Okładka wydania

Kierunek: Freelance Sukces Na Własnych Zasadach

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Ewa Brzozowska
 • Gatunek: Poradniki
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 248
 • Rok Wydania: 2018
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 165x235 mm
 • ISBN: 9788377888100
 • Wydawca: Samo Sedno
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Warszawa
 • Ocena:

  5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 3 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Kierunek: Freelance Sukces Na Własnych Zasadach | Autor: Ewa Brzozowska

Wybierz opinię:

Księżycova

Słowo "freelancer" jest obecnie pojęciem niezwykle popularnym. W tłumaczeniu oznacza ono wolnego strzelca i opisuje osobę pracującą bez etatu, realizującą projekty na zlecenie, zwykle specjalizującą się w danej dziedzinie. W dzisiejszych czasach, każdy przeciętny człowiek ma mnóstwo możliwości w zakresie rozwoju zawodowego. Wystarczy odpowiednio wykorzystać swoje umiejętności, skryte talenty i dotychczasowe doświadczenia, a ponadto zebrać się na odwagę by osiągnąć sukces jako freelancer. Dla tych mało odważnych lub niedoświadczonych również jest rozwiązanie! Z pomocą przybywa tutaj Ewa Brzozowska z poradnikiem pod tytułem: "Kierunek Freelace. Sukces na własnych zasadach".

 

Książka w formie poradnika została wydana przez wydawnictwo Samo Sedno. Lektura zawiera dwieście czterdzieści osiem stron pełne cennych porad i informacji. Treść podzielona została na poszczególne rozdziały, które umożliwiają czytelnikowi łatwe i szybkie poruszanie się po lekturze. Możemy znaleźć w niej tematy takie jak: freelancing w teorii, jak zacząć przygotowania do przygody z freelancingiem, jak stworzyć własną markę oraz freelancing w praktyce. Ponadto w książce Brzozowskiej znajdziemy także definicję pojęć takich jak workflow, networking, pro bono i inne.

 

Autorka książki - Ewa Brzozowska jest niespełna trzydziestoletnim surface pettern designerem, grafikiem komputerowym i ilustratorem. Z wykształcenia informatyk, zaś z pasji - artystka. Od 2007 roku pracuje jako freelancer, a od 2011 roku z powodzeniem prowadzi własną działalność gospodarczą. Przez lata zajmowała się tworzeniem i rozwijaniem biznesowych marek, obecnie specjalizuje się w projektowaniu wzorów tkanin dziecięcych. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką, swe zmagania w życiu codziennym związane z łączeniem macierzyństwa z życiem zawodowym opisuje na swoim blogu zatytułowanym Freelance Mama - blog mamy na freelansie.

 

Książka niezaprzeczalnie jest świetnym i niezbędnym elementem dla osób, którzy pragną opanować sztukę freelansingu. Treść poradnika jest rzeczowa, konkretna i łatwo przyswajalna. Autorka jasno i szczegółowo opisuje dane zagadnienie, dzięki czemu jej dzieło przeznaczone jest dla każdego przeciętnego Kowalskiego. Koniecznie wspomnieć muszę także o tym, iż treść absolutnie nie jest nużąca - jak to nierzadko bywa wśród książek-poradników. Osobiście przestudiowałam poradnik od pierwszej, aż po ostatnią stronę z ogromnym zapałem i zainteresowaniem. Książka bardzo motywuje i zachęca do działania.

 

Autorka przedstawia również wiele przykładów i ćwiczeń, które konkretnie obrazują poszczególne kwestie. Porusza ona także tematy merytoryczne takie jak opłacanie składek, poszukiwanie zleceń, przygotowanie ofert, wycenę pracy rejestrację własnej działalności gospodarczej, dbanie o wizerunek firmy oraz nawiązywanie i tworzenie sieci kontaktów. Istotnym faktem jest to, iż Brzozowska nie pisze jedynie o zaletach freelanceingu, ale porusza także temat dotyczący jego wad, o których warto wiedzieć.

 

Przypadła mi także prosta, ale i jednocześnie elegancka oprawa graficzna książki. Minimalistyczna okładka, przedstawiająca porozrzucane elementy między innymi takie jak kubek kawy, słuchawki, ołówek i ikony portali społecznościowych idealnie trafia w temat. Zachowana została w białej, granatowej i turkusowej barwie.

 

Polecam książkę zarówno początkującym freelancerom, osobom, którzy jedynie interesują się tym zagadnieniem jak również tym, którzy są już na etapie prowadzenia swojej działalności. Zastanawiałam się nam podjęciem działań w tym kierunku od lat. Obawiałam się, iż poradnik podetnie moje skrzydła, lecz nic z tego. Ona dodaje skrzydeł! Uświadamia, ale i skutecznie motywuje do działania! Książka bez dwóch zdań jest godna polecenia! Przyznaję jej ocenę prasową w wysokości 5 w skali od 1 do 6.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

 • Stwórz Konto