Okładka wydania

Medycyna Kwantowa Chirurgia Aury - Usuwanie Źródła Choroby

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Medycyna Kwantowa Chirurgia Aury - Usuwanie Źródła Choroby | Autor: Gerhard KlüglTom Fritze

Wybierz opinię:

TomG

Wydawnictwo Studio Astropsychologii nie ustaje w wypuszczaniu na rynek kolejnych poradników. Po dziesiątkach pozycji, wśród których znajdowały się m.in. takie książki jak Przechytrzyć diabła. Sekret wolności i sukcesu czy Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach Studio Astropsychologii opublikowało poradnik dwóch niemieckich autorów, zatytułowany Medycyna kwantowa. Chirurgia aury – usuwanie źródła choroby. Jak i dwa wcześniej wymienione, ten tytuł także jest dość zagadkowy, podobnie zresztą jak zawartość tego osobliwego poradnika.

 

Gerhard Klügl, pierwszy z wymienionych autorów Medycyny kwantowej, według opisu wydawcy zgłębił technikę chirurgii aury oraz rozpoczął samodzielną praktykę, dzięki którym pomógł tysiącom ludzi odzyskać zdrowie. Mało tego, otrzymał również europejski certyfikat uzdrowiciela (wiedzieliście, że jest coś takiego?), nakręcono o nim film, a obecnie jest uznanym terapeutą i rozchwytywanym, cenionym prelegentem seminariów. Jeśli wierzyć powyższej liście, autor Medycyny kwantowej rzeczywiście ma się czym pochwalić.

 

Drugi z autorów poradnika, Tom Fritze, jest również autorem książek o tematyce duchowej, muzykiem, reżyserem reklam i dokumentalistą. Nie ma co prawda tak imponującej listy osiągnięć jak jego poprzednik, jednak wydawca podaje, że kilka z jego filmów zdobyło międzynarodowe nagrody.

 

Dwaj dość różni od siebie ludzie, a mimo wszystko połączyli siły i napisali oryginalny poradnik. Przejdźmy więc do jego zawartości, aby ocenić efekt wspólnej pracy wyżej opisanych panów.

 

Medycyna kwantowa to – jak zwykle bywa w przypadku poradników – niezbyt obszerna książka, gdyż mieści w sobie zaledwie dwieście dwadzieścia stron. Jej treść została poprzedzona dwiema przedmowami, a następnie podzielona na kilkanaście krótkich, acz treściwych rozdziałów. Przeczytamy w nich na przykład o niewyjaśnionym ozdrowieniu Josefine Steininger, o tym, jak nadzieja i wiara mogą doprowadzić do nowego spojrzenia na świat, jak również o rozwoju kariery Gerharda Klügla jako światowego uzdrowiciela. Następnie zagłębimy się w nawiązujące do tytułu poradnika rozdziały, czyli przeczytamy o aurze jako miejscu uzdrawiania duchowego, którego podstawy przedstawiają autorzy, a także o czymś, co Gerhard Klügl nazywa „karmicznym uwikłaniem”.

 

Autorzy nie tylko zachwalają samo uzdrawianie aury, przedstawiają także jego ograniczenia. Podają również przypadki bólów pleców i dolegliwości jelit, usuwania migdałów w aurze, piszą o leczeniu źródła choroby, czyli o mózgu, oraz przedstawiają czytelnikowi wyniki badań nad nim. To jednak jeszcze nie koniec tego rozrzutu tematycznego, gdyż następnie czytelnik czyta o erze paradygmatów, cudownych uzdrowieniach, nowej humanistyce i współczesnych naukach przyrodniczych. Na koniec zaś autorzy zaserwowali czytelnikowi rozdziały o uzdrawianiu holistycznym jako koniecznym kroku i chirurgii aury jako stałej części medycyny mieszanej. Jak więc widać, rozrzut tematyczny rzeczywiście jest w tej cienkiej książce całkiem duży, jednak nie martwcie się: autorzy tak rozłożyli rozdziały, że w trakcie lektury wyraźnie dostrzeżecie powiązania pomiędzy poruszanymi tematami i zagadnieniami.

 

Medycyna kwantowa została wydana przyzwoicie i przejrzyście. Subiektywnie ponarzekać można na zbyt okrojony tekst i zbyt małą liczbę stron, ale to tylko moje zdanie. Jeśli ktoś jest ciekawy poruszanych w tym poradniku zagadnień, to będzie to całkiem niezłe wprowadzenie w szerszy zakres medycyny alternatywnej. Polecam zatem sięgnięcie po książkę Gerharda Klügla i Toma Fritze, zwłaszcza tym czytelnikom, którzy namiętnie sięgają po różnego rodzaju poradniki, nie tylko te wydawane przez Studio Astropsychologii. Na pewno znajdziecie w Medycynie kwantowej coś interesującego, a może nawet zainteresujecie się nią bardziej. Kto wie?

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto