Cała Prawda O Raku. Profilaktyka I Alternatywne Terapie Przeciwnowotworowe

Autor: Ty M. Bollinger

Okładka wydania

Cała Prawda O Raku. Profilaktyka I Alternatywne Terapie Przeciwnowotworowe


Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 3 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Pani M

Żyjemy w takich czasach, że rak powoli staje się chorobą cywilizacyjną. Każdy z nas zna kogoś, kto kiedyś walczył z tą chorobą. Może nawet ma taką osobę w najbliższej rodzinie. Ja przez raka niestety straciłam kilku bliskich. Czego dowiecie się z książki Ty’a M. Bollingera?

 

Autor specjalizuje się w alternatywnych terapiach przeciwnowotworowych. Ma na swoim koncie dwa filmy dokumentalne dotyczące nowotworów. W swojej publikacji stara się przekonać czytelnika, że istnieją inne sposoby na utrzymanie zdrowia podczas chemioterapii i radioterapii. Próbuje pokazać, jak można zapobiec pojawieniu się nowotworu. Znajdują się tu wskazówki, jak w naturalny sposób wieść długie i zdrowie życie. Ty M. Bollinger stara się pokazać, że istnieją alternatywne metody eliminowania raka:
- detoks,
- diety antynowotworowe,
- ziołowe suplementy,
- terapie enzymatyczne i mitochondrialne,
- uzdrawianie dźwiękiem, światłem i elektrycznością.

 

Po tę książkę sięgnęłam z czystej ciekawości. Nie miałam wobec niej żadnych konkretnych oczekiwań. Chciałam się po prostu przekonać o tym, co autor ma do powiedzenia. Jakie są moje wrażenia po lekturze? szczerze powiedziawszy – bardzo mieszane. Od razu muszę przyznać się do tego, że nie mam zaufania do niekonwencjonalnych metod leczenia. Nikomu, kogo znam, nie pomogły, choć mam znajomych, którzy z niej korzystali. Nie wiem, czy zdecydowałabym się na takie rozwiązanie, gdybym była do tego zmuszona.

 

Na początku publikacji autor pokazuje nam historię medycyny. Pokazuje, jak zmieniała się na przestrzeni wieków. Dowiadujemy się o tym, jakie są przyczyny powstania raka, przekonujemy się o tym, jak wyglądają związane z nim statystyki. Nie jest to zbyt łatwa lektura. Potem jest już trochę lepiej. Ty M. Bollinger stara się przekonać swoich czytelników o tym, jak można zapobiegać rakowi. Jak pewnie wiecie, kiedyś nie było aż tylu przypadków zachorowań na raka. Dlaczego jest to teraz nasza plaga? Spójrzcie chociaż na to, co jemy. To nie są w wielu przypadkach naturalne produkty, a napakowane chemią produkty. Nasi przodkowie ich nie znali i byli zdrowsi, a co za tym idzie, żyli dłużej od nas. Taka jest prawda, nie da się temu zaprzeczyć.

 

Oczywiście, można w pewnym sensie zahamować rozwój raka. Ważna jest zdrowa dieta. Im mniej napakujemy w siebie chemii, tym lepiej. Ale czasem pewne rzeczy po prostu nie zależą od nas. Nie potrafię do końca przekonać się o tym, że to, co mówi Ty M. Bollinger, jest prawdą. Gdybym znała osobiście kogoś, komu jego rady pomogły, pewnie spojrzałabym na to wszystko inaczej. W tym przypadku mogę tylko gdybać.

 

Jakoś ostatnimi czasy coraz częściej zdarza mi się marudzić nad książkami i mówić, że mam po nich mieszane uczucia. Nie żałuję, że przeczytałam tę książkę, ale słowa autora mnie niespecjalnie przekonują. Sami zdecydujcie, czy chcecie zapoznać się z tą publikacją. Być może jeśli macie w swoim kręgu osobę chorującą na raka, znajdziecie tutaj jakieś wskazówki, które będą mogły jej pomóc. Niczego jednak nie chcę wam obiecywać. Moim zdaniem warto ufać lekarzom i robić to, co nam mówią. W końcu mają oni na uwadze nasze zdrowie i chcą, żebyśmy wrócili do formy. Jeśli jednak czujecie potrzebę lektury, śmiało możecie to zrobić. To, że mnie nie przekonała, nie znaczy, że z wami też tak będzie.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!