Okładka wydania

Emi I Tajny Klub Superdziewczyn. Wielka Księga Przygód 2

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Agnieszka Mielech
 • Tytuł Oryginału: Emi I Tajny Klub Superdziewczyn. Wielka Księga Przygód 2
 • Gatunek: Powieści i OpowiadaniaDziecięce i Młodzieżowe
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 352
 • Rok Wydania: 2018
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 210x265mm
 • ISBN: 9788328047167
 • Wydawca: Wilga
 • Oprawa: Twarda
 • Miejsce Wydania: Warszawa
 • Ocena:

  5/6

 • Ilustracje: Magdalena Babińska

Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Emi I Tajny Klub Superdziewczyn. Wielka Księga Przygód 2 | Autor: Agnieszka Mielech

Wybierz opinię:

Tam, Gdzie Matka Mówi Dobranoc

Przygoda

 

Dzieciaki kochają przygody! Nie cierpią za to nudy! A kiedy nasze pociechy dopada ten jakże niewdzięczny stan, proponuje się im wtedy często... książkę! Prawda jest taka, że DOBRA książka zawsze jest NAGRODĄ! Odpędza nudę na długi czas! Pozwala zatopić się w świat fantazji, otwiera umysły a często przy okazji tłumaczy dzieciom rzeczywistość! Z pewnością poszerza horyzonty!

 

Nie może to być jednak byle jaka książka. Musi być wciągająca, fascynująca, ciekawa, do tego koniecznie powinna poruszać tematy bliskie dzieciom! Emi i Tajny Klub Superdziewczyn, Wielka Księga Przygód 2 Agnieszki Mielech jest lekturą zaspakajającą te wszystkie dziecięce potrzeby. Pięknie wydana w wydawnictwie Wilga, zilustrowana przez Magdalenę Babińską, ale przede wszystkim naprawdę doskonale napisana, wnosi wiele dobrego w dziecięcy świat! Staje się doskonałym towarzyszem w podróży lub po prostu wieczornym przyjacielem, gdy przychodzi czas na refleksje i poważne rozmowy o życiu!

 

Misja przyjaźń

 

Emi, główna bohaterka książki, staje się bardzo bliska młodym czytelnikom już od pierwszych stron lektury. Jest po prostu taka jak oni! Ma zarówno wady jak i zalety, cechy godne naśladowania ale również takie, które nie zawsze i wszędzie zostaną pochwalone. Autorka, Agnieszka Mielech ma doskonałe wyczucie. Zna dziecięce problemy, rozterki i wspaniale potrafi o nich pisać! Wszystkie przeżycia, emocje i zachowania książkowych postaci, niosą pewną naukę i tak jest właśnie również w Emi i Tajny Klub Superdziewczyn, Wielka Ksiega Przygód 2.

 

Przygotowania klasy Emi do Tygodnia Sportu, które wśród ogólnego entuzjazmu mają odbyć się już całkiem niedługo, delikatnie zakłóca pojawienie się nowej koleżanki Zosi. Wśród poważnych rozmów klasowych odnośnie drużyn, dyscyplin oraz zapisów, główna bohaterka Emi przeżywa swój mały dramat. Aniela, jedna z jej najlepszych przyjaciółek, zupełnie traci głowę dla nowej. Stwierdza nawet, że chyba wyrosła z "zabawy" w Tajny Klub!!! Emilka jest zdruzgotana, nie potrafi jednak mówić z Anielą otwarcie o swoich uczuciach... Na szczęście ma bardzo wyrozumiałą i delikatną mamę, która potrafi rozmawiać ze swoją dorastającą pociechą, równocześnie nic jej nie narzucając! Koleżanki Emi również są inteligentne a jedyny chłopak w paczce wspaniale się z dziewczynami dogaduje! Misja, aby przekonać Anielę by pozostała w Klubie, dopiero nabiera rozpędu!!!

 

Spotkania Tajnego Klubu, wehikuł, który przejechał Europę, wyrozumiali rodzice oraz pomysłowe dzieci, sport, rozrywka, książki i zabawa oraz poważne życiowe tematy, to kwintesencja książki Agnieszki Mielech!

 

Książka jest dobra na wszystko!

 

Świat dzieci może nie jest dla dorosłych skomplikowany, jednak dla młodych ludzi wszystkie problemy czy rozterki są jak najbardziej rzeczywiste. Emi i Tajny Klub Superdziewczyn, Wielka Księga Przygód 2 sprawia, że również dorosły, przekornie może przyzna, iż czasem nie traktuje wszystkich kłopotów swoich pociech, poważnie... Agnieszka Mielech potrafi w prostym ale równocześnie bardzo barwny i pomysłowy sposób zwrócić uwagę na rzeczywistość naszych dorastających dzieci! Przyjaźnie, spotkania, aktywności ale także kłopoty czy nieporozumienia, które zawsze warto próbować wyjaśnić - takie tematy odnajdą czytelnicy w Emi i Tajny Klub Superdziewczyn, Wielka Księga Przygód 2 autorstwa Agnieszki Mielech! Kilka quizów i Poradnik jak założyć własny Klub z pewnością ucieszy dzieciaki i skłoni je do zabawy i umili lekturę!!!

 

Naprawdę bardzo serdecznie polecam!!!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial