak zostałam matką moje już dość duże jak dotąd przywiązywanie sięgnęło zenitu. Pragnę, by moja córeczka miała jak najwięcej skarbów i pamiątek z czasów dzieciństwa nie tylko swojego ale i jej rodziców. Kto wie, może odziedziczy tą fanaberię po mamie. Skrzyneczki pełne skarbów, listy, pocztówki, albumy na zdjęcia, zabawki, i tak dalej od lat zalegają w moich szafach. Gdy zatem ujrzałam wśród nowości w księgarniach personalizowane albumy dla mam i tatusiów nie mogłam przejść obok nich obojętnie. Od razu je zapragnęłam!

 

Jak mówi tylna część okładki - każda mama ma wiele historii do opowiedzenia. Album ten jest zatem miejscem, który ma pomóc w zebraniu ich w jedno miejsce. Książka daje mnóstwo możliwości - możemy w niej zarówno pisać, rysować jak również wklejać wybrane fotografie. Album ma na celu stworzenie skarbu pełnego historii, pamiątek i wzruszeń.

 

Album postanowiłam zdobyć mając na względzie moją córeczkę. Chciałam, by książka ta stała się z czasem pamiątką dla niej, która będzie ujawniać przed nią wszystkie fakty o jej mamie. Jednak album ma więcej możliwości. Treści, jakie w niej można zawrzeć są dowolne. Znajdziemy w nim stronice zawierające rubryczki z miejscem na wspomnienia o dziadkach, rodzicach, o najpiękniejszych chwilach w życiu, o planach i marzeniach zrealizowanych jak i tych, które na swoją realizację nadal oczekują.

 

Album rozpoczynamy od opisania swojej osoby w telegraficznym skrócie. Wymagane są tam podstawowe informacje takie jak imię, nazwisko, nazwisko panieńskie, data urodzenia, i tak dalej. Później zaś zaczyna się zabawa, a także osobista podróż przez dotychczasowe życie i wgłąb własnego ja. Na kolejnych stronicach napotykamy pytania takie jak czego nie żałujemy, pięć najważniejszych osób oraz słów w naszym życiu, wyobrażenie własnej starości, najpiękniejsza rzecz, jaką zrobiła dla nas matka. Książeczka zawiera także kilka stron przeznaczonych na jej drugą połówkę, gdzie może zawrzeć informacje między innymi takie jak: jakie pierwsze wrażenie na nas zrobił, powody, dla których przyjęliśmy oświadczenie, jak wyglądało nasze wesele, ulubione i nielubiane cechy lubego. Prócz męża mamy są także stronice przeznaczone dzieciom i rodzeństwu.

 

Bardzo istotną częścią albumu jest także rodzeństwo mamy. Niezwykle ważne jest dla mnie to, by przekazać w przyszłości mojej córce jak najwięcej moich wspomnień z najmłodszych lat. Znajdują się tam zagadnienia takie jak: zainteresowania, miejsce zamieszkania, w którym się wychowałyśmy, kolory, smaki i zapachy kojarzące się z domem rodzinnym, przyjaciele, ulubione bajki, gry i zabawy. Album pozwala opisać czasy szkolne oraz pierwszą pracę. Wraz z tym mamy możliwość zanotowania naszych osiągniętych sukcesów oraz tych, które dopiero czekają na swoją realizację. Istnieje również strona przyszłości, na której możemy ją zobrazować bądź opisać jak wygląda w naszych wyobrażeniach.

 

"Album mamy" swoją premierę miał dziewiątego maja bieżącego roku. Wydany został przez Grupę Wydawniczą Foksal. Składa się z dziewięćdziesięciu sześciu stron. Zawiera niesamowicie uroczą kwiecistą okładkę w różowej tonacji, którą zaprojektowała Wioletta Kanik. Album polecam wszystkim sentymentalnym mamom, które lubią pamiętniki, albumy i inne tego typu pamiątki. Przyznaję mu ocenę prasową w wysokości 6 w skali od 1 do 6.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

 • Stwórz Konto