Okładka wydania

Tradycyjne Uzdrawianie Energią. Metody Rosyjskiego Uzdrowiciela

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Tradycyjne Uzdrawianie Energią. Metody Rosyjskiego Uzdrowiciela | Autor: Vadim Tschenze

Wybierz opinię:

TomG

Autor Tradycyjnego uzdrawiania energią, Vadim Tschenze, jest dzisiaj dobrze znaną personą w kręgach zajmujących się uzdrawianiem duchowym. Praktykuje już od wielu lat, ponadto zajmuje się także pojęciem przezwyciężania karmy i kodem planetarnym (cokolwiek miałoby to nie być…). Vadim tschenze stworzył także – jak podaje wydawca – coś, co nazwał „metodą korekty aury”, a poza tym organizuje również warsztaty i tematyczne seminaria. Wyraźnie więc widać, że Vadim Tschenze jest człowiekiem bardzo zapracowanym i – co nie mniej ważne – silnie wierzącym w to, co robi i co chce przekazać innym.

 

Przed wydaniem Tradycyjnego uzdrawiania energią autor opublikował dwa inne poradniki, mianowicie Rosyjski leksykon zdrowia oraz Sekrety szeptuch. Były to poradniki nieco odmienne od najnowszej jego publikacji, zawierające między innymi mądrości ludowe, jednak sam fakt ich istnienia pokazuje, że wydawnicza droga, jaką podąża Vadim Tschenze, jest drogą jasno ukierunkowaną. W przypadku Tradycyjnego uzdrawiania energią mamy więc do czynienia z autorem doświadczonym, a to dobrze wróży już na samym wstępie.

 

Każdy człowiek może być energetycznie zanieczyszczony złymi, destruktywnymi czy po prostu negatywnymi emocjami i myślami. Taki stan ducha i umysłu może mieć bardzo negatywny wpływ na nasze aspiracje, osiągnięcie sukcesu w życiu prywatnym czy zawodowym, a także powodować duże problemy ze zdrowiem. Często może nam nie dopisywać dobre samopoczucie, możemy mieć słabą odporność i zaburzone relacje z innymi. Implikacje wynikające z posiadania złej aury mogą być bardzo daleko posunięte i tylko w naszych rękach leży sposobność poprawienia wielu aspektów naszego życia. Jak podaje wydawca, dzięki Tradycyjnemu uzdrawianiu energią czytelnik może uchronić się przed tymi negatywnymi wpływami korzystając z technik uzdrawiania energią. Dzięki nim możemy pozbyć się bólu i negatywnych emocji, odzyskać siły, a w efekcie funkcjonować sprawniej i czerpać znacznie więcej zadowolenia z życia.

 

Tradycyjne uzdrawianie energią jest podręcznikiem całkiem sporym objętościowo, bo zawierającym w sobie niemal pięć setek stron. Jego treść została dobrze przemyślana i rozłożona na kolejne, coraz bardziej wprowadzające czytelnika w opisywaną tematykę rozdziały. Zanim oczywiście czytelnik zacznie zgłębiać tajniki uzdrawiania energią, autor książki postarał się o solidne wprowadzenie w temat i przybliżył czytelnikowi wiedzę o uzdrawianiu pochodzącą z Rosji, a także opisał zrozumienie energii i duchowych praw, które są nieodłączną częścią uzdrawiania energią. W rozdziale trzecim przechodzimy już jednak do konkretnych tematów, stanowiących trzon tego podręcznika, mianowicie czytamy o kostiumie energetycznym człowieka, by następnie zagłębić się w zjawisko, które autor nazywa „energetyczną zupą”. Kolejne rozdziały to już ustępy dotyczące samego uzdrawiania, oczyszczania, rozpoznania przyczyn, przyjęcia nowej energii i jej utrwalenia oraz ochrony. Wszystko, co potrzebne do uzdrawiania energią, zostało opisane w odpowiedniej kolejności i opatrzone potrzebnymi wyjaśnieniami, co czyni podręcznik Wadima Tschenze książką bardzo przystępną w odbiorze. Niektóre podrozdziały zostały opatrzone dodatkowo ilustracjami mającymi zobrazować szybko czytelnikowi zawartość merytoryczną danego ustępu tekstu, co również okazuje się stosunkowo pomocne w lekturze poradnika i jego zrozumieniu.

 

Tradycyjne uzdrawianie energią jest poradnikiem przygotowanym bardzo dobrze, przejrzyście i logicznie. Co prawda nie jestem w stanie ocenić skuteczności praktyk opisywanych przez Vadima Tschenze, gdyż książkę potraktowałem tylko jako lekturę, bez wprowadzania w życie rad autora. Nigdy nie czułem potrzeby stosowania tego typu zabiegów, nie wypowiem się więc na temat ich skuteczności, jednak dla osób interesujących się uzdrawianiem duchowym poradnik Vadima Tschenze może okazać się książką wartościową, zważywszy na jego profesjonalne przygotowanie. Warto po nią sięgnąć, jeśli macie potrzebę zgłębienia uzdrawiania energią.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial