Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Życie Stewardesy Czyli O Tym, Jak Mierzyć Wysoko I Przekraczać Granice

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 3 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Życie Stewardesy Czyli O Tym, Jak Mierzyć Wysoko I Przekraczać Granice | Autor: Olga Kuczyńska

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

Sen o lataniu... - wielkie marzenie każdego człowieka, które to jednak udaje się zrealizować nielicznym. Nielicznym, czyli tym, którzy z latania uczynili swoją pasję, pracę i pomysł na szczęśliwe, spełnione życie! Taką osobą jest z pewnością Pani Olga Kuczyńska - młoda, ale i też niezwykle już doświadczona stewardesa, którą dzieli się z nami swoją historią i pasją w autorskiej książce pt. "Życie stewardesy, czyli o tym, jak mierzyć wysoko i przekraczać granice"!

 

Książka ta stanowi sobą niezwykle intrygujące połączenie biografii, blogowego dziennika i fascynującego reportażu o tym, jak naprawdę wygląda praca stewardesy. I tak oto poznany tu historię kariery Pani Olgi, odkryjemy nieznane sekrety i tajniki tego zawodu, jak i też uświadczymy zawsze ciekawej codzienności na pokładzie samolotu. Ubiór, procedury, zaskakujące i przezabawne sytuacje w przestworzach oraz piękno wielkiego świata, odwiedzanego przez autorkę tej książki - to tylko nieliczne ze smaczków i wątków, jakie niesie sobą ta lektura, której to odkrywanie strona po stronie, gwarantuje nam wielką czytelniczą przyjemność!

 

Olga Kuczyńska to postać, która ma nam bardzo wiele do opowiedzenia! Opowiedzenia, w sposób fascynujący, porywający i z niezwykłą gracją, co jest już zasługą przesympatycznego charakteru tej autorki, którego to nie sposób tu nie dostrzec. Tym samym też spotkanie z tą literacką pozycją musi być udanym, i takim też jest! Otóż lektura ta odkrywa przed nami dotąd nieznany, nieodstępny i tajemniczy świat pracy na pokładzie samolotu, życia na walizkach oraz niezwykłych przeżyć i doznań, jakie się z tym wiążą. Jest zabawnie, intrygująco i zajmująco od pierwszego tu padającego zdania, aż do spisu treści! Całości pozytywnego odbioru dopełnia tu również znakomita szata fotograficzna książki!

 

Wielką siłą tej książki jest to, iż jej autorka nie jest zawodową pisarką, lecz osobą taką jak my, która po prostu pragnie opowiedzieć o swojej pracy, pasji i spełnionych marzeniach! Oczywiście, fakt ten wiąże się z odrobiną chaosu i bałaganu w niniejszej narracji, jak i też w konstrukcji tej opowieści, ale to właśnie dzięki temu jest ona tak naturalną, szczerą, emocjonującą i prawdziwą w swym przekazie! Otóż Pani Olga nie sili się tu na górnolotne i wyważone słowa, lecz najzwyczajniej w świecie opowiada o swych doświadczeniach, emocjach i refleksjach na temat pracy stewardesy, co w mej ocenie wychodzi tej książce na dobre. Dzięki temu lektura tej pozycji jawi się nam jako sympatyczne i udane spotkanie z dobrym znajomym, który opowiada nam o swoim w życiu, co w przypadku tego typu lektury, zawsze prezentuje się lepiej:)

 

Lektura tej pozycji, to także przyjemność kontaktu z wyjątkową osobą - Olgą Kuczyńską! To wspaniała, niezwykle miła i sympatyczna, a do tego nietuzinkowa postać, która w pewnym momencie swojego życia postawiła wszystko na jedna kartę i postanowiła spełnić swój sen o lataniu! To, w jaki sposób o tym pisze, jakie emocje niosą jej wspomnienia i jak szczera jest ta wypowiedź, wywiera na nas naprawdę duże wrażenie, jak i też budzi bardzo sympatyczne uczucia względem autorki. Co ważne, Panią Olgę cechuje także wielkie poczucie humoru, które automatycznie przekłada się na charakter i klimat tej lektury!

 

Opowieść ta oferuje nam sobą bliskie spotkanie z pracą stewardesy, odkrywając jej wszelkie tajemnice. Jednocześnie jednak stanowi ona również piękną i poruszającą relację o spełnianiu własnych marzeń i pragnień, które to udało się ziścić autorce tej pozycji. I tu też znajdziemy ogromną porcję pozytywnej energii, jak i niezwykle cenną lekcję na temat tego, iż nigdy nie należy się poddawać w dążeniu do ziszczenia owych pragnień, gdyż los pomaga tylko tym, którzy sami wierzą we własną wartość i własne siły, dokładnie jak Pani Olga:)

 

"Życie stewardesy, czyli o tym, jak mierzyć wysoko i przekraczać granice", to bardzo intrygująca, ciekawa i wielce pouczająca lektury o pracy stewardesy i pasji autorki - czyli lataniu w przestworzach na pokładach nowoczesnych samolotów. Lektura, wzbogacona potężną porcją fascynujących fotografii oraz wydania w niezwykle efektownej formie, o czym przekonuje nas chociażby przepiękna i urocza okładka! Nie pozostaje mi zatem nic innego, aniżeli zachęcić wszystkich do poznania tej świetnej pozycji!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial